Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.314
Cevap
204
Favori
412.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam şaşırtıcı bir şekilde Amazon.com dan 15 şubatta kargoya verilen ürün şuan 19 Şubatta Yurtiçi Kargo ile yolda. Bu kadar hızlı bir gönderiyi hiç beklemiyordum. Kumandalı paket 900TL'ye geliyor. 1000TL ye satan arkadaş oldukça normal tutmuş fiyatı.
  • satışı iptal ettim.teklif edilen rakamlara satamam.kullanmaya devam ederim.makul fiyat soyleseler eyvallah diyicem de 500 nedir ya.ben o kadar ugarstım yurt dısından arkadaşlar ayrlamaya falan çalıştım en iyi ihtimalle oda 2 ay sonra 850 civarında maliyet tutuyordu almak için.
    herkesin amazonda dayısı var galiba.ben 650 alırım amazondan falan diyorlar:)

bu arada xc3 5.1 sorunu nvidia ile alakalı değil android ile alakalı bir durum.yüzlerce başlık var.bir çoğunu okudum.yazılımsal codec ile halletmişler çoğunu.
    burada bir tek benim karşılaşmam da ilginç:)
    demek kimse ac3 indirmiyor.

belki başkasının karşısına çıkar diye yazayım.

http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=252852

buradaki versiyonu indirin.audio output veya ses çıkışı seçeneğinden ac3 recevier seçeneğindeki tiki kaldırın sesler gelecektir.PCM olarak geliyor.
    yanlız dobly digital bir film izlerseniz bu seçeneği tekrar aktif edin yoksa ses gelmiyor.

mxplayer de ise şöyle:

mxplayer 1.7.40 versiyonunu indirin.

http://forum.xda-developers.com/apps/mx-player/mx-player-custom-codec-dts-support-t2156254

yukarıdaki adresten codec indirin.neon olması lazım ama emin değilseniz AIO Pack indirin ve sd içersinde bir yere atın.mx çalıştırdıgınızda otomatik gorup kullanmanızı soracaktır.
    ama mx playerde bir çok format ne yaptıysam 5.1 olmuyor.orjinal dolby dts hariç.
    sanırım mx player lisans sorunu yaşamış ve o yüzden ac3 çıkarmış.hatta dts de çıkarmış bir ara.

veya hiç ugraşmayın kafanız karışmasın.
    buradan : http://apk4funfull.com/2015/10/mx-player-pro-v1-7-40-apk/ pro versiyonunu indirin codec içinde

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

satışı iptal ettim.teklif edilen rakamlara satamam.kullanmaya devam ederim.makul fiyat soyleseler eyvallah diyicem de 500 nedir ya.ben o kadar ugarstım yurt dısından arkadaşlar ayrlamaya falan çalıştım en iyi ihtimalle oda 2 ay sonra 850 civarında maliyet tutuyordu almak için.
    herkesin amazonda dayısı var galiba.ben 650 alırım amazondan falan diyorlar:)

bu arada xc3 5.1 sorunu nvidia ile alakalı değil android ile alakalı bir durum.yüzlerce başlık var.bir çoğunu okudum.yazılımsal codec ile halletmişler çoğunu.
    burada bir tek benim karşılaşmam da ilginç:)
    demek kimse ac3 indirmiyor.

belki başkasının karşısına çıkar diye yazayım.

http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=252852

buradaki versiyonu indirin.audio output veya ses çıkışı seçeneğinden ac3 recevier seçeneğindeki tiki kaldırın sesler gelecektir.PCM olarak geliyor.
    yanlız dobly digital bir film izlerseniz bu seçeneği tekrar aktif edin yoksa ses gelmiyor.

mxplayer de ise şöyle:

mxplayer 1.7.40 versiyonunu indirin.

http://forum.xda-developers.com/apps/mx-player/mx-player-custom-codec-dts-support-t2156254

yukarıdaki adresten codec indirin.neon olması lazım ama emin değilseniz AIO Pack indirin ve sd içersinde bir yere atın.mx çalıştırdıgınızda otomatik gorup kullanmanızı soracaktır.
    ama mx playerde bir çok format ne yaptıysam 5.1 olmuyor.orjinal dolby dts hariç.
    sanırım mx player lisans sorunu yaşamış ve o yüzden ac3 çıkarmış.hatta dts de çıkarmış bir ara.

veya hiç ugraşmayın kafanız karışmasın.
    buradan : http://apk4funfull.com/2015/10/mx-player-pro-v1-7-40-apk/ pro versiyonunu indirin codec içinde

Böyle ölucu arkadaslar malesef çok 1100 liraya mal olan ürüne 500 vereyim diyen Ada'ma küfür etmemek zor tabi.

