Şimdi Ara

Okuldan Gelince Hemen Uyuyorum Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
6.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar.Sabah 7:30 da kalkıyorum.17:15 te evde oluyorum.9 saat ders görüyorum.Eve gelir gelmez öyle bi uyku basıyor ki gözümü dahi açamıyorum görseniz sırtında taşmı taşıdın diye sorarsınız.Bu yüzden ne sınavlara çalışabiliyorum ne ödev yapabiliyorum bugün antremana dahi gidemedim uyanamamışım.Ne yapmalıyım acayip canımı sıkıyor bu durum.

• hocam bende sızn gıbıydm sızdekı sorunlar bırıde kansızlık okula gtmeden once sabah pekmez bal ye ustune sut ıc farkını goreceksn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o uyku ne tatlı be..

• quote:

Orijinalden alıntı: Beb0p

hocam bende sızn gıbıydm sızdekı sorunlar bırıde kansızlık okula gtmeden once sabah pekmez bal ye ustune sut ıc farkını goreceksn

Ha söylemeyi unutmuşum özellikle ayaklarım felaket üşür.Çift patik giyerim yine üşür bir türlü ısınmaz ısınması için 1-2 saat kalın kışlık yorganların altında durması gerekiyor.Diğer türlü imkanı yok.Kansızlıkmı var acaba iyice şüphe etmeye başladım.
  • uykunun en tatlı olduğu zamanlardandır göm kafayı yat ama yok dersen kahve
  • Gilbert ya da diyabet olabilir,doktora gitmeni öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThbrK

Gilbert ya da diyabet olabilir,doktora gitmeni öneririm

Aman hocam ne yaptın sen
  • Her ogrencide var abi bu. Eve girip ustumdeki uniformayla rahat 1-2 saat yari uyanik sekilde uzaniyorum bende.

• Tek cozum var okulda uyu benim gini

• benim de dönüş keraat vaktine denk geliyor evdekiler kızıyo uyuyamıyom
  • her gece 11-12 de yatıp sabah 4 te kalkıyorum, daha bir kez derste falan uyukladığımı hatırlamam ama eve gelince bana da yorgunluk çöker, normal zaten, sana önerim eğer bir uğraşın yoksa(spora falan gitmiyorsan) öyle evde oturuyorsan kola+kahve karışımı işini görür, bir de hareketli ol, yayılma.
  • son 1 haftadır okula uyku tatlı geldiğinden kesintili gittim
    sabah 5 te kalkıyorum akşam 5 buçuk 6 da evdeyim
  • bnde okuldan gelince yatiyorum
    ama sonra kalkiyorum gece gec saate kadar uyuyamiyorum

• Bilirim o yorgunluk hissini. İlk bir saat dişinizi sıkın, sonra o uyku isteği gidiyor. Tabii baya iradeli olmak lazım uyumamak için. Ben genelde 1-2 saat pc başında geçirerek başa çıkıyorum bu durumla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.