Şimdi Ara

OBA dan Renekton Rehberi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
43
Favori
83.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Crowels

Eline sağlık acayip güzel bir rehber olmuş.

Teşekkür ederim. Can sıkıntısından yapayım dedim, olmuşken de çok detaylı olsun bari dedim. Uzun sürdü ama değdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LOL OBA

quote:

Orijinalden alıntı: ysrzmn

renektonu immortal biri gibi anlatman çok saçma

Nasıl yani immiortal gibi anlatmışım ? Durumdan duruma göre build ve diğer herolara karşı nasıl oynanması gerektiğini yazdım. Herkesi yenebilir demedimki.

yanlış anlama biraz fazla abartılı anlattığını söyledim

onun dışında çok iyi olmuş herkesin yapacağı birşey değil
  • diger rehberlerini bekliyoruz cok ayrintili eline saglik super

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

renektonu immortal biri gibi anlatman çok saçma

Nasıl yani immiortal gibi anlatmışım ? Durumdan duruma göre build ve diğer herolara karşı nasıl oynanması gerektiğini yazdım. Herkesi yenebilir demedimki.

yanlış anlama biraz fazla abartılı anlattığını söyledim

onun dışında çok iyi olmuş herkesin yapacağı birşey değil

Haklısın aslında. Şahsen çok oyun oynadım bana uygulamak kısmen kolay geliyor. O yüzden biraz abartılı görünmesi normal. İlk oynayanların uygulaması zor olabilir ama oynadıkça daha rahat bir şekilde kontrol edilebilir. Ayrıca yazdıklarımın uygulanmasının işe yaramadığı zamanlar da olabilir tabi. Sadece işimizi en kolaylaştıracak şekilde anlatmaya çalıştım.

quote:

Orijinalden alıntı: sarposarp

diger rehberlerini bekliyoruz cok ayrintili eline saglik super

Teşekkür ederim. Başka bir heroyu Renekton kadar iyi bildiğimden emin değilim. Açıkçası rehber yapmaya o kadar da alışık değilim bu ilk rehberim. Ayrıca bir daha rehber yapabilecek vaktim ve halimin olduğunu sanmıyorum En iyi bildiğim heronun rehberini yazmam bile 10 saatimi aldı. Çoğunluğu oturup düşünmekle geçti. En iyisi diğer heroları başkalarına bırakayım.

• Evet arkadaşlar videoları çekmeye başladım. Şimdilik 4 video oldu elimde. Sürekli oynayarak bu sayıyı bi 15-20 yapınca koyacam. ( lolking den görebilirsiniz durumu )
  • Ellerine klavyene sağlık reis harika olmuş,adam king dağılın
  • cok kaliteli bir rehber olmus, eline yuregine saglik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sodesuka

cok kaliteli bir rehber olmus, eline yuregine saglik.

Teşekkür ederim. Can sıkıntısından oturdum yazdım. Vakti bol bulunca da doldurdum Şu an videolarla uğraşıyorum onları da halledince tamamlanacak.
  • Video lar eklendi. 33 adet video var. Umarım yararlı olur.
  • quote:

Video lar eklendi. 33 adet video var. Umarım yararlı olur.

Forumda şimdiye kadar gördüğüm en iyi rehber.
    Üşenmemiş 33 tane de video eklemişsin.
    Ellerine sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.K.T -- 24 Ağustos 2012; 15:09:42 >
  • 2-3 videoda bende varım duygulandım
  • eline sağlık gaza gelip renekton aldım
  • Videolar süper olmuş flash, w, bitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Video lar eklendi. 33 adet video var. Umarım yararlı olur.

En çok emek verilen rehberin seninki olduğuna inanıyorum. Çok iyisin. Renekton alabilirim senin yüzünden.
  • Videolar süper olmuş hocam tekrardan ellerine sağlık.
  • Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Bir tane Renekton um var şurada en iyi rehberi hakediyor
  • Senin yüzünden herkes bi heves renekton alıcak ve oynayamayıp rage konuları açıcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

Senin yüzünden herkes bi heves renekton alıcak ve oynayamayıp rage konuları açıcak.

İşin bu tarafını düşünemedim bak. Ama rehbere uyarlarsa bence kazanmasalar bile en azından çok geri kalmazlar.
  • quote:

Benim bi sorum olcak. Benim main lane im solotop fakat solotopda hep ap heroları oynadım; Fizz, Vladimir, Cho Gath artık ad oynamak istiyorum hazır bu rehberi bulmuşken renekton alıyım diyorum bir sorum olucak, Renektonun earlysi cok güclü fakat latei nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belarius

quote:

Benim bi sorum olcak. Benim main lane im solotop fakat solotopda hep ap heroları oynadım; Fizz, Vladimir, Cho Gath artık ad oynamak istiyorum hazır bu rehberi bulmuşken renekton alıyım diyorum bir sorum olucak, Renektonun earlysi cok güclü fakat latei nasıldır?

benim mantık düz. early de kasarsan her türlü rakibe karşı üstünlük sağlarsın. hem madreds bloodrazor core item olduğu için late de yüksek hp li bebelere çok vurabiliyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.