Şimdi Ara

<< Olympique Lyonnais >> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
2.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FORZA OL !
  • Takımın yaş ortalaması genç, toparlanma şansları var.
  • Bu sene bi cacık olmaz galiba :D
  • Artık eskisi gibi gözün kapalı banko olarak oynayabileceğin bir takım da değil. Tamam genç oyuncularını oynatıyorsun ama bir kaç sene önceye kadar şampiyonlar liginde olmazsa olmaz takım bir anda nereye gitti? Avrupa liglerinde her zaman kendini konuşturan takım artık kendi liginde düşme hattından kurtulmak için mücadeleye giriyor resmen fiyasko. Haftadan haftaya +7 maçlarını bile unutmuyorum vallahi takımın başındaki başkanın ne yapmaya çalıştığını bir türlü anlamış değilim.

Deminki maçı başından sonuna kadar izledim, adamlarda orta saha denen şey kalmamış kaleden kaleye koşuyorlar, şansa bala 1 tane golü attılar da beraberliği kaptılar beni de sevindirdiler;http://i.imgur.com/R96e7Hy.jpg?1 keşke kazandıklarına sevineydim diyorum ama nafile, bu sene Lyon'dan yine bir cacık olmayacak anlaşılan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Artık eskisi gibi gözün kapalı banko olarak oynayabileceğin bir takım da değil. Tamam genç oyuncularını oynatıyorsun ama bir kaç sene önceye kadar şampiyonlar liginde olmazsa olmaz takım bir anda nereye gitti? Avrupa liglerinde her zaman kendini konuşturan takım artık kendi liginde düşme hattından kurtulmak için mücadeleye giriyor resmen fiyasko. Haftadan haftaya +7 maçlarını bile unutmuyorum vallahi takımın başındaki başkanın ne yapmaya çalıştığını bir türlü anlamış değilim.

Deminki maçı başından sonuna kadar izledim, adamlarda orta saha denen şey kalmamış kaleden kaleye koşuyorlar, şansa bala 1 tane golü attılar da beraberliği kaptılar beni de sevindirdiler;http://i.imgur.com/R96e7Hy.jpg?1 keşke kazandıklarına sevineydim diyorum ama nafile, bu sene Lyon'dan yine bir cacık olmayacak anlaşılan.

Sen buralarda mı takılırdın Amedra'cığım nerelerdesin ya? Pm'ye gelsene bir.

Cidden çok düşüşte olan bir takım.Takımın en iyi oyuncusu Lacazette.Lisandro da parayı tercih edince takımda adam sayılamayacak kadar az kaldı.

10 Haftada 12 puan topladılar.O uzun süre Lyon hegomanyası altında geçen lig bir daha gelmez lakin PSG, Monaco ve Marsilya gibi takımlardan sonra en az 10 sene göremez Lyon şampiyonluğu.

• Bence toparlanır takım üst üste 3 galibiyet tekrar yukarılara çıkartır
  • Uzun süre oldu

Ligde 41 puan ile 6.sıradayız son 7 maçta 5 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubiyet aldık.

Lig kupasında finalde PSG ile oynayacağız.

Uefa Avrupa Ligi'nde 2.Turda Chernomore'yi 1-0 ile eledik 2.turda rakip Viktoria Plzen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regista

Yoan Gourcuff'un stilini çok beğeniyorum uzun süredir takip edemiyorum ama Fifa'da falan alıyorum Lyon'u Gourcuff hatrına

+1 Gourcuff iyidir baya.Gomis'te her maçta ağırlığını koyuyor.Lisandro Lopez'de öyleydi ama gitti
  • Burayı çok boşladık

Lig'de 1 galibiyet 2 mağlubiyet gidiyor takım iç sahada kaybedilen Lens maçı büyük rezalet.

Avrupa Ligi keza elenme eşiğinde takım Romanya takımı Astra Giurgiu'ya 1-0 kaybedildi ilk maç yine iç sahada.Şimdi deplasmanda iş daha zor nolacak bakalım?

Avrupa'da desteklediğim şu iki güzide takımın (diğeri Man Utd) düştüğü durum çok üzücü.

