Şimdi Ara

nvidia kartlarda sebebi sürücü olduğu düşünülen problemler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuyu açmamın sebebi yakın zamanda birçok kişinin başına gelen renk karışıklığı, ısınma vs gibi sorunlardır.Benim de birkaç gün öncesinde gtx 670 kartım bozuldu. Bilgi alış-verişi, sorunun sebebinin bulunması ve çözüm açısından yararlı olabilir, forumda oldukça bilgili üyeler var, yardımları ışığında yapmamız gerekenleri de öğrenmiş oluruz, katkıda bulunanlara şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheTurk61

Konuyu açmamın sebebi yakın zamanda birçok kişinin başına gelen renk karışıklığı, ısınma vs gibi sorunlardır.Benim de birkaç gün öncesinde gtx 670 kartım bozuldu. Bilgi alış-verişi, sorunun sebebinin bulunması ve çözüm açısından yararlı olabilir, forumda oldukça bilgili üyeler var, yardımları ışığında yapmamız gerekenleri de öğrenmiş oluruz, katkıda bulunanlara şimdiden teşekkür ederim.

Genelde son sürücüden geforce.com forumlarında çok şikayet var ama tek sebep bu mu araştırmak lazım sizin durumunuzu yaşayan baya kişi olmuş.Daha doğrusu 320 ailesiyle bu sorunlar baş göstermeye başlamış desek daha doğru olacak herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur88

quote:

Orijinalden alıntı: TheTurk61

Konuyu açmamın sebebi yakın zamanda birçok kişinin başına gelen renk karışıklığı, ısınma vs gibi sorunlardır.Benim de birkaç gün öncesinde gtx 670 kartım bozuldu. Bilgi alış-verişi, sorunun sebebinin bulunması ve çözüm açısından yararlı olabilir, forumda oldukça bilgili üyeler var, yardımları ışığında yapmamız gerekenleri de öğrenmiş oluruz, katkıda bulunanlara şimdiden teşekkür ederim.

Genelde son sürücüden geforce.com forumlarında çok şikayet var ama tek sebep bu mu araştırmak lazım sizin durumunuzu yaşayan baya kişi olmuş.Daha doğrusu 320 ailesiyle bu sorunlar baş göstermeye başlamış desek daha doğru olacak herhalde.

Kartı alalı 1 sene oldu öğrenci olduğum için en fazla 5 ay kullanmışımdır, son geldiğimde sorun ortaya çıktı ve kart bozuldu, sizin de dediğiniz üzere şikayet sayısı da oldukça fazla, görüş bildirilerek sorunun kaynağının da bulunması benim temennim aksi takdirde garanti dönüşü aynı sorunlar yine devam edecektir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.