Şimdi Ara

Odadaki sıcaklık sorunu ve devamı KONU KİLİT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese hayırlı forumlar. Sıfır yapılmış en üst kat kaloriferli bir daireye kiracı olarak taşındım ve sonunda istemediğim kara kış geldi. 2 haftalık çocuğum olduğundan kaloriferin ısıttığı odada (20+-2 derece tahmin ettiğim) ek olarak elektrikli soba yakmak zorunda kaldım.(Kalorifer randımanlı mı onu da bilmiyorum (?)) Havayı iyi kötü 26 derecede sabitliyorum.

Oturduğum odanın cepheleri doğu ve güney ve akşamları pencere camlarında (çift cam) ve doğu duvarda aşırı bir şekilde nemlenme yaşarma oluyor. Nedenini sorup soruşturduğumda oda dışarıdan hava alıyordur dediler ve silikonla iyice kenarları onardım. Ama cam ve duvardaki nemlenmeyi hatta yaşarmayı bir türlü çözemedim.

Sıcaklığı arttırmam ve bu nemden nasıl kurtulmam gerektiğini değerli abilerime soruyorum ve çare arıyorum .

Şimdiden teşekkürler. Hayırlı forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magdur01 -- 13 Aralık 2013; 12:37:34 >

• aynı sıkıntıları bende yaşıyorum. pencerenin önünden bi şehrin su sıkıntısı çözülür :-) duvarlar tekduvar ve yalıtımsiz camlar çift cam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _erdal_ -- 12 Aralık 2013; 20:43:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.