Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.919
Cevap
43
Favori
238.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ogion

Shanks muhtelen yapacaklarıyla değil söyleyecekleriyle durduracak bu savaşı. Onun gibi barış sever birini cidden savaşırken görmeyiz daha bence. (Hadi Oda bir kere daha mort et beni xD) En fazla iki kılıç sallar bi laf söyler kaçırır BB'yi, korkutur WG'yi =P

Haha, sanırım ilk defa dediğim bir şey tuttu
  • quote:

Spoiler: 580

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!!

Kaynak: APforums.net

=P

Keşke gerçek olsada kurtulsak şu adamdan

• Haftaya op yokmuş
  • Yine iyiyiz, Golden Week'le birleşip 2 hafta da ara verebilirdi :X Dün ödüm koptu o yüzden, sonra baktım Nisan'ın sonundaymış Golden Week :D
  • ''One Piece goes on break next week and returns in jump #20.''
    Haftaya one piece yokmuşta bu returns in jump #20 ne anlama geliyo?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z Z z Z z Z -- 31 Mart 2010; 22:59:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: z Z z Z z Z

''One Piece goes on break next week and returns in jump #20.''

Şimdi aklıma bir sıra anlamında geliyor.

Jump genellikle popülarite yeni'ye göre sıralama vardır. Bu değişir hep.Bu anlamda denmiş olabilir.

Ayrıca düşünürsek, kaçıncı sayıda çıkacağını da söylemiş olabilir. Bizde de vardır. "3.Yıl 10.Sayı" şeklinde.
    Sanırım burada bahsedilen sayısı.
  • quote:

Anlamı, haftaya one piece yokmuş jump dergisinin 20. sayısında devam edecekmiş (Bir yanlış anlama sonucu yazdığımı mesajı değiştirdim.)

580. bölüm

Shanks geldi ve savaşı karizmasına yakışır bir şekilde sonlandırdı.Hasır şapkayı, Ace ve Beyaz sakalın cesetlerinide savaş meydanında bırakmaması takdire şayan bir hareketti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feriox -- 1 Nisan 2010; 0:22:52 >

• quote:

quote:

Shanks muhtelen yapacaklarıyla değil söyleyecekleriyle durduracak bu savaşı. Onun gibi barış sever birini cidden savaşırken görmeyiz daha bence. (Hadi Oda bir kere daha mort et beni xD) En fazla iki kılıç sallar bi laf söyler kaçırır BB'yi, korkutur WG'yi =P

Evet belliydi zaten. Shanks'in Luffy'i görmeme olayı da belliydi. Hancock'ta aradan sıyrıldı. Luffy'i bulacaktır. Buggy Shanks'in yakasına yapıştığında geçen diyaloglara güldüm. Bu chapterda en büyük merak ettiğim şey, Mihawk ve Shanks arasında nasıl bir samimiyet var ? Shanks'in tayfasınında ki adamlarının güçleri bir de... Özellikle şu but parçası yiyen şişkoyu merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espâda -- 1 Nisan 2010; 0:31:34 >

• Şu son potrede Yasopp yoktu sanırım? Yasopp'un burnu normal miydi yoksa uzun muydu? Ulan adamı en son W8 arcında mı ne gördüm.

Not:Tamam ya şimdi hatırladım... Heyecana gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EleSuDökenSuat -- 1 Nisan 2010; 0:40:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qRueL

Şu son potrede Yasopp yoktu sanırım? Yasopp'un burnu normal miydi yoksa uzun muydu? Ulan adamı en son W8 arcında mı ne gördüm.

Not:Tamam ya şimdi hatırladım... Heyecana gerek yok.

