Şimdi Ara

Onedrive hakkında soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba yeni onedrive kullanmaya başladım ama aklıma takılan bir şey var.

Ben onedrive klasörüne resimler dosyamı kopyala yapıştır yaptım ve bütün resimlerin onedrive sistemine yüklendi . Ama ben resimler klasörüne yeni resimler attığım zaman onları da otomatik olarak algılayıp indirmez mi bu onedrive? Tekrardan o yeni resimleri de kopyala yapıştır mı yapmam lazım onedrive’a ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu soruya bir kişi cevap yazmamış ve forum gerçekten lüzumsuz insanlarla dolu. Sana tavsiyem technopatta konu açman herkes bilgili ve gereksiz boş konuşan yok. Türkçeyi doğru düzgün kullan emin ol seveceksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

Şu soruya bir kişi cevap yazmamış ve forum gerçekten lüzumsuz insanlarla dolu. Sana tavsiyem technopatta konu açman herkes bilgili ve gereksiz boş konuşan yok. Türkçeyi doğru düzgün kullan emin ol seveceksin.
    orada konu açıp banlanmadan duramıyorum ki en ufak şeyden engelleniyorum. Yeni üyelikte açtırmıyorlar maalesef.

Burası da gerçekten ölmüş , yazık valla kaldık böyle teknik konularda technopat'ın eline
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

orada konu açıp banlanmadan duramıyorum ki en ufak şeyden engelleniyorum. Yeni üyelikte açtırmıyorlar maalesef.

Burası da gerçekten ölmüş , yazık valla kaldık böyle teknik konularda technopat'ın eline

Alıntıları Göster
    Türkçeyi düzgün kullandığınız sürece ufak tefek hataları bölüm yöneticileri düzeltiyor zaten ama aşırı bir yazım yanlışında süreli banlıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,
    Sanırım çözümünüz olur:https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137234412

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozcelik -- 21 Şubat 2019; 12:0:4 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.