Şimdi Ara

ODTÜ EE BOĞAZİÇİ PC- MAKİNE? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
3
Favori
1.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kaçıncı tercih konun lan bu. ne zaman girsem bu foruma ODTÜ MÜ BOUN MU...ZATEN SIRALAMAM 1200 HEPSİNİ RAHAT RAHAT TUTUYOR. bu forumdan soğuttun be.
  • Odtü ee mezunları genelde hep teknik işlerde çalışıyorlar.aselsan,tai gibi savunma sanayinde iş buluyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prince Legolas kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneMoreChance

Bence Boğaziçi PC yazan birisi bilgisayar mühendisliğini hiç düşünmemeli.

Bu nasil yanlis bir yaklasimdir ?

• Başkasıyla karıştırıyor olmayasın özelden de buradan da yazıyorum diğer konumun linkini atar mısın ? Ha atamıyorsan özür borcun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: j4funn

Başkasıyla karıştırıyor olmayasın özelden de buradan da yazıyorum diğer konumun linkini atar mısın ? Ha atamıyorsan özür borcun var.

Hocam boun makine ve itü makine karşılaştırması yapabilir misin?

• Teknik olarak teknik üniversiteleri tercih etmeni öneririm yani benim fikrim artık bu yönde.
  • kerem787 K kullanıcısına yanıt
    Bogazici makina tutan biri gidip.itu makina yazmaz.bogazici tutmayanlar makina teknik okullarda okunmali vs der.sonuc olarak itulu makinacilar boun makinacilar tarafindan yonetilir,sunu soyle yap su eksik su gedik vs vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: OneMoreChance

Bence Boğaziçi PC yazan birisi bilgisayar mühendisliğini hiç düşünmemeli.

Bunun hakkında ne bilginiz var acaba sanki tanıdık falan var gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: guitarhero111

odtü ee

teşekkürler.tavsiyenizle odtü ee yazıyorum.
  • asduashduash yeni gördüm hocam yorumunu kusrabakma :( benim pcden itibaren boğaziçinin her bölümü tutuyordu boş konuşan lüzumsuz insanlar uzaklaşırsa sevinirim.
  • j4funn J kullanıcısına yanıt
    ben onu kerem787 ye cevap olarak yazmışım. Senle ne alakası var ? sen nereyi yazdın bu arada
  • odtü yazmıştım ben çünkü gerçekten boğaziçi tmde çok iyi bir okulken mühendislik olarak odtünün gerisinde kalıyor. Ha dersen boğaziçi kötü mü? Saygımız sonsuz yani :) Türkiyenin en değerlilerinden tabii ki. Ben bana yazdığını düşünerek yazmıştım ama lütfen bir araştır teknik konuları gerek lablar gerek hocalar vs.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.