Şimdi Ara

OGame Turkiye 4. Evren Açılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Klasik ogame oyununu 2014 Yılından beri kesintisiz olarak sunan OGame Turkiye, 4. Evren ile yoluna devam ediyor. Oyunun temel özelliği klasik arayüz ve klasik gemilerdir. Oyunda ek olarak sunulan gemiler sadece Kara Savaşçı, Super Transporter ve Avatar gemileridir.

OYUN AÇILIŞ TARİHİ
    13 OCAK 2017
    CUMA GÜNÜ SAAT 21:30’DUR

Hızlı evren özelliği oyuncuyu rahat ettiren eklentiler ile sunulmaktadır. Oyunun başlıca eklentileri ve özellikleri;

Toplam Gezegen Hakkınız: 1 Ana Gezegen + 14 Kolonidir.

OYUN OZELLİKLERİ

-Oyun Hızı: 100x
    -Hammadde Üretim Hızı 300x
    -Filo Hızı: 3x
    -Filo Harabe Oranı: %70
    -Savunma Harabe Oranı: %30
    -İstatistik puan değeri 1k maden 1 puandır.
    -Tüccar ve Hurdacı ücretsiz olarak kullanıma açıktır.
    -Patlamayan Ay başlangıçta yer almayacak olup ileri bir tarihe ihtiyaç duyulması durumunda oyunculara sunulacaktır.
    -Aylara GAR saldırısı yoktur ancak yok etme görevinde ölüm yıldızının yanına tüm gemi çeşitleri eklenebilir.

EKLENTİLER

-Gezegen Işınlama
    -Maden Toplama
    -Galaksi Casusu
    -Süreli ve Kalıcı Subaylar (*Kalıcı Subaylar ücretsiz olarak sunulmaktadır.)
    -Bonuslar Sayfası (*Evrenin durumuna göre güncellenmektedir)
    -Sigorta/Filo Kurtarma (Savaş sonrası mağlup olan taraf cüzzi bir miktar karanlık madde karşılığı filosunun %50'sini geri alabilir.)

ETKİNLİKLER

*Belli bir üye potansiyeli yakalanana kadar etkinlik yapılmayacaktır. Etkinlikler başladıktan sonra yapılacak olan etkinlik çeşitleri aşağıdakilerdir.

-50 Zafer Etkinliği (Bu etkinlik sadece OGAME TURKİYE evreninde bulunmaktadır)

Bu etkinlikte üyeler etkinlik saatleri içerisinde kazandıkları her 50 zafer için etkinlik bonuslarından birini ücretsiz olarak Etk. Ödülleri sayfasından temin edebilmektedir. Ayrıca Etkinlik İstatistikleri etkinliğe katılım herkes tarafından takip edilebilmektedir. Bu sayfada yer alan istatistiklere göre en fazla katılım gösteren üyelere ek hediyeler sunulmaktadır.

-Harabe Etkinlikleri

Bu etkinlik 2 farklı şekilde yapılmaktadır. Bunlardan biri tüm koordinatlara belli miktarda harabe bırakılarak yapılan etkinliktir. Diğerinde ise, belli koordinatlara yüklü miktarda harabe bırakılır ve bu harabeleri oyuncuların bulup geri dönüştürmesi beklenir.

-Av Etkinliği

Bu etkinlikte admin tarafından oluşturulan bir hesaba bir miktar filo yüklenerek filosu havalandırılır. Üyelerden filonun bulunup kilitlenmesi istenir. Filoyu kitleyerek hesabı vuran üyeye ödül belirlenen ödül verilir.

-Keşif Etkinliği (Bu etkinlik sadece OGAME TURKİYE evreninde bulunmaktadır)

Bu etkinlikte üyelere 16. sisteme gemilerini yollayarak keşif görevine çıkarlar. Keşif görevi sonucu mesajla üyelere iletilir. İletilen bu mesajların içerisinde belli olasılıklarla ödül içeriği yer alır. Ödül içerikli mesajı alan ilk üyeye ödülü admin tarafından teslim edilir.

-Hammadde Etkinliği

Bu etkinlik sık yapılmamakla birlikte tüm gezegen ve aylara belli miktarda hammadde yüklemesi yapılır.

OGAME TÜRKİYE

• kayıt olurken telefon numarası istemek yeni mi çıktı,

sırf bu yüzden kayıt olmadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8-9 sene önce oynuyordum en son birine küfür etmiştım zorda kalınca 2021e kadar ban yemiştim sanırım. Ban açılsın başlarım tekrar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu subay vs. nin olmadigi bir ogame modu var mi acaba suanda?

2005-2006 yilindaki ogame i ariyorum arkadas

Mahvettiler o guzelim sade oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.