Şimdi Ara

OCZ MARKA SSD DÜŞÜK HIZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Desteklerse ssd yi aldığım yere götürecem, ama o zamanda granti devre dışı kalır. Yada servise götürecem o da kim bilir kaç gün kalacak ne kadar para isteyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iş yerndeyim kapsamlı araştırma yapamıyorum. Crystaldiskinfo isimli bir progrsm var ücretsiz. Onu indir kur. Programı çalıştır. Aşagıda görülen resim benim pc ye ait. En üstte soldan sağa doğru yuvarlak mavi noktalar var. Pc nin sata çıkışına kaç tane hdd de dvd takılıysa o kadar çok olur. O yuvarlak noktalı tek tek tıklayarak hepsinin ekran görüntüsünü al bursya at. Bu şekilde sata3 varmı varsa ssd sata3 emi takılı anlayabiliriz. Bak resimde yazdıgom notlara bakarak kendinde anlayabilirsin. OCZ MARKA SSD DÜŞÜK HIZ

• Ben bu ürünü media markt dan almıştım. Oraya görürsem onlar servise ücretsiz olarak gönderiyor zaten, kargo parasından kurtulurum.
    Ama o zamanda Şu anki orjinal işletim sistemime elveda demem gerek ve yedeklerimede. Ama garantisi devam edecek. Ne kadar ücret alırlar sizce.

•  OCZ MARKA SSD DÜŞÜK HIZ

kardeş bu foto yeterli mi?
    yoksa başka fotolarda koymam gerekirmi?
  • cem2014 kullanıcısına yanıt
    Bu fotoya göre ssd sata2 portuna takılı. En üstte solda 32 c (derece) yazıyor. Onun üstüne tıklayıp ekran görüntüsünü atarmısın. O port sata kaçmış bakalım.
  •  OCZ MARKA SSD DÜŞÜK HIZ
    Pc sata3 desteklemekte. Ssd sata2 hdd sata3 portuna takılı. Ssd ile hdd yi yer değiştirirsen bütün sorunun çözülecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nmm1716

Pc sata3 desteklemekte. Ssd sata2 hdd sata3 portuna takılı. Ssd ile hdd yi yer değiştirirsen bütün sorunun çözülecek.

kardeş çok teşekkür ederim yaa :)

umarım aynı sorunu olan veya olacak arkadaşlara umut ışığı olur bu cümleler fotolar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem2014 -- 27 Ocak 2015; 23:52:27 >
    Rica ederim. Bu tür sorunlarla karşılaşanlar bu sayfaları karıştırarak bu bilgilerden faydalanacaklardır. Elimizden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışırım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.