Sağ altta Yasopp.Yılzdızlı pelerini olan(Bunlardada pelerin takmak aile geleneği galiba)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z Z z Z z Z -- 1 Nisan 2010; 1:16:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Espâda

quote:

quote:

Evet belliydi zaten. Shanks'in Luffy'i görmeme olayı da belliydi. Hancock'ta aradan sıyrıldı. Luffy'i bulacaktır. Buggy Shanks'in yakasına yapıştığında geçen diyaloglara güldüm. Bu chapterda en büyük merak ettiğim şey, Mihawk ve Shanks arasında nasıl bir samimiyet var ? Shanks'in tayfasınında ki adamlarının güçleri bir de... Özellikle şu but parçası yiyen şişkoyu merak ediyorum.

O şişko dünyanın en hızlı korsanı diye geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rosenrot -- 1 Nisan 2010; 1:19:53 >

• Arkadaşlar askerdeydim takip edemedim ve okumayada inanın suan pek vaktım yok :(

En son Ace derin darbe alıp öldüğünü görmüştüm.O bölümden sonra neler değişti veya ne tür olaylar oldu.Teşekkür ederm
  • quote:

Orijinalden alıntı: qRueL

quote:

Şimdi aklıma bir sıra anlamında geliyor.

Jump genellikle popülarite yeni'ye göre sıralama vardır. Bu değişir hep.Bu anlamda denmiş olabilir.

Ayrıca düşünürsek, kaçıncı sayıda çıkacağını da söylemiş olabilir. Bizde de vardır. "3.Yıl 10.Sayı" şeklinde.
    Sanırım burada bahsedilen sayısı.

Kaçıncı sayıda çıkacağı, evet. Haftayaki Jump #19 oluyor.
  • Color Walk 4'teki soru-cevap bölümündenden bir alıntı:

Soru: ...blablabla.... Ne kadar zaman geçerse geçsin karakterlerin ne yaşı ne de görünüşü değişmiyor. ....blablabla...

Cevap: ...blablabla... Bu tip bir şeyi yapabilen mangakaları takdir ediyorum, çünkü ben nasıl yapacağımdan emin değilim. ...blablabla... Beni etkileyen bir seride (Muhtemelen Dragon Ball) karakterleri kısa sürede değiştirmek için belli bir teknik kullanılmıştı. Uzun süredir aynı şeyi yapmaya hevesliyim, ve yapmak için de neredeyse hazırım. ...blablabla...

Kaynak: Greg@APforums.net
    Çeviri: Ogion a.k.a. Alabanda

-------
    TIME SKIPPPP!!!!!
    Tabi eğer 1 Nisan şakası değilse ><

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogion -- 1 Nisan 2010; 18:14:41 >
  • Beyler benim bir sorum olacak.

Nami kolundaki pusulayla birlikte uçtu o pusulanın ayarı kaçarsa ne olacak yada kaçarmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayvan arkadas

Beyler benim bir sorum olacak.

Nami kolundaki pusulayla birlikte uçtu o pusulanın ayarı kaçarsa ne olacak yada kaçarmı ?

Bişey olmaz kardeş korkma
  • Daha fazla uzatmadan bitirdiler marineford savaşını. İyi oldu bence. 10-15 bölüm daha sürse herkes ölebilirdi *-*
  • quote:

Color Walk 4'teki soru-cevap bölümündenden bir alıntı:

Soru: ...blablabla.... Ne kadar zaman geçerse geçsin karakterlerin ne yaşı ne de görünüşü değişmiyor. ....blablabla...

Cevap: ...blablabla... Bu tip bir şeyi yapabilen mangakaları takdir ediyorum, çünkü ben nasıl yapacağımdan emin değilim. ...blablabla... Beni etkileyen bir seride (Muhtemelen Dragon Ball) karakterleri kısa sürede değiştirmek için belli bir teknik kullanılmıştı. Uzun süredir aynı şeyi yapmaya hevesliyim, ve yapmak için de neredeyse hazırım. ...blablabla...

Kaynak: Greg@APforums.net
    Çeviri: Ogion a.k.a. Alabanda

-------
    TIME SKIPPPP!!!!!
    Tabi eğer 1 Nisan şakası değilse ><

Oh My God!

• Sıkıntıdan zaman öldürmek için bir sayfayı renklendirmeye çalıştım.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.