Şimdi Ara

Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.376
Cevap
77
Favori
145.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu çok açıklayıcı bir bilgi oldu çok teşekkürler...
  • Ihh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bunlar dert edilecek şeyler değil, şuana kadar win7 ult. kullandım ve hep aktivasyon aracıyla sorunsuz kullandım, eminim win8.1 pro içinde daha sağlıklı aktivasyon arçaları çıkacaktır.
    O zaman yine orijinal gibi kullanmaya devam edeceğiz:) şuanda bile artık aktive edilebiliyor sorunsuz...
  • Tekrar kurulur OEM versiyon değil RETAIL versiyon olduğu için sorun çikmaz.

• Yahu o kadar büyük donanımhaber forumuyuz arkadaş; Şu Industry Pro ile Normal Windows Pro arasındaki farkı anlatacak kimse yok mu bize? Neden bedava
  • Bir fark yok sadece endüstride kullanilan gelişmiş cihazlara daha gelişmiş sürücü ve yazilim desteğinin olmasi

• Türkçe key almanın bir yolu var mı ben beceremedim de. Get key pasif görünüyor
     Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro
  • alperen89 kullanıcısına yanıt
    Üyelik işlemlerinde Country/Region bölümünü Turkey olarak ayarladınız mı? Aslında bununlada bir ilgisi olmaz tekrar anasayfaya dönüp tekrar o bölüme gelin belki düzelir. Anlık bir hata olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 28 Kasım 2013; 19:05:04 >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Evet öyle seçtim neden böyle oldu anlamadım
  • alperen89 kullanıcısına yanıt
    Hocam siteden oturum açtığınızda o resimde görünen yere değilde isminiz olduğu yere tıklayın my apps göreceksiniz, oradan indirdiğiniz tüm uygulamaları ve keylerini göreceksiniz, bu şekilde alabilirsiniz.
  • İstanbul üniversitesi mail vermedi. Mezunlara vermiyolar demekki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiko. -- 29 Kasım 2013; 1:29:16 >
  • Anladım çok çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimscare

quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Aynı key ile 6 kez online etkinleştirme yapabilirsiniz. 6'dan sonra telefon ile etkinleştirme yapılabilir. Birden fazla pc ye aynı anda kurulamaz

Hocam aynı anda değilde, ben şimdi mevcut sistemime kursam, 1 2 ay içinde anakart işlemci değiştirmem gerekecek tekrar kuramam değil mi ?

Kurabilirsiniz.
    Anakartı değiştirdiğinizde yeniden etkinleştirme yapmanız gerekecek. 6 kez online aktivasyon hakkınız olduğu için bu sayı 5'e düşecektir.
    Daha sonraki bilgisayar formatlamanızda bu sayı muhtemelen yine 5 olacak ve bu şekilde devam edecek. Tekrar etkinleştirme sayısı bildiğim kadarıyla sadece donanım değişikliklerinde azalıyor. Epey süre Windows 8 Pro kullandım. Defalarca format attım, Windows 8.1'e upgrade ettim. Kalan etkinleştirme sayısı 1000 olarak gözüküyor. Yani bunun format ile alakası yok.
    DreamSpark'ın öğrencilere neden Embedded ürün sağladığını bir türlü anlamadım. Geçmişte ben DreamSpark Premium kullanmıştım. Bize Windows 8 Pro sağlamışlardı sağolsunlar. Halen daha aynı lisans anahtarını kullanmaktayım. Üniversite bitti. Ürün anahtarını kullanarak yeniden aktivasyon yapabiliyor, Windows Update üzerinden güncellemeleri alabiliyorum. Bu konuda içiniz rahat olsun. Bir sene sonra DreamSpark hesaplarınız kapandığında da ürün lisansında sorun yaşamayacaksınız. O lisanslar artık bilgisayarlarınıza ait.

• quote:

Orijinalden alıntı: DataM4N

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimscare

quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Aynı key ile 6 kez online etkinleştirme yapabilirsiniz. 6'dan sonra telefon ile etkinleştirme yapılabilir. Birden fazla pc ye aynı anda kurulamaz

Hocam aynı anda değilde, ben şimdi mevcut sistemime kursam, 1 2 ay içinde anakart işlemci değiştirmem gerekecek tekrar kuramam değil mi ?

