Şimdi Ara

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.496
Cevap
279
Favori
277.432
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    YÖK okulları resmi okul degilmi:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknikist

YÖK okulları resmi okul degilmi:)

vaşlık yanlış , sadece üniversite faydalanır yazmalıydı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurulum dosyası vermiyorsa gereksiz.
  • Öğrenci mail adresimiz kapandığında ne olacak? Dosyalara ulaşabilecek miyiz?
    Ben şimdi üye oldum OneDrive 1 TB hakkım var, buraya yüklediğim dosyalara öğrencilik sonrası da ulaşabilecek miyim? Office uygulamaları da aynı şekilde öğrencilik sonrasında da kullanılabilir olacak mı?
  • üniversitede dışarıdan ders veriyor olmak yeterli mi acaba bu hizmet için teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Öğrenci mail adresimiz kapandığında ne olacak? Dosyalara ulaşabilecek miyiz?
    Ben şimdi üye oldum OneDrive 1 TB hakkım var, buraya yüklediğim dosyalara öğrencilik sonrası da ulaşabilecek miyim? Office uygulamaları da aynı şekilde öğrencilik sonrasında da kullanılabilir olacak mı?

hocam benim okuldan mezun olduğum zaman böyle bir uygulama yoktu. (2012)

Daha sonradan okulun mailini kapatmışlar. Öğrenci işlerini aradım falan baya bu maili tekrar açtırmak için, yok kapandı bi daha açılmaz falan dediler. Daha sonra uğraşa uğraşa eski dönemleri göremiyorum falan diye açtırdım öğrenci girişini. orada otomatik bi mail adresi atmışlar ama kaç karakter var görmeniz lazım baya bi uzun :D

neyse bu adresle office 365i 8 ay önce onayladım. şu an hala çalışıyor. doğrulama mailine girmek lazım bir defa.

bence okul maili kapansa bile microsoft office 365te farklı bir hesap açtığı için onun üzerinden kullanmada bir sıkıntı olmaz.

şimdi hesap ayarlarına baktım aboneliğin sonlanmasına dair bir ibare de yok

• Bende kaydoldum.
    Arkadaşlar programı sadece online olarak kullanabiliyoruz.
    Müşteri hizmetlerinin dediğine göre 5 TB ondrive hesabı veriyor.
    Kurulumu tamamladıktan sonra mesajımı editlerim.
  • LucidEresbos kullanıcısına yanıt
    Hayır masaüstü uygulamaları da kullanılabiliyor.
  • Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    Bana key göndermediler

Bulut sistemde çalışan bir üyelik verdiler.

Üniversite üzerinden kaydoldum. Müşteri hizmetleri de bulut sistemde çalışan programlari kullanabileceğimi söyledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LucidEresbos -- 1 Mart 2017; 13:14:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LucidEresbos

Bana key göndermediler

Bulut sistemde çalışan bir üyelik verdiler.

Üniversite üzerinden kaydoldum. Müşteri hizmetleri de bulut sistemde çalışan programlari kullanabileceğimi söyledi

hesaba giriş yaptıktan sonra sağ üstteki çarktan (ayarlar işareti) HESABIM, daha sonra tekrar çarktan (en altta) Office 365, orada sağda farklı bir menü açılıyor. oradan da yazılıma tıklayacaksınız. buradan dil ve mimari (32 bit - 64 bit) seçerek 5mblık bir kurulum dosyası indirip ofisi kuracaksınız.

açıldıktan sonra da aynı hesapla giriş yapıp masaüstü ofisi etkinleştirmiş olacaksınız.
  • arkadaşlar bi an heveslenmiştim ama bu hesapları kullanan telefonlarda kamera yüklemesi bölümü pasif. elle tek tek fotoları seçip atmak gerekiyor.

hoş ios'da kamera yüklemesi açınca galerideki whatsapp dahil bütün fotoları yüklüyor galeriden tek tek seçmek daha mantıklı ama yine de böyle bir seçeneğin aktif olmaması kötü
  • colaker kullanıcısına yanıt
    Teşekkür hocam yarın deneyeceğim

• Hayır paylaşıma açmazsan senden başkası göremez.

Bu arada ben soruma kesin cevap bulamadım. ONE DRIVE tam 1 TB alan veriyor az değil. Öğrencilik bittiğinde bu alanı kullanmaya devam edebilecek miyiz? Eğer iptal olacaksa böyle bir yükleme yapmanın mantığı yok. Hafta içi müşteri hizmetlerini arayıp soracağım ama yine de bilen varsa cevaplarsa sevinirim.
  • AÖF'ten yaklaşık iki ay önce mezun oldum halen kullanıma devam ediyorum. İnşallah sonlandırmazlar.

• Ya beyler üniversitenin bize mail adresi verip vermediğini nasıl öğrenebiliriz?
  • Heyea kullanıcısına yanıt
    Oğrenci işlerine yada bilgi işleme gideceksin. Devlet ünilerinin çoğu dürtmeden vermiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • buradan windows yüklenebiliyor mu acaba?
  • mobilde açılan dokümanları değiştirebilen oldu mu ?

sanırım lisans buna izin vermiyor ?
  • meku kullanıcısına yanıt
    Mobilde Excel, Word'de içeriği veya dosya adını düzenleyebildim. Ama kullandıkça şunu farkettim Office365'de bazı okullarda yetkilendirmeler kısıtlı. Örneğin; AÖF'de OneDrive 1TB alan ancak kendi ortak ağınızda kayıtlı @aof.anadolu.edu.tr mail adreslerine paylaşıma kısıtlanmış web'de linke tıklayan herkesin indirmesine olanak tanımıyor. İstanbul Üniversitesi ise web'deki herkese paylaşıma açabiliyor düzenleme yetkisi atayabiliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 6 Mart 2017; 20:17:32 >
  • Office almayı düşünüyordum hatta malum yollardan baya uğraştım ama olmadı bir türlü edinemedim. Dün office 365in öğrencilere ücretsiz olduğunu öğrendim epey hoşuma gitti bayadır kullanmadığım AÖF mailim vardı hemen onla kayıt oldum. Ancak OneDrive'ı kullanamıyorum birtürlü. Muhtemelen bir yerde yanlış bir şey yapıyorum ve şu ekran geliyor;

İstiyorum ki cep telefonumda yazdığım notu bilgisayarda, bilgisayarda oluşturduğum ofis dosyasını telefonda görebileyim. Yani iki cihaz aynı anda senkron olsun. Bu sıkıntıyı nasıl aşabilirim? Birde şöyle birşey var OneDrive'ı yanlışlıkla sildim pcden tekrar yükleyemedim. OneDrive İş oldu programın adı bu normal midir yoksa pc formatlamak mı lazım. Birde Aöf mezun olduğumuz zaman üyelik hakkımız bitiyor mudur. Yanıtlarsanız sevinirim... Tşk.ler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayberk_09 -- 7 Mart 2017; 14:41:31 >

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.