Şimdi Ara

Nvidia'nın Kepler tabanlı yeni nesil ekran kartları 23 Mart'ta geliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
1
Favori
8.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Far-Cry

Ooo nVidia ne yaptın sen ya, Ati alan üsküdarı geçti gitti sen daha yeni nesili çıkartacan. Ben Kepleri falan değilde Dünyanın en hızlısını bekliyorum Hd 7990

Hocam yanlış anlamayın pek yorum yapmam genelde ama merak ediyordum epeydir. Her nvidia-ati gibi konu başlıklarında nvidia'yı eleştiriyor AMD'yi yüceltiyorsunuz
    AMD çalışanı felanmısınız ??
  • Ati nvidia'dan hızlı olsa bile Nvidia alacağım Ati'nin driveri yüzünden ati almaktan çok korkuyorum Kartı alıp tonla para verip driver peşinde koşamam kusura bakmasın ati :)

Nvidia'da

Kasanın Kapağını aç
    Kartı tak güç kablolarını bağla
    Driveri yükle
    Oyuna iyi bir deneyim yaşa

Ati
    Kasanın Kapağını aç
    Driveri yükle
    Oyuna dal daldıktan sonra boğul can kurtaran bekle (Fix ve yeni driver)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patronage -- 3 Mart 2012; 0:17:09 >
  • oyunlarda kesinlikle nvidia derim.ama film özellikle blueray için amd derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patronage

yaklaşık bir aydır kart olmadan pc kullanıyorum çok zormuş :D gel ardık nvidia :D
    Ben Kasım 2009'dan beri öyleyim. Nasıl bir açlıkla Kepler'i beklediğimi tahmin edemezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

yaklaşık bir aydır kart olmadan pc kullanıyorum çok zormuş :D gel ardık nvidia :D
    Ben Kasım 2009'dan beri öyleyim. Nasıl bir açlıkla Kepler'i beklediğimi tahmin edemezsiniz.

hocam nasıl bir durumda olduğunuz tahmin ediyorum :) valla ya 670 yada 680 özel tasarımlı kartlardan birini alacam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patronage -- 2 Mart 2012; 23:22:09 >
  • şöyle fiyatlar ucuzlasa da iki 580 sli yapsam.
  • Net bir tarih duymak gercekten sevindirici
  • quote:

quote:

quote:

hocam nasıl bir durumda olduğunuz tahmin ediyorum :) valla ya 670 yada 680 özel tasarımlı kartlardan birini alacam :)

Ayni durum :)) full sistem yeniliicek biri olarak beklemek inanin cok kotuuuuu :D

• Gelsin GTX 680 3 aydır para biriktiriyorum o kart benim olacak :D XFX, MSI, Asus ilk hangi marka özel soğutuculu çıkarırsa onu alıcam aslında tercihim Asus directcu II ama Asus geç çıkarır o yüzden sanırım xfx alıcam en erken onlar yapıyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaym1n

Gelsin GTX 680 3 aydır para biriktiriyorum o kart benim olacak :D XFX, MSI, Asus ilk hangi marka özel soğutuculu çıkarırsa onu alıcam aslında tercihim Asus directcu II ama Asus geç çıkarır o yüzden sanırım xfx alıcam en erken onlar yapıyo.
    XFX Nvidia kart üretmeyi bırakıp AMD-ATI'ye geçmişti. Yanlış bilmiyorsam bu durum devam ediyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zaym1n

Gelsin GTX 680 3 aydır para biriktiriyorum o kart benim olacak :D XFX, MSI, Asus ilk hangi marka özel soğutuculu çıkarırsa onu alıcam aslında tercihim Asus directcu II ama Asus geç çıkarır o yüzden sanırım xfx alıcam en erken onlar yapıyo.
    XFX Nvidia kart üretmeyi bırakıp AMD-ATI'ye geçmişti. Yanlış bilmiyorsam bu durum devam ediyor.

