Şimdi Ara

[Official]RF ONLINE TURKIYE Açılış yakında (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
5.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1) Takım üyeleri eski ve ismi çokça bilinen ayrıca dhde detaylı rehberler hazırlamış RF oyuncuları
    2) Deneyimsiz balans ayarlayıcılarını tamamen olumsuzluk olsun diye yazdığınızı düşünüyorum ve katılmıyorum.
    3) Reklam konusunda şimdilik haklısınız ancak kısa zaman içinde bu fikrinizin değişeceğini düşünüyorum. Teknik servis hakkında yazdığınızıda üstteki madde gibi görüyorum çünkü olayın içinde değilsiniz.

Ayrıca zaten ön yargı ile yaklaşılan bir oyuna ( önceden açılıp kapandığı için ) neden hala leke atmaya çalıştığınızı anlamış değilim insanlar sizin için emek verip bir şeyler yapmaya çalışırken.
  • SoftG kullanıcısına yanıt
    O kadar sv da emek verip sonra ortada kaldığım için çoğu eski gibi ben de ön yargıyla yaklaşıyorum.Tabi user sayısı artarsa buna da başlarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Voidian kullanıcısına yanıt
    Önceki serverlarda yaşadığınız problemlerden dolayı burayı bu kadar kolay lekelemeye çalışmanız çok yanlış. Bende sizin gibi eski serverlarda oynamış bir oyuncuyum ancak her yeni proje/şirket yeni bir adımdır bunuda unutmamak lazım.

Herkes user sayısı artarsa başlarım derse nasıl artar ?
  • Takım üyelerinin deneyimi konusunda nick vermeden akıl yürütemeyeceğim. Ama Türk oyuncular zaten neredeyse codemastersdan beri birbirini biliyor. RealSteel'i kurmaya çalışırken de bir çok rehber hazırladığımdan nickleri gördüğümde anımsayacağıma eminim. Her neyse siz eğer serverda gerçekten başarılı olabileceğinize inanıyorsanız, oyuncular olarak bizler, en azından kendi kemik ACC kadrom oyuna geliriz, maddi konularda shop olursa ona da katkımızı yaparız. Beklediğimiz tek şey bir kaç reklam ile oyunda oyuncu olabilme ihtimali sunulması. Tek başımıza kit kurup chip war almak pek eğlenceli olmuyordu zira. Bakınız user sayısını arttırın bile demiyorum sadece ihtimal sunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arkhail -- 17 Haziran 2015; 18:40:17 >
  • +1 aslında tek istediğimiz REKLAM
  • Selam arkadaşlar yeni oyun arıyorumda bu oyun iyiymi böyle yaz boyu ekrana kitleycek bir oyun mu ? Başlama mı önerir misiniz ?
  • peacee34 kullanıcısına yanıt
    Oyun bence 2006 yapimi olmasina ragmen suanki oyunlarin cogundan daha iyi. Ancak oyuncu sayisi onemli cunku gunde 3 kere savas var ve bu savaslarda ne kadar cok insan olursa o kadar zevkli oluyor. PvP acisindan fazlasiyla tatmin edici, pve ise bana Knight zamanlarini hatirlatiyor.

Ancak suan server yeni acildigi icin oyuncu eksikligi var ve pvp olmuyor pek ne yazik ki. Oyuncu sayisi fazla olunca en zevk aldigim mmorpg diyebilirim.

• Wirm kullanıcısına yanıt
    Tamam cok saol hocam denicem en kisa zamanda

• Beyler yokmu gelen servera
  • Arkadaşlar biri özet geçebilirmi , neden hiç bi yerde tanıtım yok mesela ? Oyunun şuan ki durumu nasıl ? Hiç mi online oyuncu yok ben anlıyamadım aydınlatırsanız iyi olur başlamayı düşünüyoruz arkadaşlarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeerPower -- 11 Temmuz 2015; 23:16:42 >
  • Bugünden itibaren 2 hafta içinde kesin yeni oyuncular gelecekmiş.Bekliyip görecez.

• Bende merak ediyorum oyuncu kitlesini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NLX1 -- 13 Temmuz 2015; 6:47:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeerPower

Arkadaşlar biri özet geçebilirmi , neden hiç bi yerde tanıtım yok mesela ? Oyunun şuan ki durumu nasıl ? Hiç mi online oyuncu yok ben anlıyamadım aydınlatırsanız iyi olur başlamayı düşünüyoruz arkadaşlarla.

