Şimdi Ara

Ögrenci arabasi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sigorta, muayene ve bakım masraflarını da hesaba katarak almanı tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayri Potur kullanıcısına yanıt
    Hocam aile arabası olacak benim babam vefat annemle ikimiz için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhilleus kullanıcısına yanıt
    Ne alaka hocam 15 bin bütcem var siz bana önerin o zaman 15 bin tl ye sıfır araba bende alayım

• quote:

Orijinalden alıntı: gknshn1453

Ne alaka hocam 15 bin bütcem var siz bana önerin o zaman 15 bin tl ye sıfır araba bende alayım

Getz,Kalos,micra fln güzel alternatif olabilir. Benim dusuncem 3-5 daha koy 2000 model polo dürbün göğüs olanlardan özellikle lpgsiz ve klimalı olanlardan malum yaz geldi klimasız arabaya binilmez. Sedan düşünüyosan 97-2000 model Audi A4 veya Bora,Passat tercih edilebilir. Retro seviyorsan 97 mod. Volvos90 oneririm. Bmw düşünürsen 90-93 model 520i de alabilirsin Tavsiye ettiğim araçlar için önerdiğim renkler: Beyaz,Siyah,Metalik veya normal Gri, Füme , Lacivert , Kırmızı , Yeşil.

Hocam simdiden hayırlı olsun

• gknshn1453 G kullanıcısına yanıt
    Alternatiflerin arasına yaris ve panda yı da ekle
  • lada vega bak hocam. birazda nakit kalir cebine. o da olabilecek masraflari karsilar. ama hiz yapayim deme sakin, hava yastigi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğiniz arabaları ileride satabilirmiyim

• MAZDA 323
  • o paraya araba alma yazık olur
  • korsan58 K kullanıcısına yanıt
    Hocam imkanım olsa mercedes alırım

• quote:

Hocam aile arabası olacak benim babam vefat annemle ikimiz için

Allah rahmet eylesin Hocam.Mekanı Cennet Olsun.

O paralara R19 ya da Palio bakın.Olmazsa Twingo en iyisi.
  • teneke1236737 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim aklımda palio vardı bi arkadaş diyoki palio kağıt gibi doğan daha iyi daha sağlam satarken zprlanmazsın işte hidrolik direksiyon var arabayı daha iyi öğrenirsin diyo bende palio ile polo arasında kaldım sizce hangisini alayım palioyu satabilirmiyim veya poloyu ikinci elde vede arabayı iyice öğrenebilirmiyim

• gknshn1453 G kullanıcısına yanıt
    Allah rahmet eylesin. Güle güle kullanın.

• quote:

Hocam benim aklımda palio vardı bi arkadaş diyoki palio kağıt gibi doğan daha iyi daha sağlam satarken zprlanmazsın işte hidrolik direksiyon var arabayı daha iyi öğrenirsin diyo bende palio ile polo arasında kaldım sizce hangisini alayım palioyu satabilirmiyim veya poloyu ikinci elde vede arabayı iyice öğrenebilirmiyim

O arkadaşa selam söyle.

Biz 2-3 haftalığına Şahin kullandık,arabaya binerken korkuyordum.Hidrolik direksiyon,o,bu,şu bahane.O yaştaki her araç zayıftır.Yaşı fazladır.O paraya Polo bakma,ocağına incir ağacı diker.Kronik sorunla dolu Pololar.Dur sana örnek ilan atayım.

Bu ilanda sol ön çamurluk değişmiş
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2001-model-temiz-139000-km%2Cacil-440707564/detay

Burada SW araç kullanırsan alabilirsin,en azından geniş.Sana kalmış.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-440012230/detay

Bunlar örnek.Bu paraya Skoda iyi araçtır.En azından Kuş serisi gibi çöpe bineceğine gider Alman Skodaya binersin.

• Sana tavsiyem:Ehliyet alana kadar birikim yap 30bin 40bintl yapabilirsen citroen c4lere bir bak.

• hocam bu yaz alıcaz arabayı önden aynı anda ehliyeti
  • teneke1236737 kullanıcısına yanıt
    hocam bana satması kolay olacak arabayı iyice kullanmayı öğrenebileceğim araç lazım polo classic bakıyodum biri az önce dediki piyasası düşükmüş
  • quote:

hocam bana satması kolay olacak arabayı iyice kullanmayı öğrenebileceğim araç lazım polo classic bakıyodum biri az önce dediki piyasası düşükmüş

O yaştaki Pololar kronik sorun ile doludur ondan dolayı da piyasası düşüktür.O zaman R19 bakın Hocam.Ya da Brava,Marea,Palio.
  • 10-12 bin arası istediğin tarzda bir motorsiklet olıp 3-4 bine de güzel bir ekipman aldığında hem bütçen rahat eder ne yaktım derdine düşmezsin. Üniversitedeyken motor kullandım. Arabadan daha büyük bir rahatlık. İnsanların trafikte motorlara saygısı yok falan demelerini aldırma. Serseriler gibi aralardan geçersen araç sürücüleri ister istemez sıkıştırır bir şey yapar. Efendi kullanınca bir zarar gelmez.

• Kadın Doğum Uzmanı K kullanıcısına yanıt
    hocam ailem ile bineceğim annem ve ben
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.