Evet hocam dogru biliyorsunuz.
  • Nvidia daha onceki aciklamalarinda amd nin 7000 serisindeki kartlarinin beklediklerinden daha yavas oldugunu aciklamisti o kadar heyacan falan yaratti halada kartlari cikarmadi gerci nisan ayini telaffuz ediyodu ama mart ayinda cikaracakmis kartlarini bakalim nabacak bu lafin ustune %1 amd yi gecip bakin gectik derse o laflari yalayip yutmasi lazim ... boyle iddali konusabilmek icin en az 10 fps fark atmasi lazim yoksa oyun performansinda cok hissedilmez iki marka arasinda ( tabi bazi klasmanlarda bazi cozunurlukte bi takim kartlar 30 fps alti aliyor burada nvidia ortalamada 30 ustu yaparsa yine amd yi gecmis sayilir cunku testi yapilan oyunu oynatabiliyor demek oluyor .. acikcasi bu tarz karsilastirmalari da sevmiyorum kandirmaca gibi oluyor )
  • Rekabet iyidir. Bir an önce çıksında fiyatlarda indirimler olacakmı onu görelim. Bu kartları zorlayacak oyunlar ve yazılımlar lazım. Oyunlarda gelişmelere hiç kulak verilmiyor. Var mı yok mu?
  • SLİ gtx 570 kullanıyorum ve suan pcim neredeyse evdeki elektirik süpürgesi kadar waat cekiyor. Nvdia ne yap yap sunların amperajını yeni modellerde bari kıs dandik virtuda calısmıyor zaten pc yi eskiden oldugu gibi rahat rahat downloada bırakamaz oldum, elektirik faturasını kabartmamak adına
  • quote:

Ati nvidia'dan hızlı olsa bile Nvidia alacağım Ati'nin driveri yüzünden ati almaktan çok korkuyorum Kartı alıp tonla para verip driver peşinde koşamam kusura bakmasın ati :)

Nvidia'da

Kasanın Kapağını aç
    Driveri yükle

Ati
    Kasanın Kapağını aç
    Driveri yükle

• quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

quote:

Ati nvidia'dan hızlı olsa bile Nvidia alacağım Ati'nin driveri yüzünden ati almaktan çok korkuyorum Kartı alıp tonla para verip driver peşinde koşamam kusura bakmasın ati :)

Nvidia'da

Kasanın Kapağını aç
    Driveri yükle

Ati
    Kasanın Kapağını aç
    Driveri yükle

AMD uzun vadeli bir sistem kurmak isteyenler içindir. !

kısacası 5 yıl önceki bir ekran kartına güncel drv desteği veriyor !

kısacası bu gün aldığın ekran kartına 5 yıl sonra drv desteği almak istiyorsan ! AMD

AMD drv konusunda her ay düzenli güncelleme yapıyor !

ama NV a malımı sattım gerisi beni bağlamaz diye 6 ay sonra tüm drv yazılım desteğini kesiyor !

burada dediklerimi anlayabilmen için

sadece 2. el piyasasında ekran kartı fiyatlarına bak !

piyasa NV dolu ! ama AMD i bulmak biraz zor gibi ! bunun nedeni DRV desteği !

şu an ekran kartı alırsın 1 yıl sonra drv güncellemesi yok diye satacak yer arasın !

bak buraya yazıyorum ! git NV al 1 yıl sonra beni ve bu yazıyı hatırlarsın :)

• bi an önce çıksa... şimdiden sli yapmak için corsair ax1200 psu aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

quote:

quote:

Nvidia'da

Kasanın Kapağını aç
    Driveri yükle

Ati
    Kasanın Kapağını aç
    Driveri yükle

kısacası bu gün aldığın ekran kartına 5 yıl sonra drv desteği almak istiyorsan ! AMD

ama NV a malımı sattım gerisi beni bağlamaz diye 6 ay sonra tüm drv yazılım desteğini kesiyor !

şu an ekran kartı alırsın 1 yıl sonra drv güncellemesi yok diye satacak yer arasın !

Hayatımda böyle saçmalık görmedim
    kusura bakmayın ama yani aşırı saçmalamışsınız
    ATİ'dede Nvidia'dada eski kartlara driverlar çok oluyor ve nvidia'nın şuanki driverları 6xxx serisine bile uyumlu aynı şey ATİ'dede geçerli X1xxx serisi ile uyumlu
    zaten bundan önceki seriler AGP o kartlara 2 firmada eski driverları sunuyor hala...

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

quote:

quote:

Nvidia'da

Kasanın Kapağını aç
    Driveri yükle

Ati
    Kasanın Kapağını aç
    Driveri yükle

Hayatımda böyle saçmalık görmedim
    kusura bakmayın ama yani aşırı saçmalamışsınız
    ATİ'dede Nvidia'dada eski kartlara driverlar çok oluyor ve nvidia'nın şuanki driverları 6xxx serisine bile uyumlu aynı şey ATİ'dede geçerli X1xxx serisi ile uyumlu
    zaten bundan önceki seriler AGP o kartlara 2 firmada eski driverları sunuyor hala...

anlamıyormuş gibi davranmasana

AMD/ATİ HD 2xxx serisi için 2012 tarihli güncel drv var
    ama Nvidia için yok !

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.