Şimdi Ara

NZXT Kraken X42/X52/X62/X72 AIO Sıvı Soğutma (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
792
Cevap
6
Favori
28.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ßekir

"Pazarlama" diyelim

"Pazarlayamama" diyelim
  • Beyler benim AM4 kit Haziran'ın 6'sında kargoya verilmiş en son 7'sinde işlem görmüş şçyle yazıyor: "Your item was processed through our ISC LOS ANGELES CA (USPS) facility on June 7, 2017 at 8:22 am. The item is currently in transit to the destination." Başka da bir hareket göremedim. Bu kadar uzun sürmemesi gerekiyordu diye düşünüyorum. PTT'den sorguladığımda da bir bilgi görünmüyor.
  • Ankara içi kutusu açılmamış x62 satıyorum beyler. Satma sebebim aldıktan sonra x52 nin yeterli olacağına karar vermem. Aldığım fiyattan (yaklaşık 700tl) vereceğim. İlgilenenler 541 960 41 42 numarasını yeşillendirebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

Beyler benim AM4 kit Haziran'ın 6'sında kargoya verilmiş en son 7'sinde işlem görmüş şçyle yazıyor: "Your item was processed through our ISC LOS ANGELES CA (USPS) facility on June 7, 2017 at 8:22 am. The item is currently in transit to the destination." Başka da bir hareket göremedim. Bu kadar uzun sürmemesi gerekiyordu diye düşünüyorum. PTT'den sorguladığımda da bir bilgi görünmüyor.

Gelir hocam sabret. Ben de bekledim 7 veya 8 günde elime geldi.
  • BalistikBomba B kullanıcısına yanıt
    Hocam sen 7-8 günde geldi diyorsun. Benim kargoda 13 gündür bir hareket yok. En son Los Angeles'te işlem görmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam sen 7-8 günde geldi diyorsun. Benim kargoda 13 gündür bir hareket yok. En son Los Angeles'te işlem görmüş.

Bracket ücretsiz mi veriliyor?
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    NZXT ile iletişime geçerseniz evet. İlk sayfalarda olması lazım anlatımı.
  • TechTR T kullanıcısına yanıt
    Tamam sağolun alayım ben de bir tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

Kesinlikle ücretsiz veriliyor. Ama anakartın ve soğutucunun faturasını siteye yüklemek zorundasınız. Yani Nzxt soğutucu alana veriyor braketi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BalistikBomba

quote:

quote:

Kesinlikle ücretsiz veriliyor. Ama anakartın ve soğutucunun faturasını siteye yüklemek zorundasınız. Yani Nzxt soğutucu alana veriyor braketi.

Anakart amd destekli değil elimde bulunsun diye istiyordum. Alamaz mıyız amd olmayınca?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anakart amd destekli değil elimde bulunsun diye istiyordum. Alamaz mıyız amd olmayınca?

Ben anakartım olmamasına rağmen aldım. Soğutucunun faturası yeterliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben anakartım olmamasına rağmen aldım. Soğutucunun faturası yeterliydi.

Arkadaş anakartı da ekleyince olmuyor sandım, denerim o zaman sağolun.

• NZXT Kraken x62 gerçekten çok sağlam,ama 280mm her kasaya olmayabiliyor.
  • Türkiyeden X52 veya X62 temin etmem gerekiyor fakat hiçbir yerde bulamıyorum. Stokta olan yer var mı?

• vallah ben arıyorum ama yok hıc bı yerde amazonda gondermıyor
  • Bende x62 arıyorum. Corax Alpha'da uzun zamandır stok yok. Bilen, duyan olursa haber verebilir mi?
  • Amazon.de x52 9 temmuzda stoğa girecek bi 5-10 euro pahalı ,gerçi tam karar veremedim x52 mi 62 mi yoksa 100iv2 mi bu aralar pompa sorunları yaşayan yaşayana genel olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackteam1

Amazon.de x52 9 temmuzda stoğa girecek bi 5-10 euro pahalı ,gerçi tam karar veremedim x52 mi 62 mi yoksa 100iv2 mi bu aralar pompa sorunları yaşayan yaşayana genel olarak.

X52 kullanıyorum çok memnunum,x62 kullananlarda çok memnun.
    X62 için kasada hafif çaplı revizyon yapmam gerekiyordu,X52 için ise yeri hazırdı.
    Thermaltake Chaser MK-I kasa,üstten 20 cm fan radyatörün tam üstünde ısınan havayı direk atıyor dışarı.
    Rekor sıcaklıkların görüldüğü bu yazda ilaç gibi geldi.
    Aldığım fiyat ise efsane 587 Tl.
  • woundedknee kullanıcısına yanıt
    İyi fiyat hocam şuan amazon da en iyi ihtimal 600 tl x52 stoğa girmemiş hali.Fırsat kolluyacaz .Bizim s340 a x62 de oluyo sanırım bakalım bekliyoruz pusuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackteam1

İyi fiyat hocam şuan amazon da en iyi ihtimal 600 tl x52 stoğa girmemiş hali.Fırsat kolluyacaz .Bizim s340 a x62 de oluyo sanırım bakalım bekliyoruz pusuda

Kraken x62 fanlar kasanın önünde,radyatör kasa içine bakacak şekilde oluyor.
    Ben Amazondan değil,Türkiyeden o fiyata aldım.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.