Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12961297129812991300
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Mustang2007

bonus genç // işte üniversiteli // yapı kredi play arasında kaldım yardımcı olur musunuz acaba

Bonus Gençe başvuru yaptım öğrenciyim gelir yok haber bekliyorum Kart ücreti yok lakin kart aidatı durumunu bilmiyorum net bilgide yoktu sitesinde yalnız burger kingde yemek yediğinde ödediğinin %50 aidesi var.Aradıklarında sorular soracağım yine.Yalnız Denizbank D-Şarj da markaja aldım onada bir bak derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talha456

2 senedir Iste üniversiteli kart kullaniyorum. 6ay düzenli asgari veya daha fazlasini da ödedim 1000 tl ye çıkardilar. Ancak araç kiralarken provizyonda hep sıkıntı yaşıyorum bunun için ikinci bir kart alayim diyorum axess ve yapı kredi düşünmüyorum. Bonus olsun ama teb in mi yoksa garantinin mi olsun. İkisini de kullananlari okudum ama herkes kendine göre iyidir demis. Ben çok sık internetten alışveriş yaparım sinemaya giderim araba kiralarım gezer tozarım. (Nasıl öğrenciysem artık) bunları yaparken avantaj sağlasın aynı zamanda bol da puan versın. Tek istedigim bu teb mi garanti mi bir bileni bekliyorum desin hemen başvurumu yapcem

Denizbank D-Şarj Bonus bir bak derim bende araştırıyorum şuan Deniz Bonus'la aynı özelliklere sahipmiş 6 ayda 200 tl harcama sözüne 10 tl bonus veriyormuş ayrıca yurt içi ve yurtdışı tüm harcamalarında 1 bonus = (1tl) kazandırıyormuş
    Ekstradan haftasonunda sinema ve tiyatroda, %10
    yemeklerde %10 (içeçek dahil mi net bilgi bulamadım.)
    Ve online alışverişte %5 indirim yapıyormuş detaylı bilgi için mh arayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 26 Eylül 2016; 6:18:18 >

• Mojidozirikato kullanıcısına yanıt
    D sarj ilk yıldan sonra 36,5 TL Üyelik ücreti var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

D sarj ilk yıldan sonra 36,5 TL Üyelik ücreti var.

Hizmet iyiyse ödenir diye düşünüyorum.Sonuçta kredi kartını sürekli kullanan birisi için gerçek anlamda iyi bir hizmet alıyorsa kampanyalardan yararlanıyorsa 36.5 tl yi gözden çıkarabilir.

• garanti ev teli olmadığı için vermedi

finans bank go başvurusu aldım bu kart özelliği hakkında kısa bilgi verebilecek var mı

bu arada ilk yıl 10 tl sonra 25 tl imiş kart ücreti bunuda iptal ettirme oluyor mu sonradan acaba
  • Ögrenci olupta en kolay alabileceginiz kart İş'te üniversiteli.Banakaya ögrenci kimligi ve ögrenci belgesi ile gidip başvurun.Ayrı iki çeşit var bir tanesi aidatsız bir tanesi aidatsı (20/25 Tl bişey olması lazım).Aidatlı olanında ekstra taksit ve müzekart özelligi var.Bu özelliklere gerek yok derseniz başvuru yaparken aidatsız olmasını belirtin.

Mesaj yoluylada başvuru yapabiliyorsunuz sanırım ama bende olmadı.
  • millet bonusgenç aldım bende. mail geldi hatta adresinize ulaştırılmak üzere kuryeye verildi diye bugün. kaç günde ulaşır elime ? uzun sürüyor mu ? şimdi hafta sonu falan gelir, kredi kartım var hazırda, "ikincisini mi aldın" sorularına maruz kalmak, babamı karşıma almak istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 30 Eylül 2016; 4:35:51 >
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Bulunduğun yere göre değişiyor, merkezi isen 2-3 günde ulaşır. "mobil bölge" dedikleri küçük ilçelere ise haftanın belli günleri geliyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YXZ

