Şimdi Ara

ODTÜ SORU-CEVAP (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
3
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    19. Yurt

Alırlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar doğru bilmiyorum ama Demiray yurtları çok güzel diye bir şey duymuştum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berceste-

Ne kadar doğru bilmiyorum ama Demiray yurtları çok güzel diye bir şey duymuştum
    19. Yurt bir kaç sene önce yapıldı Demiraylardan çok daha güzel.Fiyat farkı sorun olmayacaksa demiray yerine 19 seç.

Ve bu 19. Yurt Demiraylar Batı Yurtlar Bölgesinde,daha merkezi bir yurt istiyorsan çarşıya felan yakın, 2. Yurt seçmeni öneririm.Daha az konforludur ama yeri çok iyidir fiyatı da uygundur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • johnbackus J kullanıcısına yanıt
    Fiyat sıkıntı olmayacak yurt bursum var, 19. yurdu seçmeyi düşünüyorum ama odaların 4 kişilik olması biraz şüphe oluşturuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berceste-

Fiyat sıkıntı olmayacak yurt bursum var, 19. yurdu seçmeyi düşünüyorum ama odaların 4 kişilik olması biraz şüphe oluşturuyor.
    Hocam bakmışsınızdır ama 19 şöyle bir ortak oda var iki tane de yatak odası var.Korkutmasın bence 4 kişi olması bence tek sıkıntısı tualet banyonun koridorda olması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • johnbackus J kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• Berceste- kullanıcısına yanıt
    Yani 19 ve demiraylar en iyi olarak geçiyor ben de isa demiraydayım memnunum ama 19 daha güzel ve yeni yapıldı.Fakat 19 ve demiraylar çarşıya uzak kalıyor biraz yürüyerek kestirmelerle 10 dk sürüyor çarşı bu sorun olmazsa 19 veya demiray iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schizzo -- 22 Ağustos 2018; 12:13:37 >
  • 2-4-6-8-9-isa demiray ve 19.yurt erkek yurtlarıymış. Ben sıralamamdan dolayı yurt seçemiyorum ama genel olarak yurtlar nasıl hocam?

8.yurt hakkında güzel duyumlar aldık

İlk 4k tercih yapıyormuş sayısalda yurt konusunda. 5800 ile şansımıza ne gelirse diyorum.

• İstanbul trafiğinden ODTÜ'ye gelcem 10 dakika yürüme hiçbir şey ya

• Hocam hazırlık sınavı çok mu zor

Sözlü mülakatı var mı

Bir sene öğretim almadan da atlanabilir mi

Ve de Fakülte nerede sizin hocam kampüsün neresinde

• işletme iktisat nasıldır hocam? boun ve bilkente kıyasla?
  • Ksprschmcl K kullanıcısına yanıt
    Proficiency sınavında geçen sene değişiklikler oldu, bir takım yeni bölümler eklenip çıkartıldı ve daha da zorlaştıgi benim şahsi fikrim. İngilizce seviyenize göre atlama imkanınız var fakat performance task gibi yeni bölümler eklendi daha cok ielts-toefl seviyesine çekilmeye çalışıldı bunun sebebi de koordinator ile görüştüğümüzde uluslararası ingilizce geçerlilik alınmaya çalışılmasıymis.

Edit: speaking bölümü yok hocam proficiency sınavında

Bizim fakülte beşeri olarak geçiyor ve fizik bölümünün arkasında kalıyor hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dextr7 -- 22 Ağustos 2018; 13:47:24 >
  • Ah Müjgan Ah kullanıcısına yanıt
    Bu konuda bir bilgim yok hocam kusura bakmayın.

• Hocam muhtemelen odtude bir muhendislige yerlesecegim, kayit donemi nasil oluyor bilgilendirir misiniz, e devletten kaydolunca neler lazim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dextr7 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam tarih bölümü için beşeri bilimlerin en zor bölümü diyeni çok duydum bakalım nasıl olacak ilk tercihim inşallah yerleşirim

• La Pluie kullanıcısına yanıt
    Kayıt işlemleri online olarak cok rahat yapılıyor, yurt kayıtlarından, öğrenci kartına kadar.http://oidb.metu.edu.tr adresinden akademik takvimi görebilirsiniz.

• Ksprschmcl K kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, umarım cok guzel bir üniversite hayatı geçirirsiniz her şey gönlünüzce olsun.

• dextr7 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam, yurt olarak hangisini tavsiye edersiniz ben de cok arada kaldim, mesela demiraylarda bir katta kac kisi ortak kullaniyor wc-dus lari ? Bir de kac tane wc dus yeri var bir katta ?

Dogu yurtlarinin o taraf bana biraz gurultulu gelmisti ordaki yoldan dolayi bati da uzak dediginiz gibi

Demiraylar ile 19.yurt dusundurtuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • La Pluie kullanıcısına yanıt
    Hocam numarali yurtlar dediğiniz gibi merkezi, 100.yila yakın, okulumuzun alkol ve sigara temin edilen naz gıdaya yakın, yaşama yakın. Demiray tarafı ise köy havası içerisinde geçiyor, sabahları horoz sesi geceleri ise köpek sesiyle iç içesiniz. Kış ve ilkbahar dönemlerinde numaralı yurtlarda kaldım, yaz okulunda ise demiraylardaydim ikisini de deneyimlemis bir kisi olarak konusmam gerekirse demiraylarda geceleri gidiş gelişte sıkıntı yaşadım. Ama derseniz ki, ben ders çalışırım öyle ortamla işim olmaz vs o zaman demiraylari tavsiye ederim sessiz sakin doğayla iç içe. Bem 4.yurttayim ben 16 kişiye bir tuvalet düşüyor, demiraylarda da ortak fakat bizim ki kadar fazla kişi kullanmıyor.

Fiyat sorunu olmicaksa ve sakin bir yer istiyorsaniz-19.yurt

Fiyat düşük olsun diyorsanız ve sakin bir yer istiyorsaniz-isa veya refika

Fiyat düşük olup ortamın da içinde olayım diyorsanız - 2.yurt veya 8.yurt

(2. Yurtta ve 8.yurtta odaların içinde tuvalet ve banyo)

İsterseniz ozelden daha detaylı konuşabiliriz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.