Şimdi Ara

ÖNEMLİ PRO PLAN® Sterilised Somonlu Kuru Kedi Maması tehlikeli kimyasal uyarısı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
4.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam olaya şu açıdan yaklaşın mesela benim kedim kuru mama haricinde bir şey yemiyor ıslak mama açtığımızda suyunu yalayıp gerisini bırakıyor evde peynirdir yoğurttur vermek istediğimizde midesi bulanıyor genelde yiyemiyor varsa yoksa kuru mama bizlerinde kanserojen madde içeren besinler yediğimiz doğru ancak bunu atıştırmalık yada 1 öğün olarak alıyoruz ancak bu hayvanlar her gün aynı mamadan besleniyor ve bünyeleri insanlardan daha zayıf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nat Alianovna kullanıcısına yanıt
    yanlış alıntı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TrollSlayer kullanıcısına yanıt

Selamlar, nedense bu konuya 1-2 gün ulaşamadım ondan ötürü cevap yazamadım. Nestle Türkiye kabul etmedi, sadece Fransa'daki ürünlerde oldu diye döndü. Sanırım bu maili çoğu kişiye bu şekilde göndermiş çünkü birkaç saat sonra genel açıklama yapmışlar platformlarda. Biz nd kullanıyorduk kokudan ötürü proplana geçmek istedik ancak bu olaydan sonra yine nd sipariş ettik proplanı henüz açmadık.(şu an 51% açacak gibiyiz, veterinerle falan görüştük o ikna etti 😂)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acana kısır mama kullanan var mı acaba? Beğeniyor musunuz?

• Amazon bu konuda süper. Elektronik alet almıştım, 1 ay sonra buna benzer mail aldım.
    Ürün soketinde üretim hatası varmış ciddi şok ve ölüm riski olduğu için imha edilmesini istediler ve para iadesi yaptılar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.