Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11931194119511961197
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: hawk_58

quote:

Orijinalden alıntı: Umut.25

quote:

Orijinalden alıntı: treek

quote:

Bugün işbank şubeye gittim. Aidatsız işte üniversiteli karta başvurmak istediğimi söyledim, müşteri temsilcisi ilk başta anlamadı sitelerini kontrol etmesini istedim.Kontrol etti ve şaşırdı. Bilgilendirmemişler bankayı, başvurumu yaptı bekliyorum

aynı durumu bende yaşadım hatta şube müdüresi yok öyle bir şey kim söyledi dedi.

Banka çalışanlarının hiçbiri bilmiyor maalesef,iddalaşıyorlar bide maximum'un sitesine girip görünce şaşırıyolar sonra. Yalnız aidatsız yazması karizmayı çizer gibi
    En azından world'deki gibi eko yazılabilirdi.

Bence onun yerine tebi falan deneyin.
    Maximum bomboş bir kart.Hiçbir özelliği olmayan boş bir kredi kartı gibi.Taksit yapma özelliği falan sayılı özellikleri arasındadır herhalde...

Hocam evime yakın teb şubesi yok ve KKB kayıtları yüzünden farklı bankadan kart alamıyorum.Hiçbir borcum olmamasına rağmen borçlu gözüküyorum.
    Vakıf ve ykb güncellediğinde kayıtları play kart'a tekrar başvurucam.Dediğiniz gibi işte ünili çok boş bir kart, play'i iptal ettirdiğime pişman oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hawk_58

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: treek

quote:

Bugün işbank şubeye gittim. Aidatsız işte üniversiteli karta başvurmak istediğimi söyledim, müşteri temsilcisi ilk başta anlamadı sitelerini kontrol etmesini istedim.Kontrol etti ve şaşırdı. Bilgilendirmemişler bankayı, başvurumu yaptı bekliyorum

aynı durumu bende yaşadım hatta şube müdüresi yok öyle bir şey kim söyledi dedi.

Banka çalışanlarının hiçbiri bilmiyor maalesef,iddalaşıyorlar bide maximum'un sitesine girip görünce şaşırıyolar sonra. Yalnız aidatsız yazması karizmayı çizer gibi
    En azından world'deki gibi eko yazılabilirdi.

Bence onun yerine tebi falan deneyin.
    Maximum bomboş bir kart.Hiçbir özelliği olmayan boş bir kredi kartı gibi.Taksit yapma özelliği falan sayılı özellikleri arasındadır herhalde...

vakıf like aldım paypala bağladım ödememi dolar oalrak yaptım beni dolarla borçlandırdı sonra TL olarak yaptım gene dolar ile borçlandırdı durumu müşteri hizmetlerine anlattım onlarda anlaşmamız gereği sadece döviz ile borçlandırıyoruz dediler.

o yüzden maximum kullanıyorum, en azından bankamatik heryerde zaten çok fazla para harcıyan birisi değilim çok fazlada puan taksit maksit beni cezbetmiyor müzekart olsun havalimanları olsun temazsız özelliği olsun kaldı ki temazsız özelliğini zaten yaşadığım ilde bilen kasiyer yok sadece migroslarda kendiniz pos cihazına kartınızı takıyorsunuzya o zaman yapıyorum bir çok kasiyerde şaşırıyor. havalimanlarını zaten kullanmıyorum o yüzden benim tek isteğim harcammı yapayım toplu olarak ödeyim o da yetiyor.

• vakifbank dolar ekstresi gönderdi bunu nazil odemem gerekir TL olarak eft yapsam oluyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

vakifbank dolar ekstresi gönderdi bunu nazil odemem gerekir TL olarak eft yapsam oluyor mu

şubeden ödeseniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • garanti 135 tl geçirmiş miles and smile yıılık ücret diye ödedim eksreyi iptal ettirdim bugün aradılar kart iptal olmuş diğer bonus Money kartlarıma 40+35 bonus toplamda 75 tl ye puan verdiler aldık geri kartları işin ilginci kartı iptal ettiğimde hepsini miles and smile Amerikan ekpseres ile direk iptal olmuş yani onunla ilgili adamlar teklif bile sunmadı düşünü sonra iptal olan kartı ilk defa şahit oldum geri açtılar nasıl yaptılarsa başına gelen varmı 75 tl bonus sizce nasıl iyi mi rakam en azından zararın yarısını aldık daha öncede 4000 mil almıştım yine iptal ediyorum dediğimde kartı
  • Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

en son aldıgım kkb raporu şu şekilde.

-hsbc yi yaklaşık 1 sene önce ödedim full borcunu kapattırdım ama hala aktif.

-halk bankası 2-3 ay önce kapattım biraz borcum kaldı taksitli yavaştan ödüyorum. VE oradaki kapanma tarihi bir garip görünüyor anlamadım

-iş bankası yine 2-3 ay oldu kapattırdım taksitli borçlarımı ödüyorum

-ykb play bugun kapattırdım.

-ing bank yıllar önce habersiz kart göndermiş almaddım kendiliğinden kapandı zaten.

-teb limitim 2000 tl ve sadece o aktif.

