Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1079. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
908.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10771078107910801081
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • Bugün öğle saatlerinde para yatırmak için yapıkredi şubesine uğramıştım. Play limiti yeni başvuranlara 1000 olmuş bizim 500lerde yükselmiyor mu diye sordum. 2 satırlık bir dilekçe yazdırıp fax çektiler. Şimdi telefonuma mesaj geldi limitim 1000 olmuş. Kapattırayım diyordum ama artık duracak galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxXfrostXxX

quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

arkadaşlar garanti nin bonus genc kartım var limitim 1000 tl .limiti arttırmak istiyorum imkanı var mı sizce ?
    iş bankasına sikayet yazdım ogrenci kartlarına max. 1000 tl veriyoruz arttıramıyoruz yazmışlar.
    son olarak garantinin net hesabı ve altın hesabını actırdım . her ay düzenli odeme yapıyordum su an odemelerı bıraktım parayıda cektım karttan.3-4 aydır kredi kartının ıcınde limit olmadıgı ıcınde para cekemiyor bu durum kkb puanını etkiler mi ? hesapları kapatmak icin şubeye gitmem gerekiyormuş .

Dediklerinin son kısmında pek bişey anlamadım ama kısac bankaya olan borçların düzenli ödeniyorsa kkbne olumsuz etkisi olmaz.

Limit konusunda ise artık limit artırımı çok daha zorlaşacak.

garanti bankasının net hesap ve altın hesabı var onları actırdım.her ay net hesap en az 100 tl bırıkım ıcın kredi kartından cekmeye calısıyor limit olmadıgı ıcın cekemiyor aynı sey altın hesabı ıcınde gecerli her ay 1 gr altın almaya calısıyor limit olmadıgı ıcın alamıyor.hesapları internet şubesinden kapatamıyorum şubeye gitmem gerekiyor.kkb puanını etkiler mi bu durum merak ettim.limit olarakta garantinin gold kartı var bonus gold.bu kartla mı limit artış talebinde bulunmak mantıklı olur

Anladım, yok yok etkilemez merak etme. Net hesapta minimum tutar 100 tl mi? Birde istediğimiz zaman biriktirdiğimiz tutarı çekebiliyor muyuz? Bilgi verirsen sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar garanti nin bonus genc kartım var limitim 1000 tl .limiti arttırmak istiyorum imkanı var mı sizce ?
    iş bankasına sikayet yazdım ogrenci kartlarına max. 1000 tl veriyoruz arttıramıyoruz yazmışlar.
    son olarak garantinin net hesabı ve altın hesabını actırdım . her ay düzenli odeme yapıyordum su an odemelerı bıraktım parayıda cektım karttan.3-4 aydır kredi kartının ıcınde limit olmadıgı ıcınde para cekemiyor bu durum kkb puanını etkiler mi ? hesapları kapatmak icin şubeye gitmem gerekiyormuş .

Dediklerinin son kısmında pek bişey anlamadım ama kısac bankaya olan borçların düzenli ödeniyorsa kkbne olumsuz etkisi olmaz.

garanti bankasının net hesap ve altın hesabı var onları actırdım.her ay net hesap en az 100 tl bırıkım ıcın kredi kartından cekmeye calısıyor limit olmadıgı ıcın cekemiyor aynı sey altın hesabı ıcınde gecerli her ay 1 gr altın almaya calısıyor limit olmadıgı ıcın alamıyor.hesapları internet şubesinden kapatamıyorum şubeye gitmem gerekiyor.kkb puanını etkiler mi bu durum merak ettim.limit olarakta garantinin gold kartı var bonus gold.bu kartla mı limit artış talebinde bulunmak mantıklı olur

Anladım, yok yok etkilemez merak etme. Net hesapta minimum tutar 100 tl mi? Birde istediğimiz zaman biriktirdiğimiz tutarı çekebiliyor muyuz? Bilgi verirsen sevinirim.

