Şimdi Ara

Önemli: +6'dan +7'e Basarken ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar. +6 bir itemi +7'ye trina ile basarsam Yanma riski % kactir ? trina ile basicam daha onceden bisey yakmaya gerek yok sanirim. shard+6 var elimde bitanede trina var. shard'i +7 e basicam trina ile. yanarsa cok kötü olur Fikir ve Yorumlarinizi bekliyorum

• ŞAHSEN BEN DENEDİM OLDU FAKAT BENİMKİ TAM BİR BALIKTI BENCE ÖNCESİNDE GENEDE Bİ KAÇ İTEM YAKMALISIN
  • valla korkuyorum:) +6dan +7 e trina ile yanmaz gibime geliyor
  • %50 gibi bir sansin var
  • Ben MD bastım 7ye pre. yok.Aynı şey degil ama shardı basacagın gün ve önceki gün item uplama
  • bnce trinayı 60+ysan 250m e fln sat shard +6yıda 300-350me satarsan direk risksiz +7 shard alırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: i love this game!!!

%50 gibi bir sansin var

ilk once 3,4 tane hight class item yakarim chitin üstünede shard+6 yi koysam +7 e trina ile bassam durum ne olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: elif_akbab

quote:

%50 gibi bir sansin var

ilk once 3,4 tane hight class item yakarim chitin üstünede shard+6 yi koysam +7 e trina ile bassam durum ne olur.

yarari olur ama kesin gecer diyemem
  • onune crimson +5 +6 +7 falan yak chitin varsa bas
    eger bascak baska itemin varsa bunlardean sonra bas
    eger olursa ertesi gun aynılarını tekrarla hepsi yanarsa bas trina ile shardını
    wreath of erenion bastım trina ile
    bi de trinasız rons staff
  • quote:

Orjinalden alıntı: gurkan13

bnce trinayı 60+ysan 250m e fln sat shard +6yıda 300-350me satarsan direk risksiz +7 shard alırsın

katılıyorum ama bununda riski var dupe çıkarsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Truva_15

quote:

Orjinalden alıntı: gurkan13

bnce trinayı 60+ysan 250m e fln sat shard +6yıda 300-350me satarsan direk risksiz +7 shard alırsın

katılıyorum ama bununda riski var dupe çıkarsa

+7 shard pazarda yokki
  • yanma ihtimali var ama satarsan trinayı +6 shardını da satarsın öle takas yaparsın yada alırsın bence
  • fifty-fifty
    yani %50 kesinlikle.high class itemin +7ye gecme olasılıgı +30 dur, buna %20 trinayı eklersen olur sana %50.
  • 3 4 tane hight class item yak sonra +6shardı bas trınayla ben 4 5 tane +7shel bastım ama shardla aynı deıl +6raptor +6 expentıonal totemıc spear yaktım+7e basarken birisi yaksın 2 3 kişi qecirince basıyorum +7oluyodu
  • server ına göre değişir benim arkadaşım ard arda +7 shar +7 ib bastı blasedd le yani şans faktörü bide öncesi we sonrasında bişey yaktığındada kesin up olacak diye irşey yok hurafe onlar
  • şans işi bence basma
  • quote:

Orjinalden alıntı: nman

onune crimson +5 +6 +7 falan yak chitin varsa bas
    eger bascak baska itemin varsa bunlardean sonra bas
    eger olursa ertesi gun aynılarını tekrarla hepsi yanarsa bas trina ile shardını
    wreath of erenion bastım trina ile
    bi de trinasız rons staff

bencede böle dene
  • quote:

%50 gibi bir sansin var
  • Ben bas derim ama ondan önce b kaç tane item yak o zaman basarsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.