Şimdi Ara

ODTÜ Rektörlüğü'nün bahar şenliklerini iptal kararına çok sayıda sanatçıdan tepki (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
6.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uğur dündar ,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sakarya üniversitesi yıllardır yapmıyor

• Isiniz gucunuz eglence. Bircok universitenin yarisma takimlari parasizliktan calisma yapamiyor bunlara itu vs dahil . Ama kimsenin sesi cikmiyor. Soz konusu senlik olunca ortalik ayaga kalkiyor. Aferin size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hicbir universitede senlik yapilmiyor onlara sesiniz cikmiyor. Onlarin eglence hakki yok mu ? Aydin bozuntulari

• RX 480 kullanıcısına yanıt
    Yani şenlik olmazsa ,çalışma yapabilecek mi öğrenciler.Şenliğin olması ,öğrencilerin ödeneğini kesintiye uğratacak bir durum mu ?Şenliklere falan katılan biri değilim,ama saçma milletin eğlencesine karışmak.İtüyü de vurgulamana gerek yok,İyi bir okul değil

• RX 480 kullanıcısına yanıt
    O her yerde öyle yalnız. Örneğin odtü robot takımı bir yarışma için yaptığı arabanın aksamlarını diğer yarışmada kullanmak için sökmek zorunda kalıyor. Öğrencilere sağlanan imkanlar falan kimsenin umrunda değil zaten. Bu insanlar sponsor için kapı kapı dolaşıyor. Şenlik iptalinden dolayı çoğu ünlü isim zaten reklam için destek verdi. Ha reklam yapmaları çok umrumda mı? En azından diğer insanların burdaki olumsuzluğu farketmelerini sağlayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Bu mesaj silindi.
    Bu iftiraci Ataturk dusmanina da itibar etmeyin. Hala chpli olmadigimi soyluyorum hala ama hala iftira atiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada odtüye fuhuş içki yuvası diyenlere gülüyorum .

• Ona söz anlatamazsın blokla geç uğraşma adamın kendine has yazım şekli var .Kendisinden başka anlayan yok ne anlattığını

• Kendileri, anneleri ablaları fetö gibi alçak şakirtlerin elinde büyüyüp bademlenen. Bu görüşle belletmenler tarafından büyütülmüş, iğrenç halk düşmanı sözde yurt aslı dini sempatizan terörist yaltakçı yetiştirme yerleri olan ücra yurtlarda görgüsüzlük içinde büyütülmüş kafaları dinden başka hiçbirşey görmemiş insan artıkları burada Hazreti Atatürke laf söylemeye çalışıyor.. Çapınız kadar atmaya çalıştığınız bir avuç çamur parlayan bir yıldızı kirletemez..

• quote:

Orijinalden alıntı: Hades333

Bu arada odtüye fuhuş içki yuvası diyenlere gülüyorum .
    Bizde gülüyoruz :))

Bunlar daha ne yapabilir eğitim kurumunda !?

Hepsi okumuş , eğitimli çocuklar halbu ki !

Ben saraydaki altın kaplama klozete kadar gidiyorum.,

Gülmek ten ..

• nazım55 N kullanıcısına yanıt
    ben de okudum orda, adamın haklılık payı çok.

erkek kız karışık, farklı odalarda tabi, kalınan yurdu vardı, sonradan ayrılmış tamamen diye duydum ama o dönemde yurtta bir kızı yatağa atıp video çekip bütün kampüse izletmişti bir öğrenci. kampüs içinde geçen muhabbetleri bilsen böyle demezdin. ha dersin ki başka yerde de öyle ona bişey diyemem, ben bildiğim yeri söylüyorum. özellikle bahar şenliklerinde içip içip sabah ayıldığında neredeyim ben ne yaptım diyen kızlar sürüsüyle.
  • Sen kimsin lan oraya giden insanlara boyle ithamlarda buluyorsun?

• Vakıf ve cemaatlere laf atanlara da uyarınız var mı !?

Keşke tüm msjları okusaydınız,

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.