Kurabilirsiniz.
    Anakartı değiştirdiğinizde yeniden etkinleştirme yapmanız gerekecek. 6 kez online aktivasyon hakkınız olduğu için bu sayı 5'e düşecektir.
    Daha sonraki bilgisayar formatlamanızda bu sayı muhtemelen yine 5 olacak ve bu şekilde devam edecek. Tekrar etkinleştirme sayısı bildiğim kadarıyla sadece donanım değişikliklerinde azalıyor. Epey süre Windows 8 Pro kullandım. Defalarca format attım, Windows 8.1'e upgrade ettim. Kalan etkinleştirme sayısı 1000 olarak gözüküyor. Yani bunun format ile alakası yok.
    DreamSpark'ın öğrencilere neden Embedded ürün sağladığını bir türlü anlamadım. Geçmişte ben DreamSpark Premium kullanmıştım. Bize Windows 8 Pro sağlamışlardı sağolsunlar. Halen daha aynı lisans anahtarını kullanmaktayım. Üniversite bitti. Ürün anahtarını kullanarak yeniden aktivasyon yapabiliyor, Windows Update üzerinden güncellemeleri alabiliyorum. Bu konuda içiniz rahat olsun. Bir sene sonra DreamSpark hesaplarınız kapandığında da ürün lisansında sorun yaşamayacaksınız. O lisanslar artık bilgisayarlarınıza ait.

çok sağolun, benim için çok yeterli bir mesaj yazmışsınız

• arkadaşlar keyi aldım. 3.4 gb iso sürümünü indiriyorum. Bunu asus laptopa nasıl kurarım? recovery bölümü ve D bölüntüsü silinir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blade dixon

arkadaşlar keyi aldım. 3.4 gb iso sürümünü indiriyorum. Bunu asus laptopa nasıl kurarım? recovery bölümü ve D bölüntüsü silinir mi?

Yok mu yardım edecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blade dixon B kullanıcısına yanıt
    nasıl mı kurarsın? cevabı basit, usbye at, format atmadan kur, kurarken recovery bölümüne dokunma, yani c,d,e,f, hangisinde ise ona dokunma, yada masaustunden kur, yukseltme yaparak kuruluyor, yada recovery bolumunu harici diske yada flasha yedekle, format atarak kur, format atacagın zaman , onceden olusturulmus bolumlerini silmez isen c,d,e,f, bisey olmaz, sadece kurdugun bolum silinir.... cok basit anlatmaya calıstım, sizde 1 veya 2 bolum olabilir, bende 5 bolum var(2hdd) bunlardan 1 hddyi, 4 boldum, silip silip kuruyorum , sadece 2 bolumu siliyorum (tek pcde 2 windows kullanıyorum, (w7 ve w8) , digerleri yedek, 5. bolum başlı başına harici sabit disk....
  • quote:

Orijinalden alıntı: NONAM2

nasıl mı kurarsın? cevabı basit, usbye at, format atmadan kur, kurarken recovery bölümüne dokunma, yani c,d,e,f, hangisinde ise ona dokunma, yada masaustunden kur, yukseltme yaparak kuruluyor, yada recovery bolumunu harici diske yada flasha yedekle, format atarak kur, format atacagın zaman , onceden olusturulmus bolumlerini silmez isen c,d,e,f, bisey olmaz, sadece kurdugun bolum silinir.... cok basit anlatmaya calıstım, sizde 1 veya 2 bolum olabilir, bende 5 bolum var(2hdd) bunlardan 1 hddyi, 4 boldum, silip silip kuruyorum , sadece 2 bolumu siliyorum (tek pcde 2 windows kullanıyorum, (w7 ve w8) , digerleri yedek, 5. bolum başlı başına harici sabit disk....

Öncelikle teşekkür ederim. usb ile yükleyeceğim disk bilgilerine baktığımda recovery 20gb C 116gb D 327gb ama recovery Cnin içinde. Cden 30gb bir kısım ayırıp ona kursam mantıklı olur mu? yada recoveryi harici diske kopyalarsam recovery yaparken diskin içindekiler silinir mi?

• siteye giriş yaparmış gibi yapıyor ama girmiyor bu amele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekkk -- 2 Aralık 2013; 23:55:36 >
  • Elinde fazladan olan varsa sevap point amaçlı bana atabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.