Bulunduğun yere göre değişiyor, merkezi isen 2-3 günde ulaşır. "mobil bölge" dedikleri küçük ilçelere ise haftanın belli günleri geliyorlar

tamamdir sagolasin, aldim bugun karti. fakat arkadaslar nakit avansa cok faiz bindiriyor, normal mi bu ? kartin limiti 500tl. bugun deneme amacli bi 20tl cekeyim dedim baktim 7tl faiz ekledi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

millet bonusgenç aldım bende. mail geldi hatta adresinize ulaştırılmak üzere kuryeye verildi diye bugün. kaç günde ulaşır elime ? uzun sürüyor mu ? şimdi hafta sonu falan gelir, kredi kartım var hazırda, "ikincisini mi aldın" sorularına maruz kalmak, babamı karşıma almak istemiyorum

Bulunduğun bölgeye gore degisiyor Hayırlı olsun garanti benim için bitmiştir 500 tl lik limitli bonusgence red çekti.Üstelik öğrenciyiz en iyisi ziraati beklemek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 1 Ekim 2016; 10:25:42 >
  • Denizbank D-şarj için nereden başvuruyoruz fikriniz var mı ?
  • Bende şuan ziraat ve işte üniversiteli kartları var. Bunların haricinde önereceğiniz öğrenci işi kart hangileri? Yoksa bu 2 kartta kalmalı mıyım ?
  • Ikiside maximum, birinden fedakarlık edip bonus veya world özellikli alabilirsin

• arkadaşlar bende şu an ziraatve bonusgenç var. ziraat'i 2 yıldır kullanıyorum fakat bonusgenç'i alalı henüz 1 ay oldu. ikisinin de limiti 500tl ve herhangi birinin limitini arttırmak istiyorum. bu öğrenci kartlarında limit arttırımına bankaların yaklaşımı nedir ? hangisi için limit arttırmak daha kolay olur ?
  • Arkadaşlar limiti en az 2-2.5 olacak bir aidatsız kredi kartı arıyorum.Üniversiteden mezun yeni oldum.Öğrenci kartları bana pek gelmicek gibi.
  • 18 yas altina oneridiginiz bir banka yokmu!?

• Arkadaşlar internet üzerinden dolar ile alışveriş yapacağım. Sizce hangi kart daha uygundur?
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Ben de İş'te Üniversiteli aidatsız kredi kartı var. 6 ay evvel aldım. İlk aldığımda 500 TL idi. Ödemelerimi düzenli yaptığım için taleplerim üzerine sırasıyla limiti 750, 1000 ve en son 1300'e çıkardılar. Sanırım düzenli ödemek ve asgari yerine tamamını ödemek önemli.

Ben de şunu merak ediyorum, Bonusgenç'in aidatı var mı? Hiçbir ücret almıyorlarsa Bonusgenç düşünüyorum da.
  • Arkadaşlar şuan ziraat var ekstra kredi kartı olarak bonusgenç veya play kart düşünüyorum sizce hangisini almalıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: domuzqribi

Ben de İş'te Üniversiteli aidatsız kredi kartı var. 6 ay evvel aldım. İlk aldığımda 500 TL idi. Ödemelerimi düzenli yaptığım için taleplerim üzerine sırasıyla limiti 750, 1000 ve en son 1300'e çıkardılar. Sanırım düzenli ödemek ve asgari yerine tamamını ödemek önemli.

Ben de şunu merak ediyorum, Bonusgenç'in aidatı var mı? Hiçbir ücret almıyorlarsa Bonusgenç düşünüyorum da.

1300 e nasıl çıkardılar hocam benim 1 seneyi geçti düzenli ödüyorum 1.000 tl de hala sizinki nasıl yükseldi
  • 
Sayfa: önceki 12961297129812991300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.