Şimdi Ara

Onda v812 Destek ve Geliştirme (Ana Konu) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
10
Favori
28.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgili_bilgili

quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Orijinalden alıntı: bilgili_bilgili

tabletime apk ve sd kart dosyalarını indirerek bi kaç oyun yükledim "android.process.acore durduruldu " hatası almaya başladım oyunları kaldırmama rağmen
    düzelmedi bu sorunla karşılaşan başka kimse varmı acaba ?

Uygulamalar menüsünü açınca, ayarlardan, ``uygulama tercihlerini sıfırla`` yapın, düzelir..

denedim olmadı maalesef dostum siz hangi romu kullanıyorsunuz bendeki rom bu tıklayın
    bendeki romda mı var problem acaba şu sd kart olayınıda çözemedim bi türlü sizde bu problem yokmu ?
    bendeki hafıza kartı bu tıklayın
    cihazın içinde bi hafıza kartı var sanal bi sdkart sanırım
    \sdcard (sdcard) yazıyor ve uygulamaları da ona taşıyor
    benim taktığım sd kart ise /mnt/extsd (extsd) olarak görüyor bu işi de çözemedim
    aşağıda ekran görüntüsü var
     Onda v812 Destek ve Geliştirme (Ana Konu)

Benim onda orjinli artes d821 tabletim var..
    bu tip sorunları anlattığım şekilde çözüyorum..
    Bence fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de kendi v812 mi satıyorum beyler sifir kutuda duruyor ilgilenen olursa baksin dükkana gerçekten çok iyi bir tablet ama benim gönlümü v818 çeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sizin rom tercihiniz hangisi ve neden? şarjın fazla gitmesini istiyorum hangi rom benim için en uygun? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: isevim34

arkadaşlar sizin rom tercihiniz hangisi ve neden? şarjın fazla gitmesini istiyorum hangi rom benim için en uygun? teşekkürler

bendeki rom bu tıkla
    en son çıkan rom bu başkada bilmiyorum o yüzden :)
  • bu romu nerden indiriyoruz,link verebilirmisiniz
  • Bendeki onda çok yavaş menü geçişlerinde duralıyor doğrusu hayal kırıklığı yaşadım,camera özelliğini marketten başka program indirerek çözdüm romu güncelleyince acaba bu takılma sorunu halloluyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cems1

Bendeki onda çok yavaş menü geçişlerinde duralıyor doğrusu hayal kırıklığı yaşadım,camera özelliğini marketten başka program indirerek çözdüm romu güncelleyince acaba bu takılma sorunu halloluyor mu

güncelleyin cihazı nova launcher yukleyın ayrıca
  • ben de aynı romu kullanıyorum, teşekkür ederim :)
  • quote:

bu romu nerden indiriyoruz,link verebilirmisiniz

link burada tıkla buraya
  • Arkadaslar cyanogen mode 10 romunu yukledim simdiye kadarki en begendigim bu.tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukson

Arkadaslar cyanogen mode 10 romunu yukledim simdiye kadarki en begendigim bu.tavsiye ederim

link varmı acaba ne gibi farklar var? diğerlerine göre
  • 291 mblık 2,0 sürümünü mü yüklemem gerek
  • cm10

Yardım aldığım başlık.

Ben kısaca tekrardan nasıl yükleneceğini tarif edeyim.

öncelikle aşağıdaki 3 dosyayı indirerek SD kart ana dizinine kopyalayın.

Rom linki

google play kurulumu

onda v812 v1-4 uyumluluk

TWRP kurulumu.Bu romu kurabilmeniz için tabletinize TWRP recovery modunu yüklemeniz gerekmektedir.

-Linkteki zip dosyasını tablet SD kart ana dizinine çıkartın.

-Tabletinize terminal programını yükleyin.

-Bu programı açarak aşağıdaki kodları sırasıyla yazın.

su (enter)

busybox sh /sdcard/install-recovery.sh (enter)

busybox sh /sdcard/reboot-recovery.sh (enter)

Entera bastıktan sonra tabletiniz recovery modunda açılacaktır.