evet net hesapta minimum 100 tl para yatırabiliyorsun. hesabı açınca bir daha kapatma imkanı yok şubeden kapatmak lazım.kredi kartında limit oldugu zaman cekiyor her ay.hesap kesin tarihinin son günü net hesaba aktarıyor.istedigin zaman parayı cekebiliyorsun gün ay belirliyorsun örnegin başlangıc tarihi 20 ocak 2014 bitiş tarihi 20 ocak 2016. bu süre zarfında her ay belirledigin tutarı yatırırsan 100 tl misal. sana 2 yılda yatırdıgın para 2400 tl 200 tl civarındada kendini para veriyor.günlükte yüzde 5.5 den faiz işliyor hesabında ne kadar olursa.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet net hesapta minimum 100 tl para yatırabiliyorsun. hesabı açınca bir daha kapatma imkanı yok şubeden kapatmak lazım.kredi kartında limit oldugu zaman cekiyor her ay.hesap kesin tarihinin son günü net hesaba aktarıyor.istedigin zaman parayı cekebiliyorsun gün ay belirliyorsun örnegin başlangıc tarihi 20 ocak 2014 bitiş tarihi 20 ocak 2016. bu süre zarfında her ay belirledigin tutarı yatırırsan 100 tl misal. sana 2 yılda yatırdıgın para 2400 tl 200 tl civarındada kendini para veriyor.günlükte yüzde 5.5 den faiz işliyor hesabında ne kadar olursa.

Peki ayrıca vadesiz hesap açmakta gerekiyor mu?

• play kredi kartınada bizim kampüste gezen bi eleman başvurumu aldı 1000 lira limit vereceklermiş haadi hayırlısı

• Bence Kuveyttürk Nakit Plus Banka Kartını da kesinlikle eklemelisiniz. Öğrencilik şart değil hesap işletim havale eft ücretleri yok gayet iyi detaylı bilgi :

http://www.kuveytturk.com.tr/pages/nakit_plus.aspx
  • öneriniz için teşekkürler. kuveytturk ile ilgili yakında ekleme yapmayı planlıyorum bunu dikkate alacağım.
  • şubeye gitmek yerine netten bşavuru yapsak play'i 1000 tl yapabilir miyiz?
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Kart başvurusu için açtım, onaylanınca kapattım.

• Bu arada 30 TL bonus yüklendi ama Platinum Card işi yalan oldu. Gerçi haftaya M&S Platinum isteyeceğim, diğerlerini iptal edeceğim.

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    İnternet Şubesinden limit başvurusu yapılamıyor.

• kronik10.5 kullanıcısına yanıt
    Ben de Garanti Hedefli Birikim Hesabı açtım. 2-3-5 yıl şimdilik benim için çok uzun süreler. Şu anlık pek birikim tecrübem yok. Bakalım, 10 aylık bi plan oluşturdum. Ayda KYK Kredimi, 300 TL, hesaptan çekilecek.

• mehmetfahriguven kullanıcısına yanıt
    tek hesap netten kapatılıyor muydu

• inexo kullanıcısına yanıt
    Kapatılıyor.

• tek hesap ne hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

şubeye gitmek yerine netten bşavuru yapsak play'i 1000 tl yapabilir miyiz?

yapı kredi bankası için netten başvurmayın boşuna.şubeden işleminizi yapın.onaylanma şansı yüksek.

• Beyler i garanti açtım. harcama hesabı ve birikim kutusu harcadıkca biriktiren yapacağım. ücret alınmıyor değil mi?
  • kronik10.5 kullanıcısına yanıt
    ben bir vadesiz kullanıyorum kesinti yapmayacak. vadeliler genelde kesmez zaten bildiğim kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

ben bir vadesiz kullanıyorum kesinti yapmayacak. vadeliler genelde kesmez zaten bildiğim kadar

Kredi kartında yüzde 10 verdim hocam şuan bakiye sıfır durumda. Yalnız merak ettiğim bişey daha bar ayrıca para kart falan istemedim mevcut kartlarımla ulaşıp para çekebiliyoruz değil mi?

• bende 1 hafta önce internet üzeri Lıke card'a başvurdum... hala başvurunuz değerlendiriliyor diyor... Bende gittim İş bankasında İş'te üniversiteliye başvurdum... 10 güne kadar gelir dedi... İnternet üzeri pek sağlıklı değil galiba.. Ya işleme geç alınıyorsunuz ya da hiç alınmıyorsunuz ve müşteri hizmetleri sadece oyalıyor...
    en sağlıklısı en yakın bankadan üyelik yapmak...

bi de iş bankasnın internet sitesinden başvuru takibinde gerekli bilgileri girdiğimde başvuru bulunmamaktadır diyor... neden acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artuklu47 -- 11 Ocak 2014; 12:52:48 >
  • 
Sayfa: önceki 10771078107910801081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.