Şimdi Ara

O.c hangi parçalarda yapılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baslıkta sordugum soru ve birde internette alıcağım parçanın o.c yaptıgını nerden anlarım yazar mı özelliklerde acemiyim de sorularıma yanıt verirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne alıcaksın ama parçadan kastın en bunu açıklaman gerek sana yardım etmemiz için eğer ekran kartı ise versiyon versiyondur kartlar O.C versiyonu oc lidir ve yazar üstünde veya sitede bide her markaya özel soğutma ve biraz daha sınırı zorlanmış kartlar vardır TOP TOXİC GİBİ FALAN
  • işlemciye sen kendin oc yaparsın lakin bazı ekran kartı fabrika çıkışlı oc li oluyor bazılarına ise sen yaparsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oc sadece ekran kartınamı yapılıyor yoksa başka bileşenleredemi yapılıyor diye sormuştum. Bide ekran kartı internetten alıyorum mesala özelliklerinde o c yapıyor yada yapmıyor diye yazıyormudur iki tip mi oluyor bunlar oc li oc siz diye son sorumda top toxic yazmışsın o ne demk

• OC yapıyor yapmıyor diye bir şey yazmaz

Bu sayfada sabitlenmiş konuları okumanı tavsiye ederim
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_18/tt.htm
  • Islemci, ekran kartı, ram bunlara oc yapiliyor diye biliyirum

TOP -> Asus'un ekran kartlarinda kullandigi isimdir. Oclu kartlardir.

TOXIC-> Sapphire'in 3lu sogutmaya sahip ekran kartlarinda kullandigi isimdir. Genelde oclu olur.

TRI-X -> ayni sekilde sapphire in 3lu sogutmaya sahip ekran kartlarinda kullandigi isim.

PCS+ / Devil -> Powercolor'un 3 lu sogutmaya sahip ekran kartıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 4 Mayıs 2014; 16:27:42 >
  • Islemci
    Ekran karti
    Ram
    Monitor(sansliysaniz hz arttirilabiliyorsunuz)

• cdcdcdcd11 C kullanıcısına yanıt
    işlemci ekran kartı ram anakartın kuzeyköprüsü monitör hz falan baya oc lik ürün varmış:D

• İşlemci, ekran kartı, ram, monitör, ssd...
  • Hepinize ilgilendiğiniz için teşekkür ederim biraz bilgi sahibi oldum o.c konusunda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.