Şimdi Ara

Okul servisi şikayeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
10.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kız arkadaşım staja servisle gidip geliyor o bölgeye giden sadece 1 servis var yani anlayacağınız şimdilik o servise muhtaç gibi.
    Fakat seris pek normal değil, kız arkadaşımın söylediğine göre sürekli kırmızı ışıkta geçiyormuş , Pavyon şarkıları çalıyormuş, ve içinde saçma saçma muhabbetler oluyormuş.

bunu nereye şikayet edebiliriz. nasıl bir çözüm bulabiliriz. bilgisi olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PcExpertt -- 30 Aralık 2013; 16:29:29 >

• Forumdan net cevap gelmezse beyaz masaya bir sorun "okul servisini size şikayet edebiliyor muyuz" diye..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcexpertt kullanıcısına yanıt
    Beyaz masa olur. Bir de hangi kurumsa o kurumun servis sorumlusuna da söylenebilir.

Biz geçen bir popüler okulun sürekli yandan önümüze kaynayan servisini şikayet ettik. Temel dayanağımız şuydu, "sağdan başka ayrımın yolunu kullanıp hak, hukuk gözetmeksizin yoğun yönde insanların önüne kıran bu sürücüye çocuklarınızın emanet edilmemesi geektiğini düşünüyoruz" dedik.

Uyarmışlar, cevap geldi. Foto falan çekmiştik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MesutO

Beyaz masa olur. Bir de hangi kurumsa o kurumun servis sorumlusuna da söylenebilir.

Biz geçen bir popüler okulun sürekli yandan önümüze kaynayan servisini şikayet ettik. Temel dayanağımız şuydu, "sağdan başka ayrımın yolunu kullanıp hak, hukuk gözetmeksizin yoğun yönde insanların önüne kıran bu sürücüye çocuklarınızın emanet edilmemesi geektiğini düşünüyoruz" dedik.

Uyarmışlar, cevap geldi. Foto falan çekmiştik.

Ben bugün polise şikayet ettim sonuç çıkarmı bilmiyorum fakat servisin bağlı olduğu kurumu araştırdım fakat zaten kendilerininmiş yani pek birşey çıkmaz gibi ondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Forumdan net cevap gelmezse beyaz masaya bir sorun "okul servisini size şikayet edebiliyor muyuz" diye..

Teşekkürler hocam fakat sadece istanbulda değilmiydi ? Ben kırşehirde oturuyorum bir sonuç çıkacağını sanmıyorum
    Kendilerinin diye düşünmeyin. Bu dangozlar sağda solda büyük hata yaparak kaza falan yaparsa sorumluluk şirkette yöneticisine kalıyor, şoförler sıyrılıp çıkıyorlar. O yüzden şirketler sürücü konusunda yeteri kadar hassas olmayı öğrenmiştir belki de.

Kaç tane arkadaşım var böyle, elemanı yüzünden canı sıkılan.
  • quote:

Kendilerinin diye düşünmeyin. Bu dangozlar sağda solda büyük hata yaparak kaza falan yaparsa sorumluluk şirkette yöneticisine kalıyor, şoförler sıyrılıp çıkıyorlar. O yüzden şirketler sürücü konusunda yeteri kadar hassas olmayı öğrenmiştir belki de.

Kaç tane arkadaşım var böyle, elemanı yüzünden canı sıkılan.

Peki hocam yarın gideyim. kamera ile içeride sigara içerken video falan çeksek ve polise şikayet etsek sonuç çıkar mı ?
    bu durum çok canımı sıkmaya başladı araç içinde sigara içmeler, kırmızı ışıkta geçmeler, küfürlü ve laubali konuşmalar vs.
    Valla gündem video yüzünden karışık. İçtiğinin söylenmesi yeter bence. Polisten en son aşama. Önce direk sorumlular daha iyi olur. Öteki türlü daha gergin bir süreç olabilir.
  • quote:

Valla gündem video yüzünden karışık. İçtiğinin söylenmesi yeter bence. Polisten en son aşama. Önce direk sorumlular daha iyi olur. Öteki türlü daha gergin bir süreç olabilir.

Fakat hocam sadece içtiğini söylesek kanıt istemeyecekler mi ?
    Bu çok büyük birşey değil, basit birşey için kimse kimseye böyle çamur atmaz. Kanıt isteyenin salak olması lazım ya da şoförün kardeşiyle falan evli olması. Evde hanım dırdırından huzuru kaçmasın diye çamura yatabilir belki. :)
  • quote:

Bu çok büyük birşey değil, basit birşey için kimse kimseye böyle çamur atmaz. Kanıt isteyenin salak olması lazım ya da şoförün kardeşiyle falan evli olması. Evde hanım dırdırından huzuru kaçmasın diye çamura yatabilir belki. :)

Peki deneyelim hocam denemekten zarar gelmez. bu durum canımı çok sıkmaya başladı daha bu söylediklerim birkaçı servis değil başka birşey sanki
    Bu durum canınızı çok sıkmış. O kadar sıkmayın. Sonuçta trafikte yüzlerce sürücü bu insanların zulmüne aracın içinde değil belki ama dışında uğruyor. Bir şekilde zaten aklı başına gelir bir gün.

Ben birkaç kere ışıklarda vakit varsa uyarabilmişliğim var böyle sürücüleri. Bazen bir iki uyarıyla bile kendilerine çekidüzen verebiliyorlar yüksek eğitim almamışsa özellikle. Yüksek eğitimlileri uyarsanız da %99 düzelmezler, onlar tecrübe edecekler yapacak birşey yok.
  • quote:

Bu durum canınızı çok sıkmış. O kadar sıkmayın. Sonuçta trafikte yüzlerce sürücü bu insanların zulmüne aracın içinde değil belki ama dışında uğruyor. Bir şekilde zaten aklı başına gelir bir gün.

Ben birkaç kere ışıklarda vakit varsa uyarabilmişliğim var böyle sürücüleri. Bazen bir iki uyarıyla bile kendilerine çekidüzen verebiliyorlar yüksek eğitim almamışsa özellikle. Yüksek eğitimlileri uyarsanız da %99 düzelmezler, onlar tecrübe edecekler yapacak birşey yok.

Hocam geçenlerde bir kızla yüksek sesle bayağı derin konuşmalara girmişler. kız arkadaşımında canını çok sıkıyor Yolda servisi kenara çekip servisten bir kızla şakalaşmalar falan ilk defa şahit oluyorum böylesine. ama bakalım deneyeceğiz şansımızı birşekilde öğretmek lazım

• aman polise bulaşma da bir de başına iş alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

aman polise bulaşma da bir de başına iş alırsın

hocam başıma iş almaktan kasıt nedir ? ne gibi birşey olabilir ki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.