Şimdi Ara

Okçuluk Konusunda Herşeyi Sorabilirsiniz! Buyrun İçeri.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
4
Favori
3.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok mu 50-60 tl ye yay
  • 80 liraya gördüm 25lb lik çoçuk yayı gibi renkli renkli kırmızı yeşil falan
  • yabancı sitelerden getirten var mı hiç ebay focalprice dx vb..
  • tomurcukk kullanıcısına yanıt
    hocam getirmedim ama bende bi araştırayım dedim kargo fiyatı binince TÜRKİYE'den pahalı oluyor.
    Gumrukte sıkıntı olmaz sanıyorum. ustune gift yazdırsan daha risksiz olur.
  • mrb hocam bende kucukten beri okculuga merakliyim ama tr de guzel uygun yay bulma imkanim olmamisti suan cinde yasiyorum burda boyle seyler yasak sormak istedigim sizin kullandiginiz yaylar osmanlidaki gibi boynuzdan yapilmami?yapimi kac yil suruyor ayni sekilde oklar hangi agactan ve kac yilda yapiliyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.okculuk.com/pinfo.asp?pid=1062

http://www.okculuk.com/pinfo.asp?pid=851

arkadaşlar anlayan biri cevap vverebilir mi hangisini almalıyım sizce
  • merhaba ben okçuluğa merak sardımda bir yay almak istiyorum. solağım ve kol uzunluğum yaklaşık 180 cm . biraz araştırdım ve yeni başlayanlar için ahşap olimpik yaylar idealmiş bütçem yaklaşık olarak 300-350 tl. uygun bir yay söyleyebilirsen,zçok mutlu olurum
  • merhabalar bir kaç sorum olacaktı öncelikle yeni başlayanlar için makaralı ok öneriniz varmı birde türkiyede nerden temin edebilirim hobi olarak yapmayı istiyorum
  • Kalzagg kullanıcısına yanıt
    crossbow yasak turkiyede diye biliyorum. internetten alabilirsin online sipariş...
  • Merhabalar Crosman Yay ile hizmetinizdeyiz.http://www.sanalpazar.com/Crosman-Jr-Yay__isp21269128
     Okçuluk Konusunda Herşeyi Sorabilirsiniz! Buyrun İçeri..

• adam bu kadar soruyu görünce kaçmış
  • arkadaşlar istanbul okçuluk denen yere gittim. Mağazaların yarısı kapanmış, garip ıssız bir avm'nin üst katında 5-10m 'lik mesafeden atış yapıyorlardı. Ortam rezaletti. 15 yaşlarındaki çocukların oyalanma yeri gibi bir yer yapmışlar. Birde aylık 150-200 Lira gibi bir fiyat istediler. Kısacası Rezaletti. Avm'nin ismi de akvaryum avm. 1 saat bulana kadar öldük. Başlamadan bitti okçuluk macerası
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongio

arkadaşlar istanbul okçuluk denen yere gittim. Mağazaların yarısı kapanmış, garip ıssız bir avm'nin üst katında 5-10m 'lik mesafeden atış yapıyorlardı. Ortam rezaletti. 15 yaşlarındaki çocukların oyalanma yeri gibi bir yer yapmışlar. Birde aylık 150-200 Lira gibi bir fiyat istediler. Kısacası Rezaletti. Avm'nin ismi de akvaryum avm. 1 saat bulana kadar öldük. Başlamadan bitti okçuluk macerası

Ahhaha :D okçuluk ogretilebilecek birşey değil zaten o tarz kurslar artik para tuzağı. Bir kaç temel bilgiden sonra atış yaparak kendin geliştirmen gereken birşey. 1.5 yil once 1 ay kursa gitmistim, ilk 2 derste nasıl tutulacağını falan kavradim sonrasında her ders atış yapmamla geçti. Şuan tekrar sardim kendi yayımı alıp uygun yerlerde çalışacağım. Uzak yerlere giderken (tatil tarzı) de yanima alacağım çünkü çok uygun oluyor. Kanatların kabzaya monte edildiği modeller için geçerli bu tabii yoksa tasinmaz.

Edit: İstiyorsan yazabilirim temel şeysileri kursa gitmene gerek kalmaz fakat 1 ay herhangi bir kursa gitmende fayda var bence. İstekliysen bırakma dediğim gibi kurs isi değil uygun bir mekanda yavaş yavaş legolas olabilirsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drummer07 -- 1 Temmuz 2014; 2:38:02 >

• Drummer07 kullanıcısına yanıt
    temel şeyleri yazarsan sevinirix herkese faydalı olur.
  • yaaa hak!

• Bende 16 yaşındayım. Çocukluğumdan beri merakım var ama hiç bilgim yok. Başlamak istiyorum. Bulunduğum yerde bir kurs varmış sanırım ama olmayabilirde. Boyum 180 nasıl başlamalıyım ?
    Fazla bütçemde yok yay ok olarak hangi markayı önerirsiniz nasıl temin edebilirz yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phoenix077 -- 5 Temmuz 2014; 23:01:36 >
  • İstanbul geldiğimde bir konu hazırlayacağim 1 hafta gibi bir sure.

• Yuharı yuharı!
    Kimler var arkadaşlar? Hâlâ devam eden yani.
  • Istanbul umraniyede bu sporun duzgun olarak yapılabileceği nereler var. Nereye gitsem bodrum kat sporu gibi içim daralıyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.