Şimdi Ara

Ön cam silecekleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
0
Favori
23.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ama arkadaşım onunla onlar bir değil servislerin taktığı kaliteli oluyor. Geçenlerde bende senin gibi fiyatına kanıp 5 liraya bir çift 65 yada 70 cm olsa gerek aldım hiç silmiyor birde ses çıkarıyor ki hiç sorma. Senin sileceklerle bir tutma. şunu unutmaki ucuz etin suyun kara olur.
  • yok abi silecek için o kadar para verirsek battık sanayide iyi ustalar fazla masraf yapmadan yaparlar yaw
  • Ben bugün aksesuarcıdan sol 51 cm sağ 45 cm iki adet bosch orjinal silgi aldım çifti 15.00ytl çok güzel siliyorlar.
  • arkadaşlar arada bir silecek lastiklerini sıvı vazelinle yağlayın esnekliğini korumasına faydası olur
  • vereceim para 5lira sormana bile gerek yok
  • FuLL__MaNiAc kullanıcısına yanıt
    merhaba , corsa c 2006 model aracimin sileceklerini degistirdim. ses kesildi yalniz surucu tarafindaki silecegin sol alt tarafi tam duz degil de tirtikli temizliyor. aslinda tam siliyor ama hafif tirtikli iz kaliyor. normal midir ? sorun ne olabilir ? silecek muz silecek. silecek cok bastirdigi icin olabilir mi ?
    surucu tarafinin sol alt cam yerini tam tirtiksiz duz silmiyor yani. tam basmadıgı için mi yoksa cok mu bastıgı için ? muz silecekde ayar yapılabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CGK

Ben bugün aksesuarcıdan sol 51 cm sağ 45 cm iki adet bosch orjinal silgi aldım çifti 15.00ytl çok güzel siliyorlar.

merhaba kardeş, telli silecek mi aldın. aracın corsa c midir. ben muz silecek aldım iz bırakarak siliyor. kayarak yağ gibi gitmiyor.
    telli bosch eco klasik mi alsam diyorum. iz bırakmıyor değil mi ?
  • Camdaki toz toprak, silecek lastiğinin ağzında tabaka oluyor...Ve silerken camda iz yapıyor..Kolonyalı mendil ile zaman zaman ağızlarını temizleyin.....Ses ise silecek lastiği bayatlayıp sertleşince oluyor....Sık sık silecek lastiğini değiştirmek lazım...Ne kadar yumuşak esnek olursa o kadar iyidir...iki yılda bir defa ağustos biterken silecekleri değişiyorum...Eylül ekim kasım yağmur ayı...Gerçi şimdi mevsimde kalmadı yaz kış bahar her zaman sel gibi yağmur boşanıyor...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.