Şimdi Ara

Ömrü dolmuş pc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8 yıl önce almış olduğum pc yi artık kullanmıyorum. Çalışiyor ama çok yavaşladı artık. Çöpe de atilmaz böyle bilgisayarları toplayıp geri dönüşümde kullanan firmalar var mı? PC nin çöpe gitmesini istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisayarcıya satarsanız 100 lira falan ederse hem onun hem de sizin işinize yarar.
  • Belediyelerin vardı bu eski bilgisayar vb. ürünleri toplayıp geri dönüşüme göndermesi ama hala devam ediyormu bilmiyorum.
    Varsa sağda solda durumu olmayan birinin çocuğunada verebilirsin.

• Cöp:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agni_tr

Belediyelerin vardı bu eski bilgisayar vb. ürünleri toplayıp geri dönüşüme göndermesi ama hala devam ediyormu bilmiyorum.
    Varsa sağda solda durumu olmayan birinin çocuğunada verebilirsin.

Birine versem küfür eder açılması bile 5 dk . Ayrıca monitör klavye vs yok. Bilgisayarci ile görüşeceğim para vermese de olur bir işe yarasın yeter ki.

• Doğudaki bilgisayarsız okulların işine yarar belki. Belediyelerin böyle bir hizmeti vardı bende birkaç sefer bağlı olduğum belediyeye bağış yaptığım olmuştu telefonla arıyorsunuz kendileri gelip alıyor götürüyor başkada birşeyine karışmıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _deadmaster

8 yıl önce almış olduğum pc yi artık kullanmıyorum. Çalışiyor ama çok yavaşladı artık. Çöpe de atilmaz böyle bilgisayarları toplayıp geri dönüşümde kullanan firmalar var mı? PC nin çöpe gitmesini istemiyorum.

ah be kardeşim benimde 10 senelik bi pc im vardı tamirciye götürdüm ne var ne yok diye pc çöpe gitti ama o pc benim için çok şey ifade ediyodu olmadı ekr. kartını cpu yu sakla eski günleri bi yad edersin

benimde geforce 2 kartım çöp olmuştu rahmetli beni hiç yarı yolda bırakmamıştı
  • ben pc öğrenmeye yeni başladım bazı ufak denemelerim var eğer fiyatta anlaşırsak alabilirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrezerLatifçi

ben pc öğrenmeye yeni başladım bazı ufak denemelerim var eğer fiyatta anlaşırsak alabilirm

Hocam gel sana laptop vereyim toshiba hemde 400 tl ver al git 10 numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal_vatan -- 20 Mart 2013; 17:42:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_vatan

quote:

ben pc öğrenmeye yeni başladım bazı ufak denemelerim var eğer fiyatta anlaşırsak alabilirm

la oğlum nec fırsatçı adamlarsınız yakın zamanda şöle 50-100 tl arasında parça söküp takmayı öğrenicem bi pc isityom adam direk fiyat veriyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_vatan

quote:

la oğlum nec fırsatçı adamlarsınız yakın zamanda şöle 50-100 tl arasında parça söküp takmayı öğrenicem bi pc isityom adam direk fiyat veriyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.