Şimdi Ara

okuduğumuz üniversiteyi değiştirince yine kaldığımız sınıftan devam eder miyiz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar soru başlıkta.Aklımda şöyle bir plan var şuan ytü deyim itü veya odtü ye seneye geçiş yapmak istiyorum yks ye girerek eğer kaldığım sınıftan devam edecekem çabama değecek ama yks ile o okullardan birini kazandığımda sıfırdan başlayacaksam bunun pek bi manası olmayacak varmı bi bilginiz bu konuda veya tanıdığınız varmı böyle bir geçiş yapan?

• Up
  • Kesin değil
  • hepsini saymıyorlar türkçeyse hiç saymıyolar
  • değişiyor denkligi üniden üniye . hepsini saydırma şansın yok yarı yarıya falan olur olursa daha fazla olcagını sanmıyorum

• Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

hocam mesela ytü de türkçe eğitim veriyor itü de bu okullar arasında yüzde 80 90 ıranında derslerin sayılması durumu olmaz mı

• tıpadayıbirmatematikçi T kullanıcısına yanıt

ekts sayılarının uyması lazım sanırım. en doğru bilgiyi öğrenci işleri verir

• Odtü büyük ihtimalle saymaz dersleri.
  • Öğrenci işlerinin etkisi yok. Bölüm intibak komisyonları karar veriyor. Onlara ulaşmak gerekir uygun dönüş alabilmek için.

Genel hatları ile dil, AKTS, içerik uyuşursa sayarlar, intibak komisyonundaki hocaların yorumuna bağlı diyebilirim.

• yatay geçişle saydırabilirsin ama yks ile yerleşince mevcut ünini bıraktığın için saydırılmaması gerekiyor diye düşünüyorum

• AdRenaLime kullanıcısına yanıt

o zaman mecbur yatay geçiş kovalayacağım sanırım itü makine yi çok istiyordum acaba kaç ortalama yapmam lazım 1.sınıfta hiç bi yerde de bulamadım

• Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

sağolasınız hocam cevap verdiğiniz için

• eyvallah hocam bi araştırcam gerekirse yks ye bidaha girerim ordan gelen puanla yatay geçiş falan bişey denerim artık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.