Şimdi Ara

OKUL AÇILANA KADAR FİT OLMAK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Makakubukak

bak biraderim şimdi ne yapıyorsun biliyor musun 33 liraya güzel bir protein tozu alıyorsun karıştırıyorsun muz falan işte gidiyorsun salona tam 11 kere şınav çekiyorsun bak burası çok önemli. Ondan sonra gidiyorsun 7 kere dambıl kaldırıyorsun 3.5 kilogram olacak ondan sonra duvarları kırabilirsin tek yumrukla kardeşim. Çok iyi form tutarsın eğer benim dediklerimi yaparsan.

Hocam HESOYAM yazınca araban tamir oluyo+25.000$ veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asusx550vx -- 15 Ağustos 2017; 1:40:47 >
  • hocam o ila. steroidlerden bile zararlı diyorlar ona göre
  • asusx550vx kullanıcısına yanıt
    15 yaşında çocuk gibi
  • asusx550vx kullanıcısına yanıt
    hocam benim böyle olmam pek aile şartlarından degil babam 1.80 85 arasi annem 70 ben kücükken anne sütü içmemişim bu yüzden beni aşırı süt ürünleri takviyesiyle bütüymüşler , bunu abartınca kemiklerim gelişmiş
  • bende araştırıyorum , zaten streoidin her türlüsüne karşıyım benim amacim sağlıklı vucut ben bunu meslek haline getirip yarışmalara katilmayacagim zaten
  • Madem meslek olarak yapmayacaksin, cleni bi ele. Hiit cardio + if diyeti kisa zamanda guzel aonuc verir. Ama tabi bi ayda baklava paramparca kol bekleme, lakin en ideal ve hizli dogal yontem bu

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendislik_icabi

bende araştırıyorum , zaten streoidin her türlüsüne karşıyım benim amacim sağlıklı vucut ben bunu meslek haline getirip yarışmalara katilmayacagim zaten

ekşide clen için yazanları oku profesyonel düşünmeyip kullananın aklından şüphe ederim
  • Fitlik önemli. Okul başladığında fit olursan kampüsteki tüm kızlar sen bir şey yapmana gerek kalmadan gelip kucağına oturur.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.