Şimdi Ara

öncelikle selamlar pc toplamayla ilgili...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsvf -- 19 Aralık 2020; 13:40:47 >

• 2500+3000 yapabilirseniz;

1650 super veya rx 570 belki rx 580

10100f veya ryzen 3100 + anakartları

16 gb cl 16 3200 mhz ram

480 ssd

+ psu bulunduran kasa

Monitör dahil değilse bu sistemi rahatça toplarsın. Hatta kafam rahat olsun dersen belki hazırını bile bulabilirsin bu paraya.

Günümüzde eli yüzü düzgün bir oyun oynayacaksanız en az 1050ti'dan başlamanız gerekiyor. ki kendileri işlem gücü olarak one s rakibi sanırım. Bu sistem 1 adım ilerisi oluyor. Orta ağırlıktaki oyunlarda rahat 60fps alıyor. Lol, csgo gibi ıvır zıvırlarda 144'ü rahat geçer. Yüksek oyunların da çoğunu oynatır belki uç oyunlarda medium ya da low ayarlara düşmeniz gerekir.

Şunu rastgele google'dan baktım

https://www.itopya.com/da-sistem4-amd-ryzen-3-3100-sapphire-rx-5500-xt-pulse-oc-8gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar//

Örnek olarak itopya piyasanın üstünde fiyatlara sahip bir sitedir. Ve bu donanıma denk denebilecek bir kasa 5.3k

• Glitch kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler o zaman 5kya güzel kasalar alabiliyorum peki bu kasa cyberpunk 2077 oynatır mı sizce ?
  • Şuan sadece critic'ler oynadığı için belki çok sağlıklı veri yok ama CDPR tarafından açıklanan recommended'ı karşılıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.