Şimdi sorum kısaca şu , kapalı yazmayan kartlar için ne yapabilirim ? Ayrıca elimde kalan teb kartımın limitini biraz daha artırmak istiyorum 1000 tl olayına takılmamak adına ne önerebilirsiniz çok teşekkürler

Bu arada kkb skorum 1550.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingHigh -- 27 Mayıs 2014; 19:18:54 >

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    kkb raporuna göre sadece halkbank ve ingbank kartların iptal edilmiş.

diğer 4 bankanın kartları açık.

borçları bitince kartların iptali talebinde bulun ve müşteri temsilcisine kartı imha ettiğini belirt.

aktif tek karta düşürünce, limitini artırman kolay olur.
  • hsbc ile 2-3 kere görüştüm.

Telefondakiler çok bilgisiz. Diyorum ki kartım kapalı 1 sene oldu risk raporunda hala aktif çıkıyor adam bana bizim sistemimizde aktif kartınız yok beyefndi diyor

Sitesinden bize yazın kısmından yazdım yine aynı şekilde bankamızda bir kayıtlı kartınız yok diyorlar.

KKB yi aradıgımda ise onların bize kart kapalıdır diye özellikle belirtmesi gerekiyor deniliyor anlamadım gitti arkadaş.

İşbankası işte yeni kapattırıdm 2-3 ay oldu bakalım bir sonraki raporda çıkarsa hala onlarla da görüşeceğim.
  • bu arada halk bankasının kapanış tarihi garip değil mi 3 ay önce falan kapattım onu 1 yıl önceye tarih atmışlar :)
  • Hocam banka isimleri nasıl çıktı sizde ? Bende hep A B C D gibi çıkıyor.
  • hawk_58 H kullanıcısına yanıt
    tam emin değilim bende ama onun daha önceden muhabbeti dönmüştü burda.

Yanlış hatırlamıyorsam kkb sitesinden alınan raporlarda bankaların ismi çıkıyor, fakat başka bankalardan alınan raporlarda a b c d olarak görünüyordu.
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    hsbc -75 yazıyor alacağın mı var yoksa?
    şubeyle görüş istersen.
  • yok hocam alacaklı değilim.

kartımın toplam limiti 500 liraydı ve 500 liralık alışverişim vardı.

Direk 500 lira ödedim ben. Fakat ben ödeme yaptıktan sonra ileriki aylar rapora eklenmemiş sanırım ondan dolayı öyle görünüyor.
  • Şimdi 10 dakikadır deniyorum bir türlü bakiye yükleyemedim KKB'nin sitesi. Kullandığım kartlarda iş-maximum.Anlamadım nasıl yükleyeceğiz buraya ?undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hawk_58 -- 27 Mayıs 2014; 23:01:10 >
  • hawk_58 H kullanıcısına yanıt
    sitede bazen sıkıntı olabiliyor daha sonra deneyin hocam.
  • Hocam öncelikle şikayet var.com'a bildir HSBC'yi, daha sonra şube müşteri temsilcisine git.
    Bu kartın açık olması yüzünden kredi kartı vs alamıyorum dersen yardımcı olacaklarını düşünüyorum.
    Diğer bankalarda aynı şekilde, YKB için çağrı merkeziyle görüştüm yok icralıkmısın napacaksın kredimi alıcaksın şeklinde cevaplar aldım. Bunun üzerine şikayet var'a şikayeti yapıştırdım, kartın bağlı olduğu şubeye gidip dilekçe verdim,tekrar çağrı merkezi aracılığıyla bildirim yaptım ve bekliyorum.
    Bağlı olduğu şubedeki çalışan çok iyi ve hemen yardımcı oldu dilekçe doldurtu ve faksladı.

Sonucu ayın 10unda KKB sorgulaması yapıp yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Susta Kazım -- 27 Mayıs 2014; 23:34:24 >

• yazdım şimdi hsbc 'yi şikayetvar.com a hiç aklıma gelmemişti bu gerçekten iyi fikir teşekkür ederim.

işbankası da 3 ay oldu bir rapor sonra hala kapalı yazmazsa onu da aynı yolu deneyelim o zaman. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

yazdım şimdi hsbc 'yi şikayetvar.com a hiç aklıma gelmemişti bu gerçekten iyi fikir teşekkür ederim.

işbankası da 3 ay oldu bir rapor sonra hala kapalı yazmazsa onu da aynı yolu deneyelim o zaman. :)

Tüm bankalar için hemen yaz gitsin hocam.

Bugün Kuveytturk'ten hesap açtırdım kartımı 5dkde verdiler.Güleryüzlü ve ilgililer tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Susta Kazım -- 28 Mayıs 2014; 0:17:29 >
  • vadesiz hesap olarak enpara kullanıyorum ben :)
  • Üniversity Teb limitini büyük bir şokla 3.800 TL oldu :)
    + Like istedim onunda limit talep ettim bekliyorum

Bu arada bu rapor olayını nerden alabiliriz ? siteye üye olma falan para yükleme uzun iş sms gönderme ya da bankadan falan alınabiliyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manyaksx -- 28 Mayıs 2014; 13:45:53 >
  • 
Sayfa: önceki 11931194119511961197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.