Şimdi Ara

One x plus türkiye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
9.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilk duyrulduğu günden beri bekliyorum. 22 ekim dendi ama şu saate kadar bekledim ne bi haber ne başka birşey var..
    Şuan ingilterede çıktı mı ne oldu? unbox videosu bulan arkadaş var mı? yada türkiyeye kesin geliş tarihi belli oldu mu?Operatörlerle görüşen oldu mu hiç? Bilgi sahibi olan arkdaşlar varsa paylaşırsa çok mutlu olurum. Çok sabırsızım şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsomuncu -- 23 Ekim 2012; 9:02:11 >

• +1 bende bekliyorum cihazı bende bir bilgi bulamadım internet üzerinde
  • Kasım ayında Türkiye'ye geleceğini biliyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratal

Kasım ayında Türkiye'ye geleceğini biliyorum ben.

kasım başımı,sonumu ?
  • aralik basi anca gelir stok sorunlari var diyorlar
  • Şuanda One X alsam mı Plus ı beklesem mi bilemiyorum.
    Tereddütte kalmamın tek sebebi de yalnızca batarya gücü.Bunun dışında bir artısı yok çünkü.
    Beklemeye değer mi acaba?

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/HTC-One-X%2b-vs-HTC-One-X
  • 1 gb ram çok saçma olmuş en azından 2gb ram olsa alırdım ki normalde madem kalite bir ürün çıkaracaksın 3 gb olmalı idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXU

Şuanda One X alsam mı Plus ı beklesem mi bilemiyorum.
    Tereddütte kalmamın tek sebebi de yalnızca batarya gücü.Bunun dışında bir artısı yok çünkü.

Aynı kararsızlık bende de var. Acilen telefonda almam lazım çok uzun süre bekleyemicem. Tek artısı batarya olacak ama o da tutup 1 saatlik bir fark koyarsa almam. galaxy s3 alayım dedim o da dandik, malzeme kalitesi kötü. Çakma telefonlar gibi. HTC'ye yazdım Türkiye'ye ne zaman gireceğini bilmiyoruz dedi adamlar. Şu batarya olayı değer bir fark yapacak mı onu da merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TrueBlack

quote:

Aynı kararsızlık bende de var. Acilen telefonda almam lazım çok uzun süre bekleyemicem. Tek artısı batarya olacak ama o da tutup 1 saatlik bir fark koyarsa almam. galaxy s3 alayım dedim o da dandik, malzeme kalitesi kötü. Çakma telefonlar gibi. HTC'ye yazdım Türkiye'ye ne zaman gireceğini bilmiyoruz dedi adamlar. Şu batarya olayı değer bir fark yapacak mı onu da merak ediyorum.

One X Pil Gücü 1800 mAh
    One X Plus ise 2100 mAh olacakmış

Aslına bakarsan çok aman aman bir fark olmayacak görünen o ki.
    Ben One X almaya karar verdim şayet gerekirse araştırıp iyi bir şarjlı kılıf bulup sıkıntı çözülebilir diye düşünüyorum

• quote:

quote:

quote:

One X Pil Gücü 1800 mAh

Ben One X almaya karar verdim şayet gerekirse araştırıp iyi bir şarjlı kılıf bulup sıkıntı çözülebilir diye düşünüyorum

şu anda kararsızlıktan ölecem :))) can çekişiyorum. Bi kafama esiyo git galaxy s3 al diyorum. Sonra bakıyorum dandik duruyor tipide güzel değil. Iphone desen nokie 3310'a döndü herkesin elinde. Bebe şebe herkes iphone kullanır oldu. Sonra bi bakmışım geri htc ye dönmüşüm :) Şarjlı kılıf olayınıda araştırdım. Ama telefonu bildiğin takoz haline getiriyor. ek seçenek olarak uzun günler için yanımızda taşınabilir. Ki onunda kullanım süresini ne kadar arttırdığını bilmiyorum tam olarak. 1.5 ile 1.7 işlemci farkı, android 4.1 ve batarya farkı var ama bu farklar kaç paraya denk gelecek o da var :) Nasıl kararsız adamım arkadaş :)

• Ayrıca araştırırken şöyle birşey buldum. Ama telefonu ne kadar takoz hale getirir bilemiyorum. Görüntüsü baya bir kalın çünkü.

http://kilifsepeti.com/magaza/htc-one-x-xl-sarjli-kilif-yedek-batarya-tasinabilir-power-bank-puruzlu-siyah-kapak
  • quote:

Ayrıca araştırırken şöyle birşey buldum. Ama telefonu ne kadar takoz hale getirir bilemiyorum. Görüntüsü baya bir kalın çünkü.

http://kilifsepeti.com/magaza/htc-one-x-xl-sarjli-kilif-yedek-batarya-tasinabilir-power-bank-puruzlu-siyah-kapak

http://www.donanimhaber.com/cep-tel-aksesuarlari/haberleri/HTC-One-X-bataryali-kilif-video-inceleme-Ek-pil-mi-Yoksa-Kilif-mi-iyi-Galaxy-S3-One-Xe-karsi.htm

Bu kılıf kullanılmaz

Ben de çok tereddütte kaldım çok kararsızlık yaşadım.
    Bazı yerlerde Plus için 675 Euro dan piyasaya girecek diye cümleler gördüm fakat
    HTC One X 1700 TL iken Plus'ın 2000 TL den gireceği aşikar
    Çok fazla sürüncemede kalmaya gerek yok ben One X alacağım.
    Şimdi önemli olan kaça alabileceğimiz ve nerden alabileceğimiz

