Şimdi Ara

Okul değiştirince devamsızlıklar sıfırlanır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bu okul olmuyo ya.ygs de ben bilirim okul yüzündencalısamıyordum.kuracagınız programın içine ediyo okul.onun için bu lys dönemimide batırmak istemiyorum.ve okula gitmemem lazım.devamsızlık özürlü özürsüz toplam 20.böyle birşeyler duymuştum işte başka okula nakil verirsen devamsızlıkların silinir diye.eger böyleyse 3 ay boyunca 9 kere okul degistirirsem bana yeter.ciddi soruyorum beyler eger olmuyacaksa bi fikir verin okula gitmemem gerekiyo?

• devamsızlıktan anadolu lisesinden atılmış biri olarak sana söyleceğim tek şey gözünün yaşına bakmazlar şutlarlar kardeşim meslek temel lise falan okuyorsan parayla halledersin rapor alacaksın bir yerlerden çözeceksin bizim zamanımızda 45 gün özür 20 günde özürsüz devamsızlık hakkın vardı
  • oha abi sen hangi zamandan bahsediyorsun.şuan bizim 10 gün özürsüz 20 gün özürlü toplam 30 gün devamsızlık hakkımız var.bak ya yani simdi sizin 65 gün devamsızlık hakkınızmı vardı vay be.e şimdi devamsızlıgım 29 olunca okul degisiyim sıfırlansın öyle öyle olmuyomu böle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PüsküllüBela

oha abi sen hangi zamandan bahsediyorsun.şuan bizim 10 gün özürsüz 20 gün özürlü toplam 30 gün devamsızlık hakkımız var.bak ya yani simdi sizin 65 gün devamsızlık hakkınızmı vardı vay be.e şimdi devamsızlıgım 29 olunca okul degisiyim sıfırlansın öyle öyle olmuyomu böle?

95liyim kardeşim sanırım yanlış hatırlamıyorsam 2011 2013 arası

tam ben bıraktıktan bir sonra ki sene devamsızlıklar azalmıştı bende ailevi nedenlerden dolayı işe girmek zorunda kalmıştım 20 gün yoksa fena sayılmazdı.
    Bende değiştirmek istedim ama sonuçta bu sistem kardeşim e-okul hakkariyede gitsen kayıt oraya gidiyor edirneyede değişen bir şey olacağını düşünmem ama bir şey çıkar mı lan bundan diye zorla araştır sor yinede ümitlerini buna bağlama

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.