Takımın orta sahasında 33 yaşında Selçuk Şahin esintileri sunan Malbranque diye bir adam oynuyor.Geri kalanlar genelde genç isimler ama öyle aman aman ışıkda saçmıyorlar ne olacak takımın hali çok merak ediyorum.
  • Juninho reyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lyon'un Avrupa Ligi'ne bile katılması zor görünüyor. Nerden nereye.

• Monaco ve PSG nin satılması ve Arap ile Rus sermayesine geçmesi bitirdi Lyon'u
  • vay be..ben lyon'un fransa ligine ambargo koyduğu yılları özledim.
  • Astra:0-Lyon:1

Diyecek başla bir söz kalmadı.

• Cris, Sydney Govou, Nilmar, Juninho bir zamanlar Lyon'un sağlam oyuncularıydı. Hatta bi ara Real Madrid'in belalısı konumundaydı Şampiyonlar Liginde. Pes 2014te avrupa liginde sürekli alıyor kupayı. Şimdi bu halini görünce şaşırdım doğrusu.
  • takım 8 maçtır kaybetmiyor..8 maçta 6 galibiye 2 beraberlik alındı..

4 maçtırda üst üste galip geliyor OL işte sonuçlar ;

Lyon 3-0 Lille
    Lyon 5-1 Montpellier
    Lyon 1-0 Marsilya
    Nice 1-3 Lyon

O.Lyon 23 puanla 3.sırada bulunuyor..

-----------------------------

Geçen sene konuyu açtığımda takım çok kötü durumdaydı ama yine gençler oynuyordu şimdi gençlerle beraber takım iyice oturmaya başladı..

Maxime Gonalons (YAŞ:25) : Takımın lideri&dinamosu defansif orta saha olarak görev yapıyor.
    Alexandre Lacazette (YAŞ:23) : Takımın en kilit ismi ligde Gignac ile beraber gol krallığında 1.sırada 16 maçta 11 golü var.
    Corentin Tolisso (YAŞ:20) : Bu sene iyice oynamaya başladı orta sahanın önemli ismi oldu.
    Jordan Ferri (YAŞ:22) : Kanat ve Ortada görev yapıyor çok yönlü bir oyuncu.
    Clinton N'Jie (YAŞ:21) : Kanat oyuncusu çok süratlı takımda kendine yer buldu.
    Samuel Umtiti (YAŞ:21): Defansın belkemiği haline geldi yaşına rağmen sol bekde ve stoperde görev yapıyor.
    Anthony Lopes (YAŞ:24) : Vercoutre sakatlanınca kaleyi devraldı başlarda kötü performans sergilesede kendini göstermeye başladı.
    Nabil Fekir (YAŞ:21) : Yine takımda yer bulan genç isimlerden biri top tekniği çok iyi gelişirse çok iyi oyun kurucu olur.

Genelde ilk 11 oynayan bu oyuncuların yanına Gourcuff,Bisevac,Jallet gibi tecrübeli bir kaç isim eklenince çok daha etkili oluyor takım...

Clement Grenier,Guieda Fofana,Yassine Benzia,Mohammed Yattara gibi genç isimlerin sakatlıkları var onlarda çok etkili ilerleyen dönemde onlarda kadroya girecek...

• Guingamp'ı 3-1 mağlup ederek üst üste 5.galibiyetimize ulaştık.
  • GIRONDINS DE BORDEAUX : 0
    OLYMPIQUE LYONNAIS : 5

Alexandre Lacazette '39 '90
    Corentin Tolisso '56
    Nabil Fekir '81
    Jordan Ferri '85

Üst üste 4.galibiyet 4 maçta 13 gol atıldı 3 gol yendi.

PUAN DURUMU

1-MARSİLYA 41
    2-O.LYON 39
    3-PARIS SG 38
    4-S.ETTIENE 36
    5-MONACO 32

Ve 24 maçta 19 gol ALEXANDRE LACAZETTE

<< Olympique Lyonnais >>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L5AK -- 22 Aralık 2014; 0:34:12 >
  • Umarım eski günlerine döner Lyon.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.