TWRP menüsünden wipe menüsüne giriyoruz.(Burada yapılan işlemler tabletinizde kurulu programları ve verileri silecektir öncesinde lütfen yedekleyiniz)

Burada cache-dalvik cache-factory reset kısımlarını seçiyoruz.

Sıra kurulum kısmına geldi.
    Install menusune gelerek
    Install zip seçeneğinden sırasıyla üst tarafta linkleri verdiğim.

Rom-google play-uyumluluk paketlerini kuruyoruz.

İşlem tamamdır.
    Umarım eksik anlatmamışımdır.
    Tabletinizde doğacak herhangi bir problemden sorumlu değilim arkadaşlar :)

Onda v812 Destek ve Geliştirme (Ana Konu)

• 291 mb lık sürümü mü yüklüyoruz.Bu aradahttp://www.onda-tablet.com/news/onda-quad-core-android-tablet-firmware/ sitesinde android 4.2.2 güncellemesi var sanırım bunu nasıl yüklüyoruz bilgilendirirseniz sevinirim @bilgili_bilgili
  • quote:

291 mb lık sürümü mü yüklüyoruz.Bu aradahttp://www.onda-tablet.com/news/onda-quad-core-android-tablet-firmware/ sitesinde android 4.2.2 güncellemesi var sanırım bunu nasıl yüklüyoruz bilgilendirirseniz sevinirim @bilgili_bilgili

Onda V972 içinmiş. Orada bilgi vermişler indirme linki bulamadım.
  • quote:

291 mb lık sürümü mü yüklüyoruz.Bu aradahttp://www.onda-tablet.com/news/onda-quad-core-android-tablet-firmware/ sitesinde android 4.2.2 güncellemesi var sanırım bunu nasıl yüklüyoruz bilgilendirirseniz sevinirim @bilgili_bilgili

ben bunu yükledim tıkla
    android 4.2.2 konusunda bilgim ama yakında çıkar onda v812 için de açıkçası bende forumdan öğreniyorum çoğu şeyi.
    nokia telefona bağlanma problemini nasıl çözecez arkadaşlar nokia c5-03 telefonumdan interneti tabletime paylaştıramıyorum joikuspot programını kullanıyorum adhoc çalışmıyor onda v812 de buna bi çözüm varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgili_bilgili -- 25 Nisan 2013; 14:49:50 >

• v 2,0 ıyükledim kamera tamamen gitti marketten indirdiğim fx camera 1,3 sürümünde çalışıyordu bunda tamamen iptal oldu katsyi yüklesem hallolurmu lütfen yardım
  • sana ne kadar teşekkür etsem azdır bilgili katsy sürümü süper kamera işi de tamam işte şimdi benimdir tablet orijinal sürüm çok kötüydü neden bu haliyle yollamışlar anlamadım
  • quote:

sana ne kadar teşekkür etsem azdır bilgili katsy sürümü süper kamera işi de tamam işte şimdi benimdir tablet orijinal sürüm çok kötüydü neden bu haliyle yollamışlar anlamadım

ucuz etin yahnisi :) 4.2.2 vermeleri bile harika birşey bence hiç arkasında durmayan firmalar var
  • quote:

sana ne kadar teşekkür etsem azdır bilgili katsy sürümü süper kamera işi de tamam işte şimdi benimdir tablet orijinal sürüm çok kötüydü neden bu haliyle yollamışlar anlamadım

Sizin tabletin versiyonu kaç?
    Sitede sorduğumda V.1 den V.4 e kadar uygun olduğunu söylemişlerdi. Benim tabletin versiyonu V5 olduğundan ona uygun olmadığını yazmışlardı.

Bana verdikleri cevap;
    I don't think it, looks like you have the hardware V5 for which Onda offers a specific firmware:
    http://www.onda.cn/Tablet/ProductInfo.aspx?ProductId=240&d=down
    We'll eventually build a custom firmware for the V5 if there is enough demand.
    I'm curious what V5 appears, is that on a stick from the tablet ? or in the system settings in Android ?

Bir de; katsy sürümüne ait ekran görüntüsü koyabilir misiniz. roma entegre olarak gelen çin işi programlar temizlenmiş mi yoksa yine var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isarac -- 25 Nisan 2013; 17:34:37 >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.