Şimdi Ara

Ön tekerin akıcılık sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bende kron xc150 var bir arkadaştada paxton zeolus 350 var
    Geçen on tekeri takarken fark ettim aynı anda elimle çevirdiğimde benim teker daha çabuk duruyor.
    Bu fark acaba beni sürerken etkilermı.
    Bisiklet te yeni yağsız olsa falan diyeceğim ama.
    Qr denen o mandalı da çok sıkmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yoluna tabiki etkisi olur,göbektwndir muhtemelen bi abinin göbeği dağılmıştı 15 tlye yaptırmış sende tamirini bi sor bence

Bide kron dan memnunmusun bende alıcama ama servisleri falan iyimi ücretsiz bakım falan nasıl memnunmusun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çılgınliseli

Yoluna tabiki etkisi olur,göbektwndir muhtemelen bi abinin göbeği dağılmıştı 15 tlye yaptırmış sende tamirini bi sor bence

Bide kron dan memnunmusun bende alıcama ama servisleri falan iyimi ücretsiz bakım falan nasıl memnunmusun?

Valla hocam daha hiç servisine veya bakımına falan ihtiyacım olmadı zaten toplasan 35 km falan yapmışımdır o yüzden önersem de önersemde hata olur.

Kısa vade de beni çok mutlu eden iki şey var biri tipi çok güzel Birde selesı çok hoşuma gitti rahatsız etmiyor.Bazı bisikletlerde 2 gün kullanınca kalçalarım açıyor

• Bisikletin disk frenli xc150 modeli olduğunu varsayarak, kaliperi kontrol et derim. Çoğu zaman diske sürtebiliyor. O da lastiği yavaşlatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mighty Mack

Bisikletin disk frenli xc150 modeli olduğunu varsayarak, kaliperi kontrol et derim. Çoğu zaman diske sürtebiliyor. O da lastiği yavaşlatıyor.

Disk frenlı hocam ancak kontrol ettim sürtme olmuyor ilk aldığımda sürtuyordu,internetten bakarak ayarladım şuan sürtme yok.

Göbek kalitesinden dir deyip geçiyorum artık
    Çünkü karşılaştırdığım bisikletın bazı aksamları daha kaliteli muhtemelen gobeklerıde benimkinden iyidir demekki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.