Şimdi Ara

Öncelik batarya ve kamera olan telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütçe aralığı 1000-1400 iken; çok iyi batarya ve orta sınıf kamerası olan, kronik sorunu olmayan, minimum 5.5 inch ekranı olan bir telefon arıyorum.

Geçenlerde kullandığım E7'nin iç ekran gitti ve 350-400 lira istiyorlar tamiri için; bu konumda ne önerebilirsiniz? Kardeşime vermeyi düşünüyordum E7'yi de, onda da benim eski S4 var. Ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up.

• lenovo p2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi max 2 cok iyi batarya gündüzde dışarida iyi foto ceker.ic mekanda hepsi kotu cekiyor xenon flas olmayınca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 16 Aralık 2017; 21:55:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

lenovo p2

P2 kullanıcılar kulubüne detaylı bir şekilde bakınca çok fazla sorunla karşılaştım ben; sonra vazgeçtim, yoksa p2 favorimdi...

• quote:

Orijinalden alıntı: şubat

Mi max 2 cok iyi batarya gündüzde dışarida iyi foto ceker.ic mekanda hepsi kotu cekiyor xenon flas olmayınca

Mi max 2 kullanıcılar kulubünü didik didik ediyorum birkaç haftadır; çok sorun yaşayan yahut boyuttan ötürü satanlar var bu konuda ne düşünüyorsunuz? Çok kararsız bıraktı beni o cihaz; onun yerine A9 pro daha akıllıca olmaz mi? Daha stabil ve bilindik sistemle?

• A9 proda olabilir.amoled ekran ve optik görüntü sabitleyici var.redmi note 4 lenovo p2 de olabilir..gündüz hepsi iş görür derecesinde resim çeker düşük ışıkta hepsi kötü.

• quote:

A9 proda olabilir.amoled ekran ve optik görüntü sabitleyici var.redmi note 4 lenovo p2 de olabilir..gündüz hepsi iş görür derecesinde resim çeker düşük ışıkta hepsi kötü.

Açıkçası lenovo ve xioami'nin arayüzleri ve karşılaşabileceğim sorunlar beni ürkütüyor; ama samsung'da sistem yahut arayüz sorunu olmayacak ve daha stabil. A9 pro yahut j7 pro ikilisinden nirini seçeceğim sanirim

• Samsungda zamanla donma vs yaşayabilirsin boşta cok ram kullanıyor.Bu konuda apple huwai ve saf android olanlar daha stabil.Limitini artırırsan ithalatçı huwai mate9 da tavsiye edebilirim aradığın tel budur.

• quote:

Samsungda zamanla donma vs yaşayabilirsin boşta cok ram kullanıyor.Bu konuda apple huwai ve saf android olanlar daha stabil.Limitini artırırsan ithalatçı huwai mate9 da tavsiye edebilirim aradığın tel budur.

Itaalatci firma garantilisi bile şuan 2 150 lira; bütçemin çok üstünde bahsettiğiniz telefon...

Aslinda samsungun zaman içinde hantallaştığını düşünmüyorum; en azından rahatsız edici derecede hantallaşmaz iyi bir ürün, şayet bahsettiğimiz 500 liralık ürün değilse.

J7 pro yahut A9 pro kafama en çok yatan modeller oldu şimdilik...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.