Şimdi Ara

Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.376
Cevap
78
Favori
145.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam tamam hallettim.aktivasyon mailinin gelmesini bekliyorum.
  • wosswoss kullanıcısına yanıt
    Get verified dedikten sonra sana nasil doğrulama yapmak istedigini soran siklar sunuyor oradan en ustekini seciyorsun ve okul olarak sadece ANADOLU yaz ve mail yollamasini sagla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 8 Kasım 2013; 10:25:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirip kullanan varsa yorumlarını ve resimleri paylaşırsa güzel olur.
  • Erciyes üniversitesi için yapabilen var mı arkadaşlar...

edit yaptım ama industry pro verdi :/ bu sürüm hakkında bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 8 Kasım 2013; 19:23:32 >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Windows Embedded 8.1 Pro içinde sanayi cihazlar için özel olarak tasarlanmış bir versiyonu işletim sistemi akıllı sistemler . Güç yönetimi, bağlantı ve Windows 8.1 tabanlı akıllı sistem bu gelişmeler ticari büyüme ile kurumsal entegrasyon iyileşmesi sağlamak amaçlı kullanılan bir işletim sistemidir.180 Gün deneme süresi veriyor size bence çok gereksiz etkinleştirmede bile sıkıntı yaratabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LifeinBlue -- 8 Kasım 2013; 19:23:02 >
  • şimdi 180 günlük mü veriyor kesin olarak... o zaman kurmayım en iyisi mi ?
  • Windows 8.1 Pro dan hiç bir farkı yok bence ayrıca kurulumu sanki daha hızlı oldu. Geçici olarak yüklediğim için etkinleştirmedim. 180 günlük değil bence sonuçta lisans anahtarını özel olarak öğrencilere veriyor. Öyle olsa herkese verirlerdi.

Kurulum...
     Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro
     Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro
     Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro

Kurulumdan sonra...
     Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 8 Kasım 2013; 21:31:49 >

• Normal kurulum yapıp anahtarı etkinleştiren arkadaş alıntılarsa çok iyi olacak... Bir de bize verdikleri toplu lisans key i mi acaba...
    arkadaslar resimleri yuklerken simage ozelligini kullanın, lütfen resimleri simage kullanarak tekrardan yuklermisin, yukleme cok basit, mesaj editi (degistir) kullanarak, mevcut mesajdaki resim linklerine simage ozelligi ekleyeceksin, ornek [simage]buraya resim linkini yapıstır[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 9 Kasım 2013; 0:11:54 >
  • Zaten öyle yaptım
  • merakedenler icin yazıyorum, w8.1 pro degil, bu windowsa 8.1 gomülü sanayi pro versiyonu, yani 8.1 pro degil sanayi pro, burdaki pro stratejik amacla konmus, ama dersenizki krekli(crack) w8.1 mi sanayi promu tabiki orjinal oldugundan dolayı sanayi pro, ama dersenizki orjinal w8 mi sanayi promu tabiki w8 (bakın w8 pro demiyorum), üniversite mail adresi olupta orjinal w8 veya w8.1 olmayanlar kacırmasın derim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 9 Kasım 2013; 0:28:27 >
    emegine saglık, resimlere bakmak istedigimde site acılıyor,  Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro sana hızlıresimi oneririm, bir ornek veriyorum, sadece resim acılıyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9978C176-E -- 9 Kasım 2013; 0:25:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu yazı üzerine AÖF Mail adresi aldım. Bugün mail adresi açılmış. DreamSpark'a dün üye olmuştum ama üyeliğimi doğrulayamamıştım. Mail adresim açılınca üyeliğimi doğrulatmayı başardım. AÖF Anadolu Üniversitesi geçerli yani... Şimdi Windows Embedded 8.1 Industry Pro'yi indiriyorum.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 9 Kasım 2013; 3:38:07 >

• Arkadaşlar bende aldım ama bu 180 gün muhabbeti yüzünden kurmak istemiyorum.Gerçi 180 günlük olan sanırım herkese açık bir versiyon gibi duruyor.Ricam kuranlar bir zahmet lisansın süresini paylaşabilirmi?

saygılar.
  • “Microsoft DreamSpark, üniversite öğrencilerinin, Microsoft yazılım geliştirme ve tasarım araçlarını ücretsiz olarak edinmelerini sağlayan bir servistir.

Bu servisten yararlanabilmek için öğrencilerin, öğrenci kimliklerini doğrulayabilmeleri ve bunu her 12 ayda bir tekrarlamaları gerekmektedir. 12 ayda bir öğrenci kimliği doğrulama işlemi üniversiteler tarafından online yürütülmektedir. ”

Anladığım kadarı ile öğrencilik bittiğinde win 8'e hoşcakal diyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acedia -- 9 Kasım 2013; 11:57:41 >
  • Makine kalıcı olarak etkinleştirildi. Süre sınırlaması falan yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 9 Kasım 2013; 14:00:04 >

• üniversite maili olmayanlar icin 180 günlük versiyon....

• Dediğin gibi süre sınırlaması yoksa süper o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Makine kalıcı olarak etkinleştirildi. Süre sınırlaması falan yok yani

baştan mı kurmak gerekiyor etkinleşmesi için?

• funk-c kullanıcısına yanıt
    Baştan mı derken? Embedded versiyonun kurulması gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.