Şimdi Ara

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.221
Cevap
62
Favori
457.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tebrikler tercih telaşınız bitti.Bir ara DH buluşması yapalım kampusta.PM atın biz burlardayız
  • Vay 2 kişi de benim bölüme gelmiş. Hadi bakalım valla bizden çok daha fazla şey bilerek yazdınız kazandınız inşallah hayırlısı olur sizler için.

"vires"
    o puana özellerin hemen hemen hepsine girilebilir ama o özel okullardan aldıkları diplomadan çok daha iyi bir diploma alacak bu kardeşlerimiz.
  • Yurtlar için başvuruları ne zaman yapmak gerek?
  • hemen yapın diyolar ya tercihlerin açıklanması ile birlikte yurt başvuruları da başlıyomuş sanırım ama bende bilmiyorum tam olarak.beni bugün ankaradan bi numara aradı yurt falan birşeyler dedi ama bizim okul hakkında mıydı değil miydi hiçbirşey anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sargeist -- 12 Ağustos 2009; 22:40:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata

Yurtlar için başvuruları ne zaman yapmak gerek?

okula kaydını yaparken yaparsın şimdi size postayla belgeler gelmesi lazım. orda herşey yazıyor en ince ayrıntısına kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertalord

quote:

Orijinalden alıntı: Ata

Yurtlar için başvuruları ne zaman yapmak gerek?

okula kaydını yaparken yaparsın şimdi size postayla belgeler gelmesi lazım. orda herşey yazıyor en ince ayrıntısına kadar.

Tamam.Bileti hangi tarihe ve saate almalıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ata -- 14 Ağustos 2009; 11:19:16 >
  • herkese merhaba ben bu yıl odtü kk elektrik elektronik mhendisliğini burslu kazandım ve aslında kıbrısta olsada sorun değil ama normalde ankarada yaşadığım için ankaraya gecmek içinde elmden geleni yapmak istioyorum geçişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirin
  • THY ile gideceksen kazık yemeye hazır ol . Ben ist.-elazığ araı 200tl verdiğimi bilirm. koltuklar doldukça artıyor. o yüzden acele et.
  • Bende bu sene kazandım Kıbrıs'ı Elektrik Elektronik Müh. bakalım insallah hayırlısı olur :)
    Benle iletisime gecin arkadaslar nedir ne degiLdir.. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beatnik29

Bende bu sene kazandım Kıbrıs'ı Elektrik Elektronik Müh. bakalım insallah hayırlısı olur :)
    Benle iletisime gecin arkadaslar nedir ne degiLdir.. :D

Konuyu en başından oku sorularına cevap bulucaksın
  • Yerleştiği Yükseköğretim Programın
    Adı ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
    KUZEY KIBRIS KAMPUSU
    BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
    Kodu Tercih Sırası Yerleşme Türü
    1421489 23 GENEL
    Puan Türü Yerleşme Puanı
    SAY-2 325.918 (0,8 AOBP'Lİ)

Bende aranıza geldim :)
  • yurt başvuruları ile okul kayıtları aynı zamandamı yapılıyor.
    ne zmaan tam olarak oraya gelmemız gerekecek
    kıbrısa gelirken yanımızda birilerini getirebilirmiyiz :)
    yabancı dil sınavları nasıl oluyor
    ne zaman yapılıyor
    girmemiz gereken sınavlar nelerdir
    but ip konularda yardım edebilirseniz sevinirim :)
  • Sabreal sende mi bu sene gideceksin ve hangi bölüm?
    Bu arada yurt basvurularıyla okul kayıtları aynı zamanda olacak sitede oyle yazıyordu..
    Digerlerini bilemeyeceğim ben de bu sene gidiyorum hayırlısıyla bakalım.=)
  • beyler bı sorum olucak sıze ılk tercohlerde ıcımdekı suphleerden dolayı kkk yı yazmadım ama puanımın ınsaat ve makıne muhendıslıklerıne yetınce ıcımde bı ukte oldu ve ek kontenjanlarda burayı yazmaya karar verdım sızce kontenjan acık kalırmı kalırsa kac puanla alır 316 puanım var ınsaat da makınede fark etmez(lutfen sacma sapan elestırler yapmayın zaten ıcım bı kotu oldu ııce kotu olmasın)
  • ben bilgisayar muh kazandım bu sene
  • Eğer ek kontenjan, kontenjanlarda boşluk olunca açılıyorsa; şu anda tüm mühendislikler doldu.Farklı bir durum söz konusu ise bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ata -- 14 Ağustos 2009; 22:47:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinli

beyler bı sorum olucak sıze ılk tercohlerde ıcımdekı suphleerden dolayı kkk yı yazmadım ama puanımın ınsaat ve makıne muhendıslıklerıne yetınce ıcımde bı ukte oldu ve ek kontenjanlarda burayı yazmaya karar verdım sızce kontenjan acık kalırmı kalırsa kac puanla alır 316 puanım var ınsaat da makınede fark etmez(lutfen sacma sapan elestırler yapmayın zaten ıcım bı kotu oldu ııce kotu olmasın)

eğer yerleşmediysen tekrar tercih yapabilirsin kontenjan açığı varsa
  • ben de bu sene makinayı kazandım.kampüsle ilgili genelde olumsuz bilgiler vermişler ama umarım herşey yazılanlardan daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinli

beyler bı sorum olucak sıze ılk tercohlerde ıcımdekı suphleerden dolayı kkk yı yazmadım ama puanımın ınsaat ve makıne muhendıslıklerıne yetınce ıcımde bı ukte oldu ve ek kontenjanlarda burayı yazmaya karar verdım sızce kontenjan acık kalırmı kalırsa kac puanla alır 316 puanım var ınsaat da makınede fark etmez(lutfen sacma sapan elestırler yapmayın zaten ıcım bı kotu oldu ııce kotu olmasın)

üzüldüm senin adına ama kontenjan açığı kalmadı okulda,zaten mühendislik fakültelerinin herbiri toplamda 53 er öğrenci alıyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.