Şimdi Ara

Odeabank Oksijen Hesap %22.50 Nisan 2019 (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
24
Favori
72.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turuncu da süre dolmadıysa en iyi turuncu.şu 4bin işi çok bozuyor odeabankı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada da 4000 tl. boşa kalınca faiz oranı 14 falan oluyor galiba, mevduat oranını da düşürdüler iyice 13.75 olmuş sanırım, görünen o ki yine başka yere taşıyacağız parayı.
  • 100 miş gerek kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 7 Kasım 2017; 13:18:52 >
  • 14 olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: needacar

14 olmuş.

hala aynı,yoksa kurtarmaz
    https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/mevduat-urunleri/Sayfalar/mevduat-faiz-oranlari.aspx
  • 14.50 devam...

• 100000 uzeri mevduat icin butun mevduat mi %13 oluyor yoksa sadece 100000 ustu kisim mi bilen var mi ? Yani diyelim ki 124000 tl var 4 u vadesiz 100 u 14.5 20 si 13 mu yoksa 120 si 13 mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wertyuo W kullanıcısına yanıt
    Tamamı 13'den bağlanır...
  • wertyuo W kullanıcısına yanıt
    96.000 tl. 14.50 den 4.000 tl. boşta kalır. 24.000 tl. de 13.50 veya 13.75 den bağlanır.
  • kaptan69 kullanıcısına yanıt
    Öyleymiş.

• Konu güncel değil odea faizi 14.20 yapmış.

Not : 00.05 PUAN EKSİK YAZMIŞIM ODEA FAİZ 14.25

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starfield -- 27 Şubat 2018; 1:30:0 >
  • Odea Avantajını kaybetti

• Dün form doldurdum Oksijen Hesap için bugün aradılar,çok yok 10 Bin TL’yi koymak için banka ariyordum.Sonra buradaki 4 bin muhabbetini öğrenince vazgeçtim,düşük miktardaki paralar için önerilecek bir banka değil.Aklımdakiler şuan İng,cepteteb,aktifbank üçünün da faiz oranı iyi,kullanan varsa hangisini önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: starfield

Konu güncel değil odea faizi 14.20 yapmış.

Düzeltiyorum...

Alternatif banka öneriniz varmı arkadaşlar. Aktif bank hariç!!

• şekerbank 14.5 2bin üstü için 90 gün. yarın geçiyorum. eft 4tl falan alıyorlar ancak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    Üstadım dalgınlıktan 14.20 demişim :) Odea'nın sitede 14.25 yazıyor , 00.05 puan eksik yazmışım.

Gerçi 4000 TL ye faiz işletmiyor 13.7X küsürlere denk geliyor ya neyse

Ek olarak ; E-turuncu kullanıyorum 1-2 ay sonra biticek bende güncel faiz veren banka arıyorum senin gibi.

ICBC Hoş geldin 14.75 (45 gün en fazla) daha sonrası 14.20 veriyor...! (E-mevduatta)

İstanbul da bir şubesi ile görüştüm fix 14.50 veririz gel dediler :D :D (50.000 TL veya üstü mevduatın varsa şansını dene derim)

Tek kötü yanı E-mevduat veya Şube faizi ni alabilmek için 32 gün beklemen günlük işlemiyor..! (Günlük faiz ise TL de 11.00 )

Eft havale ücretini sormadım e-turuncum olduğu için fatura vs yine ordan işlem yaparım diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starfield -- 27 Şubat 2018; 1:44:10 >

• demirhaner61 D kullanıcısına yanıt
    Öncelikle aktifbank kesinlikle bir banka değildir ve mevduat toplama yetkisi yoktur..! (Şu an için)

Bono yolu ile müşterilerine para kazandırmaktadır ve herhangi birşey olduğunda 1 kuruşunu dahil alamazsın çünkü TMSF kapsamında değildir..! ( Gerçek bankalar için 100.000 TL kadar veya altı bütün tutarlar banka batsa dahil DEVLET TARAFINDAN müşteriye ödenir.)

E-turuncu da faiz günlük işleyeceğinden 3-5 günde bir para ekleme çıkarma yapan biri isen ve fatura , eft, havale vs ödemeleri netten yapıyor isen 'KOMİSYON ALMIYOR' 10 aydan beridir kullanıyorum..! (Paranın tamamına faiz işliyor şart yok)

Bildiğim kadarı ile Cepteteb belli miktarı 'Vadesiz Hesap' ta bırakmanı istiyor.
  • Tüm parayı çektim odeadan, daha şubesi yok birçok şehirde. 4 bin lira mı ne vadesizde tutuyordu. Artık kolay kolay da geçmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

Tüm parayı çektim odeadan, daha şubesi yok birçok şehirde. 4 bin lira mı ne vadesizde tutuyordu. Artık kolay kolay da geçmem.

Hangi bankaya geçtiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

Tüm parayı çektim odeadan, daha şubesi yok birçok şehirde. 4 bin lira mı ne vadesizde tutuyordu. Artık kolay kolay da geçmem.

Hangi bankaya geçtiniz

Açıkçası hiçbir bankaya çektim diyemem faiz için, parayı farklı alanda kullanmak için çektim bir de şubesi açılmayınca hala + 4000 bin lira bosta durunca sabrım taştı. Ama illa koymam gerekirse yaygın olan bankalara öncelik vereceğim
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.