Şimdi Ara

Öğretmenlerin yattığı yerden maaş almasına tamam'da canlı derse ek para almaları büyük haksızlık!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SARIKIRMIZI 01 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
405
Cevap
2
Favori
14.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 220
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • SARIKIRMIZI 01 (17 mesaj) geng (11 mesaj) wehrmacht (10 mesaj) Brky1905 (10 mesaj) konjektor (10 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (167 mesaj) Mobil (133 mesaj) Mini (30 mesaj) Uygulama (75 mesaj)
  • @
160 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Öğretmenlerin yattığı yerden maaş almasına tamam'da canlı derse ek para almaları büyük haksızlık!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    987 Mesaj
    Evet, öğretmenler maaşlarına ek para almamalılar. Bence direkt brüt maaşları 8-9 bin lira üstüne çıkmalıdır. Aynı zamanda da bölüm puanları yükseltilmelidir. Sonra bakın okullardan nasıl bireyler çıkıyor.

Dersleri uzaktan eğitimle vermesi de yattığı yerden çalışıyorlar olduğu anlamına gelmiyor. Zaten evden çalışan tek meslek grubu da öğretmenler değil. Ki birçok öğretmen, yüzyüze eğitimin, uzaktan eğitime göre daha rahat olduğunu dile getiriyor zaten. Eğitim camiasının içinde olmayan insanların bunu anlayabileceğini pek düşünmüyorum ama fikir belirtmelerini şaşkınlıkla karşılıyorum. Ki aynı söylemleri, aynı şeyleri her Allah'ın günü başka bir kişinin dile getirmesini de bir türlü anlayamadım.

Ve son olarak saygı görmek isteyen saygı gösterir. Öğretmenleri, yattıkları yerden para kazanmakla itham ederek başta sen saygısızlik etmiş oluyorsun.
    |
    |

• Çavuş
    65 Mesaj

Uçma kardeşim, uçma! 10 bin TL maaşı temel eğitimden sorumlu şube müdürümüz almıyor. Linç etmek için uçmuşsun. Bu ay ilimizdeki 667 öğretmene 623 bin TL ek ödeme yapıldı kişi başı 934 TL eder. Ortalama maaş 4350 TL olduğuna göre 5284 TL ortalama olarak ilimizde öğretmenler para kazanıyor. Bu rakamın altında kazanan öğretmen sayısı da az değil.

Görev yaptığım okulda öğretmenlerin en lüks arabasını inceleyelim. 50 küsür öğretmenin 30’unda araba yok. Araba sahibi 20 kişinin de 15’i evli. 5 tane bekarda araba var. Bekarlardaki en lüks araba 2012 Duster. Evlilerdeki en lüks araba 2014 Tucson. Tucson’a binen öğretmen arkadaşın eşi cerrah. Tucson’dan sonra en lüks araba nedir diye sorarsan 2017 Clio. Sahibi karı kova 10 yıllık öğretmen. Bırakta Clio alabilsinler. Adamlar senelerce çalışmış, terör bölgelerinde yurt nöbeti tutmuşlar. Clio da alsın bir zahmet.

asıl senin gibilere karşı susa susa susa biz senin gibi boş tenekeleri şımarttık. Mesleğime ve bana saldırmayı bırak. İşine bak!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    net w kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    704 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: goodbyeeverybody

Uçma kardeşim, uçma! 10 bin TL maaşı temel eğitimden sorumlu şube müdürümüz almıyor. Linç etmek için uçmuşsun. Bu ay ilimizdeki 667 öğretmene 623 bin TL ek ödeme yapıldı kişi başı 934 TL eder. Ortalama maaş 4350 TL olduğuna göre 5284 TL ortalama olarak ilimizde öğretmenler para kazanıyor. Bu rakamın altında kazanan öğretmen sayısı da az değil.

Görev yaptığım okulda öğretmenlerin en lüks arabasını inceleyelim. 50 küsür öğretmenin 30’unda araba yok. Araba sahibi 20 kişinin de 15’i evli. 5 tane bekarda araba var. Bekarlardaki en lüks araba 2012 Duster. Evlilerdeki en lüks araba 2014 Tucson. Tucson’a binen öğretmen arkadaşın eşi cerrah. Tucson’dan sonra en lüks araba nedir diye sorarsan 2017 Clio. Sahibi karı kova 10 yıllık öğretmen. Bırakta Clio alabilsinler. Adamlar senelerce çalışmış, terör bölgelerinde yurt nöbeti tutmuşlar. Clio da alsın bir zahmet.

asıl senin gibilere karşı susa susa susa biz senin gibi boş tenekeleri şımarttık. Mesleğime ve bana saldırmayı bırak. İşine bak!

Sizin aylığınız 100bin olsun yine yetmez derseniz , Öğretmenlerin gözü Doymaz

girmediğin dersin ek ücretini aldın onu neden söylemiyorsun

İşiniz olduğu halde Hadi Çoçuğum içeri geç demeye bile para alıyorsunuz

Halk iyi niyetli sizi irdelemiyor sizde Şımardığınızdan mız mız edip duruyorsunuz .

Birde o kadar nankörsünüz ki Bu ülkenin Nezih evlatlarını küçümser ve Geleceğini mahvedecek kadar nankör yazık

sen ancak öğretmenler odasında dedikodunu yap çayın şekerin kuruş kuruş hesabını yapmaya devam et .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    65 Mesaj

Ne kadar utanmaz, terbiyesiz, kıskanç ve antisosyal kişilik bozukluğu olan bir insansın. Hala nankör diyor ya evladım sen niye durduk yere hakaret etmeye başladın? Yazdığın yalan yanlış bilgilere cevabı yapıştırdım. Otur, sus konuşma!

Ayrıca ben kimi küçümsemişim? Kimin dedikodusunu yapmışım? Asıl dedikoducu sensin. Öğretmeni küçümseyen sensin. Yerden yere vuran sensin. Dedikoducu mahalle karısı gibi bir susmadın! Yok maaş alıyorlar yook arabaları var. Yok çay şeker hesabı yapar. Bir sus artık!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodbyeeverybody -- 28 Kasım 2020; 11:1:38 >
    |
    |
    net w kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

10.000 maaş alan öğretmen mi varmış?

Bizim niye haberimiz yok.

Benim çevremde calışan öğretmenler 4500 lira maaş alıyor.

Ek ders de her zaman olmuyor diye biliyorum.

Yaz tatilinde,15 tatilde yok bildiğim kadarıyla.

Kim ayrıca çalışmadığı dersin ücretini alıyormuş.

Cuma günü işyerime bir sınıf öğretmeni arkadaşım geldi.

6 saat online ders den çıkmış arkadaşım.

Kafa binbeşyüz.

Yarım saat oturamadık.

Sürekli veliler arıyor.

Sürekli whattsapdan mesaj geliyor.

Adam onları cevaplandırıp velilere bilgi vermekten bir çayını bile sıcak sıcak içemedi.

Gün boyu bu telefon trafiği devam ediyor dedi.

Ayrıca branş öğretmenleri arkadaşlarım 600 700 lira ek ders ücreti aldığını söyledi.

Online dersi herhalde robotlar yapıyor.

Öğretmenin kazandığı üç kuruş paraya laf eden vasıfsızlar gelsin Adanaya.

Ben onları okuduğum lisede bir saat derse sokuyum.

15 lira da ben veriyim.

Dayanacaklar mı bakıyım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    goodbyeeverybody kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Web Tasarım
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.