Reklamlar başlamış. Ben de pek göremedim Online sayısı çok az. Coraya 10 kişi başlamıştık şuan 2-3 kişi takılıyoruz pvp olmadığı için çoğu belli bir seviyeye kasıp bıraktı. Ancak oyuncu sayısı artınca geri dönecekler. Her ırkta 20 aktif oyuncu olsa bile oyunun zevki fazlasıyla çıkar en azından şuanki koşullara göre. Başlamaktan çekinmeyin bence az kişi olsa da oyunun dinamiklerini öğrenirsiniz. Ayrıca sayı arttıkça eskiden ara verenler de gelecektir.

Oyunun rateleri bence yeni başlayanlar için oldukça iyi. Sıkılmadan oyunu öğrenerek kasılabilir yeni gelenler. Oyuna girince ırk liderlerine mesaj atın fazlasıyla yardımcı olacaklardır meşgul değillerse

• 20gun sonra ancak Yeni Bilgisayar ayip oyuna baslarim

• valla bende sıkıldım hiç giresim gelmiyor oyuna şu anki acc üyeleri aktif olsalar yeter aslında
  • Basligi kapanis yakinda olarak guncellemek lazim. Uzun suredir oyuna giremiyordum ama tekrar kapandigini gormek gercekten uzucu.

• Açılırken oyuncusuzluktan kapanır diye dile getirmiştim. Zira dediğim gibi olmuş. Bu oyunun sorunu oyuncu bulamaması. Oyuncu bulamamasının sebebi ise reklamı yok.

Biz çok reklam yapmaya çalıştık açılış zamanında ama sonuç vermemişti. Maximum 180 oyuncuya ulaşabildik. RF sunucuları genellikle 2000 kişilik spawnlar filan yaklaşık 2000 kişi için yeterli olacak seviyede.

en az 800 1000 oyuncu olmadığı taktirde oyun anlamsız oluyor.
  • GARYOSAVAN kullanıcısına yanıt
    Tamamda Ben o resimde yokum

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Açılırken oyuncusuzluktan kapanır diye dile getirmiştim. Zira dediğim gibi olmuş. Bu oyunun sorunu oyuncu bulamaması. Oyuncu bulamamasının sebebi ise reklamı yok.

Biz çok reklam yapmaya çalıştık açılış zamanında ama sonuç vermemişti. Maximum 180 oyuncuya ulaşabildik. RF sunucuları genellikle 2000 kişilik spawnlar filan yaklaşık 2000 kişi için yeterli olacak seviyede.

Bu yorum güldürdü çünkü bu başlıgın bir benzerini siz actıgınızda ve benzer iddaları yazdıgınızdada ben Rf gibi bir oyunun tr sunucusu olamayacagını söylemiştim bu konudada sizden önce yazmısım. Bunu bilmek için birşeye gerek yok rf gibi player sayısına dayalı oyunlar tr de mümkünatı yok oynanamaz ve böyle zor bir oyun. Siz sabahtan akşama reklam verin birşey olmaz 180 olmazda 380 olur 300ü 1hafta sonra bırakır :))

Benim anlam veremedigim tek nokta codemaster bukadar server full ceken bir oyunu niye bırakır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Açılırken oyuncusuzluktan kapanır diye dile getirmiştim. Zira dediğim gibi olmuş. Bu oyunun sorunu oyuncu bulamaması. Oyuncu bulamamasının sebebi ise reklamı yok.

Bu yorum güldürdü çünkü bu başlıgın bir benzerini siz actıgınızda ve benzer iddaları yazdıgınızdada ben Rf gibi bir oyunun tr sunucusu olamayacagını söylemiştim bu konudada sizden önce yazmısım. Bunu bilmek için birşeye gerek yok rf gibi player sayısına dayalı oyunlar tr de mümkünatı yok oynanamaz ve böyle zor bir oyun. Siz sabahtan akşama reklam verin birşey olmaz 180 olmazda 380 olur 300ü 1hafta sonra bırakır :))

Benim anlam veremedigim tek nokta codemaster bukadar server full ceken bir oyunu niye bırakır.

Doğru . Reklamla hediyelerle vs biraz oyuncu toplayacağımızı umduk hatta çok uğraştık reklam için tam 6 ay aralıksız reklam yaptık ama sonucunda 180 i geçemedik

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.