• quote:

quote:

quote:

quote:

One X Pil Gücü 1800 mAh

şu anda kararsızlıktan ölecem :))) can çekişiyorum. Bi kafama esiyo git galaxy s3 al diyorum. Sonra bakıyorum dandik duruyor tipide güzel değil. Iphone desen nokie 3310'a döndü herkesin elinde. Bebe şebe herkes iphone kullanır oldu. Sonra bi bakmışım geri htc ye dönmüşüm :) Şarjlı kılıf olayınıda araştırdım. Ama telefonu bildiğin takoz haline getiriyor. ek seçenek olarak uzun günler için yanımızda taşınabilir. Ki onunda kullanım süresini ne kadar arttırdığını bilmiyorum tam olarak. 1.5 ile 1.7 işlemci farkı, android 4.1 ve batarya farkı var ama bu farklar kaç paraya denk gelecek o da var :) Nasıl kararsız adamım arkadaş :)

Samsung kullanmam diye kaç defa karar verdiysem hep Samsung denk geldi kullandım, her seferinde de bir daha kullanmam dedim.
    Kalitesi çok aşağılarda bir telefon.
    I Phone için söylediklerine de tamamen katılıyorum.

Bugün One X, S3 ve 4s in bir arada olduğu bir ortama girdim bayram ziyareti sayesinde üçünü yan yana koydum
    4s oyuncak gibi kaldı ekranı küçük, herkeste var (kalitesi tartışılmaz tabiiki)
    Samsung zaten benim için bitmiştir
    Geriye HTC One X mi Plus mı sorusu kaldı bana
    Tamam batarya daha güçlü fakat çok yüksek bir farkla değil.
    İşlemci 1700 mhz arada 200 mhz fark var piyasaya gireceği fiyat için de arada en az 300-350 TL gibi bir fark olacağını düşünürsek
    One X en mantıklı seçim

• HTC one x bize S3 den fazla ne verebilir ? ram 1 gb daha düşük bence oyun severler için eksi , işlemci 1.7 olması iyi ses beats olması iyi fakat kamera ve ekran kaliteside S3 den iyimi ????
  • Htc one x plus bekleme değer niye mi şimdi şöyle açıklıyayım htc one x galaxy s3 video karşılaşmasını izlediyseniz ki bunu herkes izlemiştir umarım htc one x daha önde sadece bataryadan kaybediyor tasarımı çok şık kamerası galaxy s3 ten daha iyi ön kamera hariç tabiki ekran kalitesi daha iyi ses zaten beats varken tartışmaya değmez işlemci 1.7 olunca batarya 2100 mah. olunca galaxy s3 le aynı batarya oluyor ama htc daha cok sarj yiyor sadece 30 dklık farka inince batarya süresi bence htc one x plus galaxy s3'ü çok rahat geride bırakır onun için plus beklemeye değer diyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalcin

HTC one x bize S3 den fazla ne verebilir ? ram 1 gb daha düşük bence oyun severler için eksi , işlemci 1.7 olması iyi ses beats olması iyi fakat kamera ve ekran kaliteside S3 den iyimi ????

ekran olarak da kamera olarak da daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

HTC one x bize S3 den fazla ne verebilir ? ram 1 gb daha düşük bence oyun severler için eksi , işlemci 1.7 olması iyi ses beats olması iyi fakat kamera ve ekran kaliteside S3 den iyimi ????

s3 ile one x+'in ramleri ayni s3'un islemcisi 1.4 olabilir fakat tegra 3'un basarisizligi ortada.ses olarak beats alir kamera ve ekran olarak htc daha ustun.

fiyatlandirma uzerine epeyce durulmus ancak one x+'in daha rekabetci bir fiyattan satilacagi anilmamis.1750-1900 tl arasi bir fiyatla giris yapacaktir.

performans olarak gunluk ihtiyacalri tamamen karsilayacaktir fakat 1900tl veripte performansi rakiplerinin gerisinde olan bir telefon almazdim.

son olarak cok yakin zamanda s4 pro cipsetli telefonlar gelecekken tegrali bir cihaza o kadar para vermemeyi ongordum.bekleyebilirsem yeni cihazlardan alirim bekleyemezsem note 2 alirim ki buyuk ihtimalle artik beklemeyecegim.

tavsiyem kasasi kaliteli olabilir tasarimi mukemmel olabilir.fakat 1 yil sonra performanstan oturu yetmeyecektir.bunun yaninda note2 s3 gibi cihazlarin ise 1 yil sonra kasa dayanikligi iyice dusecektir.yani her halukarda telefon 1 yil sonra kafayi sallayacak.o yuzden onu aldim bunu al demek mantiksiz kacar

• quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

quote:

Kamerasını bilmiyorum da ekran kalitesi nasıl daha iyi S3 de süper amoled plus var !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalcin -- 26 Ekim 2012; 18:20:57 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

quote:

Kamerasını bilmiyorum da ekran kalitesi nasıl daha iyi S3 de süper amoled plus var !!!

donanimhaber de arama yapin s3 vs one x diye izleyin bana hak verirsiniz.
    s3un ekran parlakligi one x in yarisi kadar. ayrica kamerasi da bir o kadar kotu. kagit ustundeki verilere gore degerlendirmekten vazgecin artik.
    video izleyemem derseniz bir tekn. markete gdip yanyana koyun dikkatli bakmaya da gerek yok hemen anlarsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.