Şimdi Ara

o yaktıkca ben yanıyorum :/ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
5.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benzin filteri hava filtresi bujisi ve yagını düzenli olarak dehiştirip temizletiyomusun yok bunları yapmıyıp sadece biniyorsan o motor az bile yakıyo söyliyim :D

dediklerimi yapmamışsan yaptır yakıtta en az %50 tasarruf görürsün

NOT: arkadaşın motor için söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfonso_

benzin filteri hava filtresi bujisi ve yagını düzenli olarak dehiştirip temizletiyomusun yok bunları yapmıyıp sadece biniyorsan o motor az bile yakıyo söyliyim :D

dediklerimi yapmamışsan yaptır yakıtta en az %50 tasarruf görürsün

NOT: arkadaşın motor için söylüyorum.

arkadaş servise gittiğini ve serviste kontrol ettirdiğini belirtmiş özellikle
  • benim dükkanda kullandıgım ramzey var oda 15 liraya 100 km yapıo araba gibi maşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchwarzMoto

benim dükkanda kullandıgım ramzey var oda 15 liraya 100 km yapıo araba gibi maşallah.

tüp taktır bence
  • düşünmüyor değilim hocam ya piknik tüpünü koyayım arka metal sele gibi olan uzantıya dursun orda kaçak bastırırz haftada bir
  • bahsedilen motor mondial 125 mt için

Yakıt Tankı Kapasitesi 6 L

Yakıt sarfiyatı 2,6 L / 100 km

Ayrıntılar burada yazıyor. www.feyizoglu.com/125mt.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haddaway -- 24 Eylül 2009; 4:30:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchwarzMoto

düşünmüyor değilim hocam ya piknik tüpünü koyayım arka metal sele gibi olan uzantıya dursun orda kaçak bastırırz haftada bir

Şaka bir yana BMW gibi büyük bir marka bile bazı modellerinde fabrika çıkışlı LPG'li üretime başladı motosikletlerde. Hatta bunları Alman polisi kullanıyor şu sıralar. LPG dönüşümü zor birşey değil motosikletlerde. Eğer iyi muhafaza edilirse çokta mantıklı. BMW 1200GS'de Topcase'in içine yerleştirmişler tüpü. İstendiğinde iptal edilebiliyor. Çok şık birşeydi. Ama bulamadım şuan resmini.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.