Bi sanıyorlar ki nakit para onlarda var zorla açtığım ilana acayip seyler yazdırıyorlar

Bu sebeple yakın ama satmayın en azından sınırınız bozulmaz

Örnek bak en son böyle yazmak sorunda kaldım sende böyle yaz bak salak salak arayan olmaz hic

!!!!!!nvidia shield tv 16 gb +kumanda bir haftalık ürün amazondan alınma şu an amazondan tr ye geliş fiyatı 1250 tl ve kumandası da ayrıca 200 tl tr ye geliş fiyatıbir kez kullanıldı temiz kutusunda cihazı bilen bilir zaten içerisinde nvidia ekran kartı ve işlemci si olduğu için çin işi android playerlerle karıştırmayın en yakın rakibinden 8 kat daha hızlı bir cihaz dünya üzerindeki en iyi görüntüye sahip tek android playerasıl işi oyunları oynat mak fakat zaman olmadığı için cihaz satışa koyuyorum 500 lira veririm 1000 lira veririm diye mesaj atacak arkadas lar hepinizi satın alacak kadar param var bos bos mesaj atmayın kendinizi yormayın bos yere kotu laf yemeyin !!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• heheheh iyiyimiş:))

@eraycelik80
  • gidip aldım, deneyelim bakalım :) satmak işi herhalde türkiye şartlarında zor. millet saçma sapan fiyat teklif ediyorsa...
    Bu mesaja eklenen görseller:

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

gidip aldım, deneyelim bakalım :) satmak işi herhalde türkiye şartlarında zor. millet saçma sapan fiyat teklif ediyorsa...

hayırlı olsun.güzel günlerde kullanın.

• sarpcore kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam, çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

gidip aldım, deneyelim bakalım :) satmak işi herhalde türkiye şartlarında zor. millet saçma sapan fiyat teklif ediyorsa...

hayırlı olsun keyifli seyirler güle güle kullanın görüntü kalitesi on numara bir cihaz ben 46 inç bir tv de bunu hissediyorsam projeksiyon ile düşünemiyorum

• bu arada elemanın biri deneme yapmış ve DTS:X passthrough yapabiliyormuş.Doby Atmos da aynı şekilde.merak edenler olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpcore -- 20 Şubat 2016; 10:22:47 >
  • Fiyat konusunda sonuna kadar haklısınız , alındığınız fiyata yada yakın fiyata satacaksınız ama gel gelelimki şöyle bir durum oluşmuş kumanadı ile beraber amazonda şuan 900 TL civarına geliyor bilginiz olsun. Bu sebepten bence satmayın
  • marhsmallow'u güncelleme olarak almak isteyen varsa, biraz meşakkatli ama

https://developer.nvidia.com/shield-developer-os-images
  • Sarpcore bence nvidianın sorunu 60 dolarlık m195te çatır çatır ac3 sesli film izliyoruz biz direkt androidi suçlamak zor

• Sana maliyeti ne oldu nvidianın da 500 teklif ediyor millet

• Ben bu maliyet hesabını anlamadım. Cihazı Amazon'da 199 $ 'a kumandası ile birlikte satıyorlar, bu da 600 TL yapıyor. Sepete attım yol + vergi 1000 TL yaptı. Nasıl oluyor da 1250 TL maliyeti oluyor anlamadım ? Ben de alıcı olsam ikinci el sıfır ayarında cihaza en fazla Amazon'dan çıkan maliyet kadar para veririm. 500 TL demek terbiyesizlik, o ayrı. Herkesin malı satarken bulunmaz Hint kumaşı ama kendisi satın alırken herkes ölücü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

Ben bu maliyet hesabını anlamadım. Cihazı Amazon'da 199 $ 'a kumandası ile birlikte satıyorlar, bu da 600 TL yapıyor. Sepete attım yol + vergi 1000 TL yaptı. Nasıl oluyor da 1250 TL maliyeti oluyor anlamadım ? Ben de alıcı olsam ikinci el sıfır ayarında cihaza en fazla Amazon'dan çıkan maliyet kadar para veririm. 500 TL demek terbiyesizlik, o ayrı. Herkesin malı satarken bulunmaz Hint kumaşı ama kendisi satın alırken herkes ölücü...

3 Gunde kargo iste bak kac tl oluyor bilmeden yanlis yorum yapmayın bak bugünkü fiyat da bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 20 Şubat 2016; 14:32:06 >

• Buda 20 gunde ki kargo hali bugün icin

• arkadaşlar sideload yaptığımız uygulamaları nasıl kapatıyoruz? spotify kapanmıyor bir türlü :)))
  • fiyat konusuna gelince, amazon'dan bazen daha uyguna alınabilse de herkes istediği fiyattan satmaya özgür. alan razı satan razıysa hiç bir problem yok.
  • Hocam buyur resim bana maliyeti TL olarak alırsam bu dolar olarak alırsam 900 TL oluyor. Derdim ölücülük yada terbiyesizlik değil siz alırken baya pahalı almışsınız bence satmayın ben yeni dune bekliyorum olmazsa bende alacağım Ama bilmeden yorum yapmamak lazım Tarzınız biraz sert ve kırıcı hocam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adoni -- 20 Şubat 2016; 16:48:08 >

• shield'i uydu alıcısı olarak kullananlar var :D

sanırım sıradaki hedefim bu :)
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.