Şimdi Ara

ODTÜ veya Tıp ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
1.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam site çok yardımcı olacak gibi gece gece toparlayamadım soruları sabah sorarım :D teşekkürler bu arada
  • bybyoss B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek umarım ki sitede aktif çalışan o bölümde yüksek sınıf bir öğrenci vardır. Size çok daha iyi yardımcı olur her zaman içindeki insandan bilgi almakta fayda var. :D
  • hocam aile diyor tıp oku ayrıca bizim okul neredeyse komple tıpa yollayacak mezunları bu da sorgulamaya sebep oluyor

ama hocam duyduğum ve okuduğum kadarıyla havacılık ve uzaydan çıkıp makinacılık yapılabiliyormuş direkt olarak sıkıntı çıkmıyormuş çünkü ilk 2 sene neredeyse tüm dersleri aynıymış
  • Bulunduğum kurumda her sene en az 2-3 tane zorla tıp yazan 2-3 sınıfta bırakıp Bilkent ODTÜ Bilgisayar şu bu mühendislik hedefiyle gelen insan duydum gördüm. Sevmeyenin yapamayacağı bir iş ne kadar seveceğinizi iyi düşünün bence. Mesele Paraysa ikisinde de bulunur. Mesele sosyal ortam ise tıpta bulamadığını ODTÜ'de rahat bulursun ama mesele hangisini sevdiğiniz olmalı.
  • Evet makinacı olarak ta çalişabilirsin ama işveren olarak makine mühendisi ihtiyacım olsa senin yerine itü makina mezunu alırım işe aksyon aramam yani Hocam kısacası makina havacılığa göre daha garanti ama garanti iş arıyosan zaten tıp yaz uğraşma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.