Şimdi Ara

Ölücüler toplanın şampuan stoğu yapıyoruz * CepteŞok * Gliss Şampuan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
7
Favori
9.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 10 yıl kadar önce (şimdilerde tarih olan)Limangodan, Markafoniden, daybuydaydan alıp stokladığım şampuanları kullanıyordum

eski stoklarım bitti bitiyor kafada saçta kalmadı

gliss mi yapsak bundan sonra?

• vitriol kullanıcısına yanıt

Stoklamakla ne alakası var saç dökülmesinin, genetiğinde varsa ne kullanırsa kullan o saç gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tomcruise55555 T kullanıcısına yanıt

yok hocam ilerleyen yaş itibarıyla saçlar azaldı demek istedim yoksa stoktaki şampuan değil

eski stok şampuanlarımı nostalji de yaparak halen kullanıyorum

vay be "heden şodıls" ne çok almışım: almanyaya kaçan "limango"dan halen gözlerimi yakar o şampuan

not: gün geldi herşey daha kötüye gitti

hergün marketlerden indirim kovalamaktan çıkamayan ben, artık market kaldırımlarında bile yürüyemiyor

• ONLİNE SİPARİŞ VERİNCE BU WİN YATIYOR MU? 200M YANIMDA SOK VAR AMA MAGAZADAN AL DİYİNCE 5 KM ÖÇIKTI ŞANSA

• wesile kullanıcısına yanıt

yatıyor,ben dün win uygulamasından 6 adet gliss şampuan aldım randevu saatini seçtim ve siparişi verdim. Belirtilen saatte markete gidip siparişi aldım ve sipariş teslim edildi diye onayladılar,yaklaşık 10 dk. sonra 240 TL iade win hesabıma yattı.

• egridereli kullanıcısına yanıt

Soruyu yanlış anladınız sanırım, arkadaş mağaza teslim için sormamış. Adrese teslim ile alınca win yatıyor mu diye sormuş.

Bende sorunun cevabını merak ediyorum, 2 gün önce adrese teslim sipariş vermiştim ve hala win yatmadı.

• sistem_oto S kullanıcısına yanıt

mağazayı arayıp sipariş teslim edildi diye onaylamalarını isteyin,onlar onay vermeden win yatmaz.

• egridereli kullanıcısına yanıt

Sipariş ekranında teslim edildi yazıyor, mağazanın yinede onay vermesi mi gerekiyor?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.