Şimdi Ara

ODTU EE bırakıp ODTU İnşaat'a Gitmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hazırlığı bu sene atladım ve şuan EE'deyim ama bu yıl sınavda ODTU inşaatı kazandım.Türkiye şartlarınada bakarak inşaatın daha uygun bir bölüm olduğu kazancı daha çok olduğunu hissine kapıldım aileden sermayede var ama kafam karışık.Sizce napayım.Deneyimli veya bilgili arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

• EE'de kaldim dostum okulu hic uzatmadan mezun oldum 2.5un biraz alti bir ortalamayla.Master yapiyorum suanda.Yurtdisinda ee 'nin farki cok buyuk tabi ortalamaninda ama iyikide birakmamisim.Turkiyede insaat bitmis ve gelecegi yok.Cok zorlandim hergun kufur ettim bolumde okurken ama karsiligini aliyorum yavas yavas kendimi muhendis gibi hissediyorum.EE kazandiysan ve benden dolayi devam edeceksen saglam kufur yiyecegim.Ama mezun olursan umarim bir hayir duani alirim. Sorun varsa pm atabilirsin.
  • inşaata geçtiğinde hazırlıgı bitirmiş kabul edecekler dimi
  • istiyosan geç
  • yav ar yu kıreyzi?

odtü ee her halükarda iş bulur ne yaptın yav sen inşaatla karşılaştırmak hata bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADP+P

inşaata geçtiğinde hazırlıgı bitirmiş kabul edecekler dimi

Evet kabul edecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: olrayt

yav ar yu kıreyzi?

odtü ee her halükarda iş bulur ne yaptın yav sen inşaatla karşılaştırmak hata bence.

EE'nin zorluğundanda çekiniyorum ama ne bileyim kafam çok karışık
  • Bende eedeyim aynen 1 e geçtim lan adın ne belki tanıyomdur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İfşa etmeyim kendiniCevaplarınızı bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xkvtx -- 23 Temmuz 2014; 23:12:57 >
  • Hocam naptınız :)

• EE'de kaldim dostum okulu hic uzatmadan mezun oldum 2.5un biraz alti bir ortalamayla.Master yapiyorum suanda.Yurtdisinda ee 'nin farki cok buyuk tabi ortalamaninda ama iyikide birakmamisim.Turkiyede insaat bitmis ve gelecegi yok.Cok zorlandim hergun kufur ettim bolumde okurken ama karsiligini aliyorum yavas yavas kendimi muhendis gibi hissediyorum.EE kazandiysan ve benden dolayi devam edeceksen saglam kufur yiyecegim.Ama mezun olursan umarim bir hayir duani alirim. Sorun varsa pm atabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xkvtx -- 6 Şubat 2019; 22:13:51 >
  • xkvtx kullanıcısına yanıt
    Hocam makinanın geleceği var mı sence?

• Hocam ben de EE istiyorum. Umarım tuttururum da size söverim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.