Şimdi Ara

Önceki direksiyon sınavında hocayı dövmüştüm. Yardım edin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler park yaparken engellere biraz çarptım. Bir kez kalkarken sinyal vermeyi unuttum. Hoca in aşağı dediğinde sinirlerim tepeme çıktı. Bayağı bir hakaretten sonra Boğazına yapıştım Adamın. Gelecek sınavda bu sorun oluşturur mu? Sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Muaddib -- 22 Ağustos 2016; 22:00:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• asdasdasasfads :DD naptın hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodbanger -- 25 Ağustos 2016; 18:22:28 >
  • Ayni hoca o sinav bolgesinde bile olmaz merak etmeyin.

• Kusura bakma da sen ehliyet alma zaten. Trafikte her sinirlendiğinde milleti mi döveceksin? Umarım alamazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: uçmayıbilmeyenkuş

Beyler park yaparken engellere biraz çarptım. Bir kez kalkarken sinyal vermeyi unuttum. Hoca in aşağı dediğinde sinirlerim tepeme çıktı. Bayağı bir hakaretten sonra Boğazına yapıştım Adamın. Gelecek sınavda bu sorun oluşturur mu? Sağolun

Senin gibiler yüzünden trafikte sürekli olaylar oluyor
  • Inşallah ehliyet alamazsın dualarım bu yönde

• Ayni hoca o sinav bolgesinde bile olmaz merak etmeyin.

diye birşey yok sizin kursun 8 komisyon elemanı vardır.. 4 hakkın olduğuna göre hepsi sırayla gelecek . kursun 2 araçı var diğerlerine girecek onlar. etrafta dolanma laf etme diyecemde kara listeye almış bile olabilirler.

bazı kursla anlaşmalı komisyonlar bilerek bıraktırma derdindeler dertleri para ...

kursunda 4-5 hocası olur 1-2 tanesi kolpa hocadır bilerek bıraktırırlar başta gelir sonra bir daha gelmez ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.