Şimdi Ara

OLAY NOTEBOOK:EXPER KARİZMA NR81A/NR81B/NC84A/NC84B=COMPAL NBLB2 İNCELEMELER&TESTLER&KULLANICILAR (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
559
Cevap
2
Favori
35.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salagil

arkadaşlar bende dün vatandan 1330a 6 gblık modelden aldım. bir iki sorum olacak.

benim cihazın fanı hiç susmuyor, cihaz açıldıkdan 10 saniye sonra başlyor fanlar dönmeye ve bataryada kullansam bile durmuyor. onboard ekran kartında kullanırken denedim.

cihazın şarjının kaç saat dayanacağı görünmüyor. sadece yüzde olarak gösteriliyor. harici programlarla bakınca 2 saat civarı diyor. sizce bu az değil mi? ekran en kısıkda ve ekran kartı onboardda denenmiştir.

şimdilik bunlara cevap verebilirsiniz sevinirim. teşekkürler...

:) mesajın tarihine baktım Temmuz 2011. Sizin Vatan bilgisayardan aldığınız model hangisi hocam.
  • güncel olsun
  • demekki kimsede problem yok ondan güncel değil
  • aynen oyle

masaallah nazar degmesin
  • benimkine değdi bile hdd tekrar yandı yeter artık dedim 250 gb lik 2. el bi hdd aldım şimdi sıkıntı yok. garanti bitmesine yakın takarım bozuk hdd yi yollarım garantiye 0 hdd gelir
  • arkadaşlar pc de pes oynarken arkadaşlarla kolu takınca sağ taraftaki 2 li usb lerden birine resimdeki hata çıkıyor o arada başka bir flash yada usb li bişey takarsam onlarda çalışmıyor kollar arkadaşların bilgisayarlarında sorunsuz çalışıyor neden olabilir acaba yardım ederseniz sevinirim

OLAY NOTEBOOK:EXPER KARİZMA NR81A/NR81B/NC84A/NC84B=COMPAL NBLB2 İNCELEMELER&TESTLER&KULLANICILAR
  • servise götürmen lazım sanırım fiziksel zorlamadan kaynaklı bir arıza var
  • xp kurmayı deneyen oldu mu ?
  • bi ara ssd kullanan arkadaşlar vardı bizim canavarla acaba düşünceleri neler acaba bi ssd alasım var yardımcı olursanız sevinirim
  • beyler tekrar garantiye yolladım

hdd yanmıştı kenarda duruyordu onu taktım + sağdaki 3 usb port yandı + sarj süresi 30 dakikaya kadar indi.

bakalım sonuç ne olacak
  • benide pc heryerinden elektrik çarpıyor geçenlerde servise götürdüm adam yok bunda bişey dedi istanbula göndersek de aynen geri gelir dedi şimdilik öyle kullanıyorum ama geçen bi çarptı ekran falan bi anlık karardı
  • nasıl birşey yok der ya adamı çarpmadı mı elektrik
  • doktoru gören hasta misali servise gödince düzeldi makine zaten arada yapıyordu
  • arkadaşlar hala bilgisayarı kullanan var sa f10 bios güncellemesini buldum burada tabi yükleyemedim orası ayrı bi bakarsanız sevinirim
  • f10 bios yeni degil ki sanirim o da eski

ben ilk aldigimda yapmistim sanirim
    cok bir sey degismiyor diye biliyorum

guncellemek te cok kolay
    zaten hazir program var uzerinde kendisi yapiyor

civilbugra
    siten cok guzel olmus bu arada
    kendin mi kodladin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilelma -- 18 Ocak 2012; 16:15:49 >
  • kod mu o da ne wordpress saolsun onunla kurduk temayıda biraz aradık paralıydı ama kırıcılar sağolsun beleşden kullanıyoruz. tabi daha bayaa bi acemiyim yavaş yavaş gelişiyor ileride daha güzel olacak gibi. teşekkür ederi bu arada
  • helal olsun
    guzel olmus

pm attim bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilelma

helal olsun
    guzel olmus

pm attim bu arada

hocam ram takviyesi yapmak istiyorum 4-4 gb corsairhttp://www.vatanbilgisayar.com/corsair-cmx8gx3m2b1600c9-8gb-(2*4gb)-xms3-1600mhz-cl9-dual-kit-ram/productdetails.aspx?I_ID=56397

kaldıracak mı arıyorum bulamadım anakart desteğini.

• Merhabalar;

Laptopa Team Xtreem S2 SATA 3 SSD takmak istiyorum. Malum bizim chipset PM55 Sata2 3/GBs, linkteki ürünü taksak ne kadar performans alırız.

http://www.teknobiyotik.com/team-xtreem-s2-120gb-550-500mb-sn-sandforce-kontrolculu-2-5-sata3-ssd.html

Ayrıca SSD takan arkadaşlar ikinci harddisk takabilirler. Konuyu uzun zamandır takip edemedim paylaşılmış olabilir ama yine de paylaşayım.

http://www.ebay.com/itm/SATA-SATA-2ND-HDD-HARD-DRIVE-caddy-12-7mm-laptop-/220816140388?pt=PCC_Drives_Storage_Internal&hash=item3369aae864

• bi dönem ssd yi bende baya araştırmıştım alacaktım ama ayırdığım para başka bi yere gidince alamadım
    araştırmalarım sonucunda şu sonuca ulaştım yaklşık 200mb okuma yazma hızlarına yaklaşıyormuş ki bu bence şu anki samsung hdd ye göre süper bir durum. yani c den d ye 6 7 gb lik bir dosya taşıdığımda arkada çalışan video da donmalar oluşuyor player buffer edemiyor. dvd rom a gelirsek şu ana kadar format haricinde hiç kullanmadım denebilir kullanmak istesemde o kadar kaliteli bir sürücü var ki hafif çizikli win dvd sini bile okumadı arkadaşımın bilgisayarında usb ye root edip kullanmak zorunda kaldım yani varlığıyla yokluğunu anlamazsın bile.

eğer yok dvd bana laızm dersen
    http://www.teknobiyotik.com/akasa-n-stor-notebook-slim-sata-optik-surucu-odd-yuvasi-uyumlu-2-5-sata-hdd-kutusu-usb-2-0-sata-optik-kutusu.html
    buna bak derim

yok dvd rom u bi köşeye atarım zaten işim yok dersen fazladan o kadar para vermeye değmez
    http://www.teknobiyotik.com/akasa-n-stor-notebook-slim-sata-optik-surucu-odd-yuvasi-uyumlu-2-5-sata-hdd-kutusu.html
    buyrun

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.