Şimdi Ara

Ölü pikseller arttı ..garantiye girer mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar samsung bx2350 monitörüm var ilk aldığımda 1 tane ölü piksel varken şimdi 7-8 tane oldular. stuck piksel olduklarını düşünmüyorum hepsi siyah ve aynı. garantiye göndersem bir sonuç alabilir miyim ?

• bilgisi olan yok mu arkadaşlar ? forumları talan ettim denk gelemedim bi türlü bu sorunun cevabına. hep ilk alındığındaki pikseller ile ilgili konular var
  • Garantisi varsa tabiki yollayın gerekli işlem yapılır..
  • bütün markalar tr de 4-5 ölü piksel varsa sorunu kabul ediyor buna bi yasa çıkması lazım da nerde, yeni alınan ürünü bişekilde değiştire biliyor yeni alındığı için 7 gün sonra kimse 4-5den aşağısını kabul etmiyor. senin soruya gelirsek 4ten fazla olduğu için garantiye girer panel değişimi yaparlar, değişime çıkarsa para iadesi alırsın ama paneli değiştirp gönderirler tabi faturası garanti belgesi varsa. Genelde fatura olsa yetiyor cinslik yapacaksa firma garanti belgesi de istiyor. ölü pixelleri işaretlettir kör gözlüler iyi saysın.
  • o zaman yolliym ben garantiye fatura da belge de benim adıma kayıtlı zaten. cevap için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.