Şimdi Ara

ÖNEMLİ BİR KONU İÜ HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu konuda detaylı bilgim yok öğrenci işlerine de tam soramadım. Bu sene tekrar üniversite sınavlarına hazırlanmak için İstanbul üniversitesi matematik bölümünü 2.sınıftayken bıraktım yani 1.sınıfı bitirdim bu sene 2 okuyacakken okula gitmedim üniversite sınavına hazırlanmak için.Senenin başında akbil ve okul kartı aktif kalsın diye ders seçimlerimi de yaptım fakat hiçbir finale ve vizeye de gitmedim yani tamamen okuldan bağımsız hazırlandım fakat içime şu sıralar kurt düştü. Eğer istediğim okula geçiş yapamayıp matematikten devam etmek istersem bu bir sene boyunca okula uğramamış olmam bir engel teşkil eder mi? 1.sınıftaki agno 2 küsürdü. Yani bu tür durumlarda okulun sıkıntı çıkaracağı bi durum yaşanıyor mu tecrübe eden var mı ? Yoksa hiçbir şey olmamış gibi 2.sınıf derslerini tekrar alıp devam edebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redfox9 -- 17 Nisan 2018; 13:36:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ağno nun düştüğünü ilk defa sizden duyuyorum nereden duyduysanız yanlış bilgi vermişler size ağno düşmez.otomasyon ekranı aksise girin bakın düşmemiştir.
  • evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    Nasıl düşmüyor ki sonuçta 3. ve 4. dönem tüm notlarım ff

• redfox9 kullanıcısına yanıt
    1.sınıfın notları düşmez siz öyle yazmişiniz okuyunca öyle anlaşılıyor@redfox9@redfox9

• evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    Düzelttim

• Up lütfen bilen birileri cevaplasın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.