Şimdi Ara

Office 365 yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, küçük işletmemiz var yurtdışındaki müşterimiz bizimle bağlantı oluşturabilmek için Office 365 Collaboration Solution hizmeti sunan bir amerikalı bilişim firmasına yönlendirdi. Bunlarda bu hizmet karşılığında 6900 usd (15.000 tl) vede kullanıcı başı yıllık 228 euro ( 684 tl ) istiyor bu biraz fazla gibi geldi. Bu 365 hakkında fazla bilgim yok görüşü olan varsa lütfen paylaşsın.

• microsoftla ciddi iş yapmayın olur olmaz yerde yüz üstü bırakır...

365 denemiştim anlaşma sürem doldu ve eğer ödeme yapmaz isem bütün herşeyimi sileceğimi söyledi.
    sizin le anlaşma yapmak isteyen şirketin amacı ne bilmiyorum ama 365 den daha stabil asil ve güvenilir olan google nin sistemi var ve bedava (ha yanlız power point vb. ileri ofis ler yok) googlede herşey düzenli bir şekilde örneğin tek şifre ile bütün google nizi yönetebilirsiniz microsoftta bu böyle değil mailiniz için 365 iniz için ayrı ayrı kullanıcı oluşturup giriş yapmanız gerekiyor

sanki o müşteri microsoftun görevlendirdiği biri gibi

yerinizde olsam microsofta güvenip ciddi iş yapmazdım
  • Müşteri önerdi, dosya sistemine ulaşabilmek görüntülü görüşme yapmak falan diye birşeyler söylüyor amacını halen anlamış değilim.Amaç konferans ise bu kadar para vermeye gerek yok daha ucuza yapılabilir.Neyse cevap için teşekkürler yinede.Sistemini bilsem ne yapmak istediğinide anlardım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.